"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Kägu 21. aprill 2010 Valga
Aegviidu Põhikool Kägu 8. mai 2010 Harju
Alatskivi Keskkool Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Alavere Põhikool Kägu 10. mai 2010 Harju
Albu Põhikool Kägu 3. mai 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Kägu 11. mai 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Kägu 10. mai 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Kägu 27. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Kägu 29. aprill 2010 Võru
Are Põhikool Kägu 8. mai 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Kägu 10. mai 2010 Harju
Audru Keskkool2 Kägu 3. mai 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Kägu 16. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kägu 27. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Kägu 8. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Kägu 2. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Kägu 1. mai 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kägu 30. aprill 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Kägu 2. mai 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Kägu 29. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Kägu 8. mai 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Kägu 5. mai 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Kägu 3. mai 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kägu 12. mai 2010 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kägu 12. mai 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Kägu 3. mai 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kägu 2. mai 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Kägu 1. mai 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Kägu 30. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Kägu 14. mai 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Kägu 30. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 1 Kägu 30. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 5 Kägu 30. aprill 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Kägu 1. mai 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Kägu 3. mai 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Kägu 4. mai 2010 Ida-Viru
Jäneda Kool Kägu 9. mai 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Kägu 5. mai 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Kägu 29. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Kägu 2. mai 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Kägu 3. mai 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Kägu 15. mai 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Kägu 9. mai 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium Kägu 12. mai 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Kägu 11. mai 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Kägu 27. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Kägu 27. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Kägu 24. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Kägu 9. mai 2010 Põlva
Kärla Põhikool Kägu 7. mai 2010 Saare
Kärstna Kool Kägu 29. aprill 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Kägu 27. aprill 2010 Rapla
Kernu Põhikool 2 Kägu 5. mai 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kägu 4. mai 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Kägu 1. mai 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Kägu 2. mai 2010 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Kägu 8. mai 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kägu 19. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kägu 13. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kägu 6. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kägu 3. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Kägu 30. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kägu 5. mai 2010 Lääne
Konguta Kool Kägu 3. mai 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Kägu 5. mai 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool 3 Kägu 8. mai 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool Kägu 11. mai 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Kägu 1. mai 2010 Viljandi
Krabi Põhikool 5 Kägu 30. aprill 2010 Võru
Krabi Põhikool 6 Kägu 28. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Kägu 30. aprill 2010 Põlva
Kuldre Kool Kägu 2. mai 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 3. mai 2010 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Kägu 14. mai 2010 Harju
Kuuste kool Kägu 29. aprill 2010 Tartu
Lauka Põhikool Kägu 6. mai 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Kägu 9. mai 2010 Lääne
Lokuta Lasteaed Kägu 12. mai 2010 Järva
Loo Keskkool Kägu 10. mai 2010 Harju
Lõpe Põhikool 3 Kägu 9. mai 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Kägu 4. mai 2010 Tartu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kägu 28. aprill 2010 Võru
Metsapoole Põhikool Kägu 27. aprill 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Kägu 9. mai 2010 Lääne
Metsküla Algkool 2 Kägu 12. mai 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Kägu 2. mai 2010 Põlva
Misso Keskkool Kägu 29. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Kägu 12. mai 2010 Saare
Muraste Looduskool Kägu 3. mai 2010 Harju
Nõo Põhikool Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Kägu 29. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Kägu 2. mai 2010 Tartu
Õie Lasteaed Kägu 9. mai 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Kägu 5. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Kägu 8. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Kägu 28. aprill 2010 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Kägu 6. mai 2010 Harju
Oru Põhikool Kägu 26. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kägu 5. mai 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kägu 3. mai 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Kägu 1. mai 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Kägu 28. aprill 2010 Valga
Paikuse Põhikool 2 Kägu 10. mai 2010 Pärnu
Paistu Kool Kägu 11. mai 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Kägu 3. mai 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Kägu 27. aprill 2010 Viljandi
Paldiski Gümnaasium Kägu 4. mai 2010 Harju
Palupera Põhikool 6 Kägu 26. aprill 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Kägu 29. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Kägu 3. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Kägu 15. mai 2010 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool Kägu 24. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Kägu 2. mai 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Kägu 9. mai 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Kägu 26. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Kägu 10. mai 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kägu 17. mai 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Kägu 2. mai 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Kägu 10. mai 2010 Põlva
Pühajärve Põhikooli Otepää Gümnaasiumi Loodusring Kägu 11. mai 2010 Valga
Puhja Gümnaasium 3kl Kägu 4. mai 2010 Tartu
Puiga Põhikool Kägu 2. mai 2010 Võru
Raasiku Põhikool 5 Kägu 1. mai 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Kägu 1. mai 2010 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium Kägu 10. mai 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Kägu 3. mai 2010 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Kägu 2. mai 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Kägu 5. mai 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Kägu 9. mai 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Kägu 19. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kägu 13. mai 2010 Järva
Ruusa Põhikool Kägu 4. mai 2010 Põlva
Sadala Põhikool Kägu 3. mai 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Kägu 8. mai 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Kägu 6. mai 2010 Saare
Salutaguse Kägu 16. mai 2010 Järva
Savikoja Kägu 7. mai 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Kägu 7. mai 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Kägu 8. mai 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Kägu 1. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Kägu 3. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Kägu 27. aprill 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Kägu 1. mai 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Kägu 4. mai 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Kägu 5. mai 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kägu 19. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kägu 28. aprill 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Kägu 9. mai 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Kägu 10. mai 2010 Hiiu
Tääksi Pk Kägu 4. mai 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Kägu 2. mai 2010 Lääne
Tali Põhikool Kägu 28. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Kägu 16. mai 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kägu 23. mai 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kägu 10. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Kägu 21. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Kägu 8. mai 2010 Harju
Tartu Hiie Kool Kägu 1. mai 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Kägu 10. mai 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Kägu 3. mai 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Kägu 27. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Kägu 25. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Kägu 4. mai 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Kägu 10. mai 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Kägu 10. mai 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Kägu 17. aprill 2010 Viljandi
Tori Põhikool Kägu 15. mai 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Kägu 4. mai 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Kägu 28. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Kägu 2. mai 2010 Valga
Tudu Põhikool Kägu 28. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Kägu 2. mai 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Kägu 1. mai 2010 Tartu
Uulu lasteaed Kägu 11. mai 2010 Pärnu
Vaida Põhikool Kägu 14. mai 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Kägu 6. mai 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kägu 5. mai 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Kägu 27. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Kägu 30. aprill 2010 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Kägu 23. aprill 2010 Tartu
Vambola Lasteaed Kägu 13. mai 2010 Viljandi
Vara Põhikool Kägu 1. mai 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Kägu 4. mai 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kägu 23. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kägu 6. mai 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Kägu 2. mai 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Kägu 17. mai 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Kägu 10. mai 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Kägu 4. mai 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Kägu 10. mai 2010 Võru
Viljandi Maagümnaasium2.a Kägu 8. mai 2010 Viljandi
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Kägu 3. mai 2010 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kägu 10. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde