"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Rohukonn 1. mai 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 6 Rohukonn 24. aprill 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Rohukonn 27. aprill 2010 Harju
Anna Haava nim. Pala Kool Rohukonn 17. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Rohukonn 15. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Rohukonn 16. aprill 2010 Võru
Are Põhikool Rohukonn 12. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool Rohukonn 17. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Rohukonn 14. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Rohukonn 15. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Rohukonn 27. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Rohukonn 19. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Rohukonn 20. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Rohukonn 15. mai 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Rohukonn 9. aprill 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Rohukonn 10. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Rohukonn 28. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Rohukonn 22. aprill 2010 Tartu
Häädemeeste Keskkool Rohukonn 20. aprill 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Rohukonn 26. aprill 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Rohukonn 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Rohukonn 13. aprill 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Rohukonn 4. mai 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Rohukonn 2. mai 2010 Ida-Viru
Jäneda Kool Rohukonn 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Rohukonn 26. aprill 2010 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2 Rohukonn 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Rohukonn 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Rohukonn 14. aprill 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Rohukonn 12. mai 2010 Hiiu
Kärstna Kool Rohukonn 17. aprill 2010 Viljandi
Kernu Põhikool 2 Rohukonn 27. aprill 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Rohukonn 14. mai 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Rohukonn 10. aprill 2010 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Rohukonn 15. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 13. aprill 2010 Lääne
Konguta Kool Rohukonn 15. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Rohukonn 23. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool 8 Rohukonn 12. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool II Rohukonn 8. aprill 2010 Viljandi
Krootuse Põhikool Rohukonn 27. aprill 2010 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 3. mai 2010 Jõgeva
Kurtna Kool Rohukonn 10. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Rohukonn 23. aprill 2010 Harju
Kuuste Kool 1 Rohukonn 14. aprill 2010 Tartu
Lauka Põhikool Rohukonn 19. mai 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Rohukonn 2. mai 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Rohukonn 29. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Rohukonn 12. mai 2010 Võru
Muraste Looduskool Rohukonn 14. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Rohukonn 15. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Rohukonn 29. aprill 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Rohukonn 11. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Rohukonn 2. mai 2010 Saare
Oru Põhikool Rohukonn 12. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Rohukonn 21. aprill 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2010 Valga
Paide Ühisgümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Järva
Paistu Kool Rohukonn 18. aprill 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Rohukonn 12. aprill 2010 Viljandi
Palade Põhikool Rohukonn 7. mai 2010 Hiiu
Pärnjõe Põhikool Rohukonn 11. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Rohukonn 7. mai 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Rohukonn 11. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Rohukonn 8. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Rohukonn 17. aprill 2010 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Rohukonn 27. aprill 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 2 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Rohukonn 28. aprill 2010 Tartu
Puiga Põhikool Rohukonn 22. aprill 2010 Võru
Rakvere Gümnaasium Rohukonn 29. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Rohukonn 5. mai 2010 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Rohukonn 10. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Rohukonn 14. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Rohukonn 21. aprill 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Rohukonn 16. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 4 Rohukonn 14. aprill 2010 Järva
Sadala Põhikool Rohukonn 10. mai 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Rohukonn 18. aprill 2010 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool Rohukonn 8. aprill 2010 Võru
Sonda Põhikool Rohukonn 25. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Rohukonn 24. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Rohukonn 20. aprill 2010 Ida-Viru
Surju Põhikool Rohukonn 9. aprill 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Rohukonn 17. aprill 2010 Viljandi
Tääksi Pk Rohukonn 20. aprill 2010 Viljandi
Tabivere Gümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Jõgeva
Tali Põhikool Rohukonn 11. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Rohukonn 4. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Rohukonn 17. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Rohukonn 9. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Rohukonn 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Rohukonn 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Rohukonn 30. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Rohukonn 25. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Rohukonn 25. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Rohukonn 17. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Rohukonn 14. aprill 2010 Põlva
Torma lasteaed Linnutaja Rohukonn 14. aprill 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Rohukonn 11. mai 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Rohukonn 15. aprill 2010 Valga
Tudu Põhikool Rohukonn 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Rohukonn 11. mai 2010 Ida-Viru
Valgjärve Põhikool Rohukonn 12. aprill 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Rohukonn 10. aprill 2010 Põlva
Vara Põhikool 5 Rohukonn 13. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 14. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Rohukonn 22. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Rohukonn 21. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Rohukonn 26. aprill 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Rohukonn 12. aprill 2010 Võru
Viimsi Kool 4c Rohukonn 4. mai 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium 7b Rohukonn 10. aprill 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Rohukonn 10. aprill 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Rohukonn 8. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde