"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Kiivitaja 29. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 4 Kiivitaja 28. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Kiivitaja 5. aprill 2010 Harju
Adavere Põhikool Kiivitaja 8. aprill 2010 Jõgeva
Aegviidu Põhikool Kiivitaja 2. aprill 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Kiivitaja 12. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Kiivitaja 31. märts 2010 Tartu
Alavere Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Harju
Albu Põhikool Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Kiivitaja 25. märts 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Kiivitaja 10. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Kiivitaja 15. aprill 2010 Võru
Are Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Kiivitaja 3. aprill 2010 Harju
Audru Keskkool2 Kiivitaja 10. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kiivitaja 31. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Kiivitaja 1. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Kiivitaja 2. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Kiivitaja 2. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Kiivitaja 3. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Kiivitaja 12. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kiivitaja 31. märts 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Kiivitaja 5. aprill 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3B Kiivitaja 30. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Kiivitaja 20. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Kiivitaja 15. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Emmaste Põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Hiiu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Kiivitaja 9. aprill 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Kiivitaja 17. aprill 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Kiivitaja 19. aprill 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kiivitaja 26. märts 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Kiivitaja 20. märts 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Kiivitaja 31. märts 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Kiivitaja 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Valga
Hargla Kool 2 Kiivitaja 23. märts 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Kiivitaja 25. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Kiivitaja 28. märts 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Kiivitaja 30. märts 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Järva
Jäneda Kool Kiivitaja 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Jäneda7 Kiivitaja 28. märts 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Ida-Viru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Kiivitaja 22. märts 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Kiivitaja 21. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 19. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Kiivitaja 25. märts 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Kiivitaja 25. märts 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Kiivitaja 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Kiivitaja 1. aprill 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Kiivitaja 2. aprill 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Kiivitaja 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Kiivitaja 29. märts 2010 Põlva
Kärla Põhikool Kiivitaja 4. mai 2010 Saare
Kärstna Kool Kiivitaja 11. aprill 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Kiivitaja 30. märts 2010 Rapla
Kernu Põhikool 2 Kiivitaja 7. aprill 2010 Harju
Kildu põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Kiivitaja 1. aprill 2010 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Kiivitaja 6. aprill 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Kiivitaja 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kiivitaja 26. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kiivitaja 30. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kiivitaja 2. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kiivitaja 31. märts 2010 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Kiivitaja 31. märts 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kiivitaja 1. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Kiivitaja 6. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 8 Kiivitaja 25. märts 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool II Kiivitaja 27. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Kiivitaja 26. märts 2010 Viljandi
Krootuse Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Kuldre Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Kiivitaja 29. märts 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 6. aprill 2010 Jõgeva
Kurtna Kool Kiivitaja 30. märts 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Kiivitaja 30. märts 2010 Harju
Kuuste kool Kiivitaja 30. märts 2010 Tartu
Lauka Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne
Lilli loodusmaja Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Loo Keskkool Kiivitaja 5. aprill 2010 Harju
Lõpe Põhikool Kiivitaja 24. märts 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Kiivitaja 30. märts 2010 Tartu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Võru
Metsapoole Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Kiivitaja 29. märts 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Kiivitaja 30. märts 2010 Põlva
Misso Keskkool Kiivitaja 29. märts 2010 Võru
Muhu Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2010 Saare
Muraste Looduskool Kiivitaja 29. märts 2010 Harju
Nõo Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Kiivitaja 31. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Kiivitaja 23. märts 2010 Tartu
Õie Lasteaed Kiivitaja 31. märts 2010 Harju
Orava Põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Kiivitaja 11. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Saare
Oru Põhikool Kiivitaja 2. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kiivitaja 29. märts 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kiivitaja 4. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2010 Valga
Paide Gümnaasium Kiivitaja 24. aprill 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Paikuse Põhikool 1 Kiivitaja 26. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Kiivitaja 18. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Kiivitaja 4. aprill 2010 Viljandi
Palade Põhikool Kiivitaja 18. märts 2010 Hiiu
Palupera Põhikool Kiivitaja 14. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Kiivitaja 27. märts 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Kiivitaja 26. märts 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kiivitaja 21. aprill 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Kiivitaja 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Kiivitaja 7. mai 2010 Pärnu
Pärnu Päikesejänku lasteaed Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Kiivitaja 3. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 4 Kiivitaja 28. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Kiivitaja 22. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Kiivitaja 12. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Kiivitaja 25. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Kiivitaja 4. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Kiivitaja 2. aprill 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Kiivitaja 20. märts 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Kiivitaja 23. märts 2010 Tartu
Puiga Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Puurmani Gümnaasium Kiivitaja 30. märts 2010 Jõgeva
Raasiku Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Kiivitaja 26. märts 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Kiivitaja 7. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Kiivitaja 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Kiivitaja 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere reaalgümnaasium 2 Kiivitaja 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Kiivitaja 2. aprill 2010 Harju
Rannu Keskkool Kiivitaja 25. märts 2010 Tartu
Risti Põhikool 1,3 Kiivitaja 29. märts 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Kiivitaja 29. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kiivitaja 3. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kiivitaja 13. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kiivitaja 7. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Ruila põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Harju
Ruusa Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Kiivitaja 22. märts 2010 Saare
Sadala Põhikool Kiivitaja 4. aprill 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Kiivitaja 5. aprill 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Kiivitaja 19. märts 2010 Saare
Salutaguse Kiivitaja 11. aprill 2010 Järva
Savikoja Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Kiivitaja 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 2 Kiivitaja 24. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Kiivitaja 28. märts 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 3. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Kiivitaja 3. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Kiivitaja 29. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kiivitaja 31. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kiivitaja 29. märts 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Kiivitaja 21. märts 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Kiivitaja 21. märts 2010 Hiiu
Tääksi Pk Kiivitaja 25. märts 2010 Viljandi
Tabivere Gümnaasium Kiivitaja 10. aprill 2010 Jõgeva
Taebla Gümnaasium Kiivitaja 29. märts 2010 Lääne
Tali Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium Kiivitaja 13. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kiivitaja 14. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Kiivitaja 6. aprill 2010 Harju
Tartu Hiie Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Kiivitaja 25. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Kiivitaja 23. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Kiivitaja 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3.b Kiivitaja 28. märts 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Kiivitaja 31. märts 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Kiivitaja 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 8 Kiivitaja 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Kiivitaja 1. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Kiivitaja 11. aprill 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Kiivitaja 16. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Kiivitaja 6. aprill 2010 Põlva
Tori Põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Pärnu
Tõrva gümnaasium Kiivitaja 1. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Kiivitaja 22. märts 2010 Valga
Tudu Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Kiivitaja 4. aprill 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Kiivitaja 26. märts 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Kiivitaja 21. märts 2010 Lääne
Väätsa Põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Järva
Vaida Põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Kiivitaja 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Kiivitaja 26. märts 2010 Valga
Valga Jaanikese Kool Kiivitaja 1. aprill 2010 Valga
Valga Põhikool Kiivitaja 15. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Kiivitaja 28. märts 2010 Põlva
Vambola Lasteaed 2 Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Vara Põhikool Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Kiivitaja 29. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 5. aprill 2010 Põlva
Vasta Kool Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 6 Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Kiivitaja 29. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Kiivitaja 27. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Kiivitaja 3. aprill 2010 Võru
Vatla Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Lääne
Viljandi Maagümnaasium 7b Kiivitaja 29. märts 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Kiivitaja 4. aprill 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde