"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Põldlõoke 29. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 3 Põldlõoke 31. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Põldlõoke 5. aprill 2010 Harju
Adavere Põhikool Põldlõoke 30. märts 2010 Jõgeva
Aegviidu Põhikool Põldlõoke 27. märts 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Põldlõoke 2. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Põldlõoke 28. märts 2010 Tartu
Alavere Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2010 Harju
Albu Põhikool Põldlõoke 24. märts 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Põldlõoke 10. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 1 Põldlõoke 29. märts 2010 Võru
Are Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Are Põhikool 2-3 Põldlõoke 28. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Põldlõoke 4. aprill 2010 Harju
Audru Keskkool2 Põldlõoke 28. märts 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Põldlõoke 4. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Põldlõoke 31. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Põldlõoke 6. aprill 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Põldlõoke 30. märts 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Põldlõoke 25. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Põldlõoke 12. aprill 2010 Tartu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Põldlõoke 19. aprill 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Põldlõoke 5. aprill 2010 Põlva
Häädemeeste Keskkool Põldlõoke 29. märts 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Põldlõoke 25. märts 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Põldlõoke 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool 2 Põldlõoke 24. märts 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Põldlõoke 20. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Põldlõoke 29. märts 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Põldlõoke 27. märts 2010 Järva
Jäneda Kool Põldlõoke 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Põldlõoke 27. märts 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 2 Põldlõoke 25. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Põldlõoke 25. märts 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Põldlõoke 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Põldlõoke 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Põldlõoke 1. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium Põldlõoke 24. märts 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Põldlõoke 2. aprill 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Põldlõoke 9. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 24. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 28. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Põldlõoke 27. märts 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 9. aprill 2010 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2010 Viljandi
Kärla Põhikool Põldlõoke 20. aprill 2010 Saare
Kärstna Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Põldlõoke 27. märts 2010 Rapla
Kernu Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2010 Harju
Kildu põhikool Põldlõoke 28. märts 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Põldlõoke 23. märts 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Põldlõoke 27. märts 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Põldlõoke 21. märts 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Põldlõoke 1. aprill 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Põldlõoke 21. märts 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Põldlõoke 26. märts 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Põldlõoke 19. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Põldlõoke 27. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Põldlõoke 30. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Põldlõoke 2. aprill 2010 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Põldlõoke 1. aprill 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Põldlõoke 25. märts 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 24. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Põldlõoke 24. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Koonga Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Põldlõoke 2. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool III Põldlõoke 27. märts 2010 Viljandi
Kose Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2010 Harju
Krootuse Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Põlva
Kuldre Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 12. aprill 2010 Jõgeva
Kurtna Kool Põldlõoke 27. märts 2010 Harju
Kuusalu Keskkool Põldlõoke 5. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Põldlõoke 6. aprill 2010 Harju
Lauka Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Põldlõoke 27. märts 2010 Lääne
Lokuta Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2010 Järva
Lõpe Põhikool 3 Põldlõoke 20. märts 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 25. märts 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Põldlõoke 9. aprill 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Põldlõoke 31. märts 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Põldlõoke 7. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Põldlõoke 29. märts 2010 Võru
Muhu Põhikool Põldlõoke 12. aprill 2010 Saare
Muraste Looduskool Põldlõoke 29. märts 2010 Harju
Nõo Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Põldlõoke 10. aprill 2010 Tartu
Orava Põhikool Põldlõoke 22. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Põldlõoke 10. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 23. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 27. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Põldlõoke 31. märts 2010 Saare
Oru Kool Põldlõoke 3. aprill 2010 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Põldlõoke 24. märts 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Põldlõoke 4. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Põldlõoke 7. aprill 2010 Valga
Paide Gümnaasium Põldlõoke 28. märts 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Põldlõoke 29. märts 2010 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 9. aprill 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Põldlõoke 28. märts 2010 Pärnu
Paistu Kool Põldlõoke 30. märts 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Põldlõoke 30. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Palade Põhikool Põldlõoke 19. märts 2010 Hiiu
Paldiski Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Harju
Palupera Põhikool Põldlõoke 14. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Põldlõoke 1. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Põldlõoke 28. märts 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Põldlõoke 24. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Põldlõoke 26. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Põldlõoke 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Põldlõoke 30. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Põldlõoke 1. mai 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Põldlõoke 9. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Põldlõoke 2. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Põldlõoke 27. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Põldlõoke 29. märts 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Põldlõoke 20. märts 2010 Põlva
Pühajärve Põhikooli Otepää Gümnaasiumi Loodusring Põldlõoke 20. märts 2010 Valga
Puhja Gümnaasium 3kl Põldlõoke 26. märts 2010 Tartu
Puka Keskkool Põldlõoke 26. märts 2010 Valga
Raasiku Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Põldlõoke 8. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Põldlõoke 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Põldlõoke 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Rannu Keskkool Põldlõoke 25. märts 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Põldlõoke 2. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Põldlõoke 30. märts 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Põldlõoke 31. märts 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Põldlõoke 25. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Põldlõoke 5. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Põldlõoke 30. märts 2010 Järva
Rõngu Keskkool Põldlõoke 29. märts 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Põldlõoke 4. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Põldlõoke 8. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Põldlõoke 2. aprill 2010 Järva
Ruila põhikool Põldlõoke 19. märts 2010 Harju
Ruila Põhikool 3 Põldlõoke 30. märts 2010 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2010 Saare
Sadala Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Põldlõoke 26. aprill 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Põldlõoke 25. märts 2010 Saare
Salutaguse Põldlõoke 2. aprill 2010 Järva
Savikoja Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Põldlõoke 14. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Põldlõoke 13. aprill 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Põldlõoke 23. märts 2010 Viljandi
Surju Põhikool Põldlõoke 3. mai 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 29. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Põldlõoke 30. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Põldlõoke 29. märts 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Põldlõoke 1. aprill 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2010 Hiiu
Tääksi Pk Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2010 Lääne
Tali Põhikool Põldlõoke 21. märts 2010 Pärnu
Tallinna 21. Kool Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Põldlõoke 12. mai 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 9 Põldlõoke 30. märts 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Põldlõoke 11. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Põldlõoke 6. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Põldlõoke 9. aprill 2010 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Põldlõoke 15. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Põldlõoke 2. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Põldlõoke 30. märts 2010 Harju
Tartu Hiie Kool 3 Põldlõoke 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Põldlõoke 31. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Põldlõoke 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Põldlõoke 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Põldlõoke 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Põldlõoke 18. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 8 Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Põldlõoke 11. aprill 2010 Põlva
Tori Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 28. märts 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Põldlõoke 26. märts 2010 Valga
Tudu Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Põldlõoke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Põldlõoke 26. märts 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool6 Põldlõoke 30. märts 2010 Lääne
Uulu lasteaed Põldlõoke 29. märts 2010 Pärnu
Vaida Põhikool Põldlõoke 25. märts 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Põldlõoke 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Põldlõoke 7. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool Põldlõoke 31. märts 2010 Valga
Valga Põhikool Põldlõoke 28. märts 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Põldlõoke 30. märts 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Põldlõoke 31. märts 2010 Põlva
Vara Põhikool Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Põldlõoke 4. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 2. aprill 2010 Põlva
Vasta Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Põldlõoke 31. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Põldlõoke 26. märts 2010 Võru
Vatla Põhikool Põldlõoke 23. märts 2010 Lääne
Viljandi Maagümnaasium2.a Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Põldlõoke 29. märts 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 10. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde