"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Helme Sanatoorne Internaatkool Sinilill 26. märts 2010 Valga
Hargla Kool 4 Sinilill 27. märts 2010 Valga
Meremäe-Obinitsa Põhikool Sinilill 27. märts 2010 Võru
Puurmani Gümnaasium Sinilill 28. märts 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sinilill 28. märts 2010 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 29. märts 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 3 Sinilill 29. märts 2010 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 7 Sinilill 29. märts 2010 Põlva
Krabi Põhikool Sinilill 29. märts 2010 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sinilill 29. märts 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 2 Sinilill 30. märts 2010 Põlva
Muhu Põhikool Sinilill 30. märts 2010 Saare
Aakre Lasteaed-Algkool Sinilill 30. märts 2010 Valga
Tartu Veeriku Kool 5b Sinilill 30. märts 2010 Tartu
Kildu põhikool Sinilill 30. märts 2010 Viljandi
Tartu Kroonuaia Kool Sinilill 30. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Sinilill 30. märts 2010 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 31. märts 2010 Hiiu
Kääpa Põhikool Sinilill 31. märts 2010 Võru
Elva Gümnaasium 6C Sinilill 31. märts 2010 Tartu
Kurtna Kool Sinilill 1. aprill 2010 Harju
Vatla Põhikool Sinilill 1. aprill 2010 Lääne
Valgjärve Põhikool Sinilill 1. aprill 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Sinilill 1. aprill 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2010 Võru
Valgjärve Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2010 Põlva
Alatskivi Keskkool Sinilill 1. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sinilill 1. aprill 2010 Viljandi
Tartu Kunstigümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2010 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Sinilill 1. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2010 Võru
Tabivere Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 2b Sinilill 1. aprill 2010 Tartu
Virtsu Põhikool Sinilill 1. aprill 2010 Lääne
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 2. aprill 2010 Põlva
Puiga Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Võru
Rakvere Eragümnaasium 2 Sinilill 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Torma lasteaed Linnutaja Sinilill 2. aprill 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium Sinilill 2. aprill 2010 Põlva
Palupera Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Valga
Lõpe Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Sinilill 2. aprill 2010 Harju
Emmaste Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Hiiu
Tartu Katoliku Kool 2.a Sinilill 2. aprill 2010 Tartu
Risti Põhikool 1,3 Sinilill 2. aprill 2010 Lääne
Anna Haava nim. Pala Kool Sinilill 2. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool 2.b Sinilill 2. aprill 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3.a Sinilill 2. aprill 2010 Viljandi
Risti Põhikool 5-9 Sinilill 2. aprill 2010 Harju
Rõngu Keskkool Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sinilill 3. aprill 2010 Jõgeva
Viljandi Valuoja Põhikool Sinilill 3. aprill 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sinilill 3. aprill 2010 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Sinilill 3. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sinilill 3. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium 3a Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Otepää Gümnaasium Sinilill 3. aprill 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 6 Sinilill 3. aprill 2010 Põlva
Põlva Keskkool 5b Sinilill 3. aprill 2010 Põlva
Tartu Katoliku Kool Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Kirivere Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Paldiski Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2010 Harju
Uuemõisa Algkool5 Sinilill 4. aprill 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Uuemõisa Algkool3 Sinilill 4. aprill 2010 Lääne
Metsapoole Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Pärnu
Lauka Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Hiiu
Palupera Põhikool 6 Sinilill 4. aprill 2010 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Illuka Põhikool 2 Sinilill 4. aprill 2010 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Sinilill 4. aprill 2010 Jõgeva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2010 Saare
Vaida Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Harju
Kärstna Kool Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Paistu kool 3 Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium Sinilill 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 5C Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool 5 Sinilill 5. aprill 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
Puka Keskkool Sinilill 5. aprill 2010 Valga
Paikuse Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 5. aprill 2010 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Salutaguse Sinilill 5. aprill 2010 Järva
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2010 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Sinilill 5. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2010 Lääne
Vara Põhikool Sinilill 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Sinilill 5. aprill 2010 Tartu
Lihula Lasteaed II Sinilill 5. aprill 2010 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2010 Põlva
Lõpe Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Pärnu
Vambola Lasteaed Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
Valga Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium Sinilill 6. aprill 2010 Rapla
Kiviõli 1.Keskkool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Ida-Viru
Hargla Kool Sinilill 6. aprill 2010 Valga
Nõo Põhikool Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Paistu Kool Sinilill 6. aprill 2010 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Sinilill 6. aprill 2010 Valga
Krootuse Põhikool Sinilill 6. aprill 2010 Põlva
Laulasmaa Kool 1 Sinilill 6. aprill 2010 Harju
Paistu Kool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Sinilill 6. aprill 2010 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Põlva Ühisgümnaasium Sinilill 6. aprill 2010 Põlva
Suuremõisa Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Hiiu
Palupera Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2010 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sinilill 6. aprill 2010 Võru
Suuremõisa Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2010 Hiiu
Ruila Põhikool 3 Sinilill 7. aprill 2010 Harju
Tori Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Pärnu
Metsküla Algkool 2 Sinilill 7. aprill 2010 Lääne
Oru Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Harju
Vambola Lasteaed 1 Sinilill 7. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Sinilill 7. aprill 2010 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 5 Sinilill 7. aprill 2010 Põlva
Ruusa Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Põlva
Orava Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Põlva
Riidaja Põhikool 5-9 Sinilill 7. aprill 2010 Valga
Palade Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Hiiu
Metsküla Algkool Sinilill 7. aprill 2010 Lääne
Häädemeeste Keskkool Sinilill 7. aprill 2010 Pärnu
Tartu Hiie Kool 2 Sinilill 7. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2010 Harju
Eidapere Kool Sinilill 8. aprill 2010 Rapla
Tartu Loodusmaja Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Pärnu Väike Vabakool 4 Sinilill 8. aprill 2010 Pärnu
Taebla Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2010 Lääne
Tali Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Pärnu
Konguta Kool/lasteaed Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Tõrva gümnaasium Sinilill 8. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 1 Sinilill 8. aprill 2010 Valga
Konguta Kool Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Valga Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Valga
Muraste Looduskool Sinilill 8. aprill 2010 Harju
Aruküla lasteaed Rukkilill Sinilill 8. aprill 2010 Harju
Saduküla Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sinilill 9. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Sinilill 9. aprill 2010 Pärnu
Tornimäe Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Saare
Sonda Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2010 Ida-Viru
Tilsi Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Põlva
Surju Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Pärnu
Antsla Gümnaasium Sinilill 9. aprill 2010 Võru
Hargla Kool 2 Sinilill 9. aprill 2010 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sinilill 9. aprill 2010 Järva
Tartu Veeriku Kool 9 Sinilill 9. aprill 2010 Tartu
Oru Kool Sinilill 9. aprill 2010 Lääne
Tartu Erakool Sinilill 9. aprill 2010 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Sinilill 9. aprill 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 9. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Sinilill 9. aprill 2010 Harju
Sõmerpalu Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Võru
Viljandi maagümnaasium 3c Sinilill 9. aprill 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool II Sinilill 9. aprill 2010 Viljandi
Imavere Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sinilill 9. aprill 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1c Sinilill 9. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Sinilill 9. aprill 2010 Võru
Vasta Kool Sinilill 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Sinilill 10. aprill 2010 Ida-Viru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Sinilill 10. aprill 2010 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Lääne
Sürgavere Põhikool 4 Sinilill 10. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Reaalkool Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 10. aprill 2010 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Sinilill 10. aprill 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Sinilill 10. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu Väike Vabakool 6 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Are Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 6 Sinilill 10. aprill 2010 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Aegviidu Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Tääksi Pk Sinilill 10. aprill 2010 Viljandi
Pärnu Loodusmaja 3 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2010 Hiiu
Audru Keskkool2 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 10. aprill 2010 Põlva
Pärnu loodusmaja Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Türi Majandusgümnaasium 6.b Sinilill 11. aprill 2010 Järva
Tsirguliina Keskkool Sinilill 11. aprill 2010 Valga
Narva Eesti Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Sinilill 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 11. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Uuemõisa Algkool Sinilill 11. aprill 2010 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4b Sinilill 11. aprill 2010 Saare
Savikoja Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Kohila Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Rapla
Kuusalu Keskkool Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 6 Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 6A Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool 5 Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Sürgavere põhikool Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Illuka Põhikool Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Kuressaare Gümnaasium5b Sinilill 11. aprill 2010 Saare
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Rakvere Linna Algkool Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Kodila Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Rapla
Pärnu Loodusmaja 2 Sinilill 12. aprill 2010 Pärnu
Ahula Lasteaed-Algkool Sinilill 12. aprill 2010 Järva
Viimsi Kool 6b Sinilill 12. aprill 2010 Harju
Elva lasteaed Õnneseen Sinilill 12. aprill 2010 Tartu
Sonda Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Vastseliina Internaatkool Sinilill 12. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sinilill 12. aprill 2010 Järva
Viljandi Maagümnaasium2.a Sinilill 12. aprill 2010 Viljandi
Jäneda Kool Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Sürgavare Põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2010 Viljandi
Albu Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Järva
Kernu Põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2010 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 12. aprill 2010 Jõgeva
Haljala Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Osula Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Võru
Kõpu Põhikool III Sinilill 12. aprill 2010 Viljandi
Sadala Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Jõgeva
Käina Gümnaasium2 Sinilill 12. aprill 2010 Hiiu
Loo Keskkool Sinilill 12. aprill 2010 Harju
Kärla Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Saare
Vastseliina Gümnaasium 3 Sinilill 12. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium Sinilill 13. aprill 2010 Võru
Tudulinna põhikool Sinilill 13. aprill 2010 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Sinilill 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Vara Põhikool 5 Sinilill 13. aprill 2010 Tartu
Raasiku Põhikool 5 Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Sinilill 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Kaagvere Erikool Sinilill 13. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 5 Sinilill 13. aprill 2010 Saare
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Sinilill 13. aprill 2010 Ida-Viru
Koonga Põhikool 3 Sinilill 13. aprill 2010 Pärnu
Viimsi Kool 6c Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Sinilill 13. aprill 2010 Järva
Tallinna 21. Kool Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Sinilill 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Misso Keskkool Sinilill 13. aprill 2010 Võru
Ääsmäe Põhikool 5 Sinilill 14. aprill 2010 Harju
Koonga Põhikool 8 Sinilill 14. aprill 2010 Pärnu
Tudu Põhikool Sinilill 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool Sinilill 14. aprill 2010 Rapla
Peetri Põhikool Sinilill 14. aprill 2010 Järva
Kuuste kool Sinilill 14. aprill 2010 Tartu
Rakvere Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2010 Lääne
Audru Keskkool Sinilill 14. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Sinilill 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 4 Sinilill 15. aprill 2010 Pärnu
Sõmeru Põhikool Sinilill 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Sinilill 15. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool 3 Sinilill 15. aprill 2010 Ida-Viru
Raasiku Põhikool Sinilill 15. aprill 2010 Harju
Uulu lasteaed Sinilill 16. aprill 2010 Pärnu
Paide Gümnaasium Sinilill 17. aprill 2010 Järva
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Sinilill 17. aprill 2010 Pärnu
Rakvere reaalgümnaasium 2 Sinilill 17. aprill 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Sinilill 18. aprill 2010 Viljandi
Haljala Gümnaasium 3 Sinilill 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Sinilill 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Sinilill 18. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Sinilill 19. aprill 2010 Harju
Elva Gümnaasium 5A Sinilill 19. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3.b Sinilill 20. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Sinilill 20. aprill 2010 Jõgeva
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Sinilill 20. aprill 2010 Järva
Pärnu Loodusmaja 6 Sinilill 21. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium Sinilill 22. aprill 2010 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 2 Sinilill 22. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Sinilill 23. aprill 2010 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool Sinilill 24. aprill 2010 Harju
Jõhvi Gümnaasium Sinilill 25. aprill 2010 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Sinilill 27. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Sinilill 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Sinilill 28. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Sinilill 29. aprill 2010 Pärnu
Mikitamäe Kool Sinilill 29. aprill 2010 Põlva
Viimsi Kool 4c Sinilill 30. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Sinilill 12. mai 2010 Harju

Tagasi tulemuste juurde