"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kanepi Gümnaasium Varsakabi 13. aprill 2010 Põlva
Rannu Keskkool Varsakabi 14. aprill 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium 5 Varsakabi 15. aprill 2010 Saare
Kärstna Kool Varsakabi 16. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Varsakabi 18. aprill 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool Varsakabi 18. aprill 2010 Tartu
Kaagvere Erikool Varsakabi 18. aprill 2010 Tartu
Audru Keskkool2 Varsakabi 19. aprill 2010 Pärnu
Metsapoole Põhikool Varsakabi 19. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Varsakabi 19. aprill 2010 Pärnu
Tali Põhikool Varsakabi 20. aprill 2010 Pärnu
Surju Põhikool Varsakabi 21. aprill 2010 Pärnu
Rõngu Keskkool Varsakabi 21. aprill 2010 Tartu
Kehtna Põhikool Varsakabi 22. aprill 2010 Rapla
Häädemeeste Keskkool Varsakabi 23. aprill 2010 Pärnu
Vastseliina Internaatkool Varsakabi 23. aprill 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Varsakabi 24. aprill 2010 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Varsakabi 24. aprill 2010 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Varsakabi 25. aprill 2010 Võru
Puhja Gümnaasium 3kl Varsakabi 25. aprill 2010 Tartu
Vaida Põhikool Varsakabi 25. aprill 2010 Harju
Kõpu Põhikool II Varsakabi 26. aprill 2010 Viljandi
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Varsakabi 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Oru Põhikool Varsakabi 26. aprill 2010 Harju
Pärnu Loodusmaja 3 Varsakabi 26. aprill 2010 Pärnu
Sürgavere Põhikool 4 Varsakabi 26. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Varsakabi 26. aprill 2010 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Varsakabi 26. aprill 2010 Valga
Sonda Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2010 Võru
Paistu kool 3 Varsakabi 26. aprill 2010 Viljandi
Sonda Põhikool Varsakabi 26. aprill 2010 Ida-Viru
Osula Põhikool Varsakabi 27. aprill 2010 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Varsakabi 27. aprill 2010 Lääne
Sonda Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 2.a Varsakabi 27. aprill 2010 Tartu
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Varsakabi 27. aprill 2010 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Varsakabi 27. aprill 2010 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium Varsakabi 27. aprill 2010 Viljandi
Kernu Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool 6 Varsakabi 27. aprill 2010 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Varsakabi 28. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Varsakabi 28. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 2 Varsakabi 28. aprill 2010 Lääne-Viru
Jäneda Kool Varsakabi 28. aprill 2010 Lääne-Viru
Imavere Põhikool Varsakabi 28. aprill 2010 Järva
Vara Põhikool 5 Varsakabi 28. aprill 2010 Tartu
Pärnjõe Põhikool Varsakabi 28. aprill 2010 Pärnu
Vatla Põhikool Varsakabi 28. aprill 2010 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 29. aprill 2010 Hiiu
Paikuse Põhikool 2 Varsakabi 29. aprill 2010 Pärnu
Mikitamäe Kool Varsakabi 29. aprill 2010 Põlva
Sõmeru Põhikool Varsakabi 29. aprill 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Varsakabi 29. aprill 2010 Jõgeva
Kuldre Kool Varsakabi 29. aprill 2010 Võru
Nõo Põhikool Varsakabi 30. aprill 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Varsakabi 30. aprill 2010 Põlva
Vara Põhikool Varsakabi 30. aprill 2010 Tartu
Unipiha Algkool Varsakabi 30. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Varsakabi 30. aprill 2010 Viljandi
Konguta Kool Varsakabi 30. aprill 2010 Tartu
Tääksi Pk Varsakabi 30. aprill 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Varsakabi 30. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Varsakabi 30. aprill 2010 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool Varsakabi 30. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Varsakabi 30. aprill 2010 Põlva
Haljala Gümnaasium Varsakabi 1. mai 2010 Lääne-Viru
Are Põhikool Varsakabi 1. mai 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Varsakabi 1. mai 2010 Pärnu
Kärla Põhikool Varsakabi 1. mai 2010 Saare
Kiviõli 1.Keskkool 2 Varsakabi 1. mai 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Varsakabi 1. mai 2010 Saare
Suuremõisa Põhikool 1 Varsakabi 1. mai 2010 Hiiu
Risti Põhikool 1,3 Varsakabi 1. mai 2010 Lääne
Tsirguliina Keskkool Varsakabi 1. mai 2010 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 1. mai 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Varsakabi 1. mai 2010 Tartu
Kirivere Põhikool Varsakabi 2. mai 2010 Viljandi
Õie Lasteaed Varsakabi 2. mai 2010 Harju
Taebla Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2010 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 2 Varsakabi 2. mai 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2010 Lääne
Raasiku Põhikool Varsakabi 2. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Varsakabi 2. mai 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2010 Lääne-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool Varsakabi 2. mai 2010 Valga
