"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Hargla Kool 5 Kullerkupp 6. mai 2010 Valga
Orissaare Gümnaasium 5 Kullerkupp 8. mai 2010 Saare
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kullerkupp 10. mai 2010 Järva
Pärnu Ühisgümnaasium Kullerkupp 11. mai 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Kullerkupp 11. mai 2010 Põlva
Kärstna Kool Kullerkupp 11. mai 2010 Viljandi
Hargla Kool 2 Kullerkupp 11. mai 2010 Valga
Paistu Kool Kullerkupp 11. mai 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool Kullerkupp 11. mai 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kullerkupp 11. mai 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kullerkupp 12. mai 2010 Lääne
Puhja Gümnaasium 3kl Kullerkupp 12. mai 2010 Tartu
Saduküla Põhikool Kullerkupp 12. mai 2010 Jõgeva
Nõo Põhikool 2 Kullerkupp 13. mai 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Kullerkupp 13. mai 2010 Põlva
Alatskivi Keskkool Kullerkupp 14. mai 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kullerkupp 14. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Kullerkupp 14. mai 2010 Põlva
Kirivere Põhikool Kullerkupp 14. mai 2010 Viljandi
Valga Gümnaasium Kullerkupp 14. mai 2010 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kullerkupp 14. mai 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 3 Kullerkupp 14. mai 2010 Võru
Maardu Gümnaasium Kullerkupp 15. mai 2010 Harju
Salutaguse Kullerkupp 15. mai 2010 Järva
Rakvere Linna Algkool Kullerkupp 15. mai 2010 Lääne-Viru
Konguta Kool Kullerkupp 15. mai 2010 Tartu
Are Põhikool Kullerkupp 15. mai 2010 Pärnu
Tääksi Pk Kullerkupp 15. mai 2010 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Kullerkupp 15. mai 2010 Valga
Vaida Põhikool Kullerkupp 15. mai 2010 Harju
Sonda Põhikool 2 Kullerkupp 15. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Kullerkupp 15. mai 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 6C Kullerkupp 15. mai 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Kullerkupp 16. mai 2010 Valga
Krootuse Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Põlva
Tudu Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Lääne-Viru
Albu Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Järva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Kullerkupp 16. mai 2010 Viljandi
Lihula Gümnaasium Kullerkupp 16. mai 2010 Lääne
Paikuse Põhikool 2 Kullerkupp 16. mai 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium 1c Kullerkupp 16. mai 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kullerkupp 16. mai 2010 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Kullerkupp 16. mai 2010 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Pärnu
Anna Haava nim. Pala Kool Kullerkupp 16. mai 2010 Jõgeva
Tartu Kroonuaia Kool Kullerkupp 16. mai 2010 Tartu
Risti Põhikool 5-9 Kullerkupp 16. mai 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kullerkupp 16. mai 2010 Harju
Kehtna Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kullerkupp 16. mai 2010 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kullerkupp 16. mai 2010 Jõgeva
Audru Keskkool2 Kullerkupp 16. mai 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Kullerkupp 16. mai 2010 Võru
Illuka Põhikool 2 Kullerkupp 16. mai 2010 Ida-Viru
Kernu Põhikool 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Harju
Jäneda Kool Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Unipiha Algkool Kullerkupp 17. mai 2010 Tartu
Raasiku Põhikool Kullerkupp 17. mai 2010 Harju
Aruküla lasteaed Rukkilill Kullerkupp 17. mai 2010 Harju
Metsküla Algkool 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool Kullerkupp 17. mai 2010 Valga
Konguta Kool 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Tali Põhikool Kullerkupp 17. mai 2010 Pärnu
Hargla Kool Kullerkupp 17. mai 2010 Valga
Sonda Põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Kullerkupp 18. mai 2010 Ida-Viru
Tudulinna põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kullerkupp 18. mai 2010 Jõgeva
Uulu lasteaed Kullerkupp 18. mai 2010 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 18. mai 2010 Viljandi
Krabi Põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Kullerkupp 18. mai 2010 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kullerkupp 19. mai 2010 Jõgeva
Risti Põhikool 1,3 Kullerkupp 19. mai 2010 Lääne
Pärnjõe Põhikool Kullerkupp 19. mai 2010 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Kullerkupp 19. mai 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kullerkupp 19. mai 2010 Ida-Viru
Peetri Põhikool Kullerkupp 19. mai 2010 Järva
Vastseliina Internaatkool Kullerkupp 19. mai 2010 Võru
Osula Põhikool Kullerkupp 19. mai 2010 Võru
Sürgavare Põhikool 2 Kullerkupp 19. mai 2010 Viljandi
Rakvere Gümnaasium Kullerkupp 20. mai 2010 Lääne-Viru
Tori Põhikool Kullerkupp 20. mai 2010 Pärnu
Sadala Põhikool Kullerkupp 20. mai 2010 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kullerkupp 20. mai 2010 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kullerkupp 21. mai 2010 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kullerkupp 21. mai 2010 Võru
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kullerkupp 23. mai 2010 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Kullerkupp 23. mai 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kullerkupp 23. mai 2010 Harju
Sõmeru Põhikool Kullerkupp 24. mai 2010 Lääne-Viru
Misso Keskkool Kullerkupp 25. mai 2010 Võru
Lauka Põhikool Kullerkupp 25. mai 2010 Hiiu

Tagasi tulemuste juurde