Eidapere Kool Varsakabi 2. mai 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 6C Varsakabi 2. mai 2010 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Varsakabi 2. mai 2010 Järva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Varsakabi 2. mai 2010 Võru
Konguta Kool 2 Varsakabi 2. mai 2010 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Varsakabi 2. mai 2010 Pärnu
Anna Haava nim. Pala Kool Varsakabi 2. mai 2010 Jõgeva
Pärnu Rääma Põhikool Varsakabi 3. mai 2010 Pärnu
Paistu Kool 2 Varsakabi 3. mai 2010 Viljandi
Tõrva gümnaasium Varsakabi 3. mai 2010 Valga
Uulu lasteaed Varsakabi 3. mai 2010 Pärnu
Helme Sanatoorne Internaatkool Varsakabi 3. mai 2010 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Varsakabi 3. mai 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Varsakabi 3. mai 2010 Lääne-Viru
Saduküla Põhikool Varsakabi 3. mai 2010 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Varsakabi 3. mai 2010 Ida-Viru
Paistu Kool Varsakabi 3. mai 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Varsakabi 4. mai 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 4. mai 2010 Saare
Lokuta Lasteaed Varsakabi 4. mai 2010 Järva
Vastseliina Gümnaasium 3 Varsakabi 4. mai 2010 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 5. mai 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2010 Saare
Tudulinna põhikool Varsakabi 5. mai 2010 Ida-Viru
Põlva Ühisgümnaasium Varsakabi 5. mai 2010 Põlva
Salme Põhikool Varsakabi 5. mai 2010 Saare
Peetri Põhikool Varsakabi 5. mai 2010 Järva
Rakvere Eragümnaasium 2 Varsakabi 5. mai 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Varsakabi 5. mai 2010 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2010 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 5. mai 2010 Põlva
Risti Põhikool 5-9 Varsakabi 6. mai 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Varsakabi 6. mai 2010 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 6. mai 2010 Harju
Elva Gümnaasium 5A Varsakabi 6. mai 2010 Tartu
Lauka Põhikool Varsakabi 6. mai 2010 Hiiu
Illuka Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2010 Ida-Viru
Aegviidu Põhikool Varsakabi 7. mai 2010 Harju
Käina Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2010 Hiiu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Varsakabi 7. mai 2010 Saare
Krabi Põhikool Varsakabi 7. mai 2010 Võru
Rakke Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2010 Lääne-Viru
Sürgavare Põhikool 2 Varsakabi 7. mai 2010 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 2 Varsakabi 7. mai 2010 Järva
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Varsakabi 8. mai 2010 Tartu
Misso Keskkool Varsakabi 8. mai 2010 Võru
Konguta Kool/lasteaed Varsakabi 8. mai 2010 Tartu
Rakvere reaalgümnaasium 2 Varsakabi 8. mai 2010 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Varsakabi 9. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Varsakabi 9. mai 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool Varsakabi 9. mai 2010 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 9. mai 2010 Lääne
Tudu Põhikool Varsakabi 9. mai 2010 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium Varsakabi 9. mai 2010 Järva
Rapla Ühisgümnaasium Varsakabi 9. mai 2010 Rapla
Tallinna Kristiine Gümnaasium Varsakabi 9. mai 2010 Harju
Sadala Põhikool Varsakabi 10. mai 2010 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 5 Varsakabi 10. mai 2010 Pärnu
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Varsakabi 10. mai 2010 Järva
Loo Keskkool Varsakabi 10. mai 2010 Harju
Meremäe-Obinitsa Põhikool Varsakabi 10. mai 2010 Võru
Pärnu Loodusmaja 6 Varsakabi 10. mai 2010 Pärnu
Alavere Põhikool Varsakabi 10. mai 2010 Harju
Elva lasteaed Õnneseen Varsakabi 10. mai 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 3 Varsakabi 10. mai 2010 Lääne-Viru
Albu Põhikool Varsakabi 10. mai 2010 Järva
Paldiski Gümnaasium Varsakabi 11. mai 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Varsakabi 11. mai 2010 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Varsakabi 11. mai 2010 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Varsakabi 11. mai 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Varsakabi 11. mai 2010 Harju
Koonga Põhikool 3 Varsakabi 11. mai 2010 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 2b Varsakabi 12. mai 2010 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Varsakabi 12. mai 2010 Ida-Viru
Tallinna I Internaatkool 2A Varsakabi 12. mai 2010 Harju
Muhu Põhikool Varsakabi 12. mai 2010 Saare
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Varsakabi 13. mai 2010 Harju
Vambola Lasteaed Varsakabi 13. mai 2010 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool Varsakabi 13. mai 2010 Lääne
Valga Gümnaasium Varsakabi 14. mai 2010 Valga
Muraste Looduskool Varsakabi 15. mai 2010 Harju
Salutaguse Varsakabi 15. mai 2010 Järva
Raasiku Põhikool 5 Varsakabi 15. mai 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Varsakabi 15. mai 2010 Harju
Rakvere Gümnaasium Varsakabi 16. mai 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Varsakabi 17. mai 2010 Lääne-Viru
Maardu Gümnaasium Varsakabi 17. mai 2010 Harju
Elva Gümnaasium 1c Varsakabi 19. mai 2010 Tartu

Tagasi tulemuste juurde