"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium Kägu 17. aprill 2010 Viljandi
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Kägu 19. aprill 2010 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kägu 19. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Reaalkool Kägu 21. aprill 2010 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool Kägu 21. aprill 2010 Valga
Värska Gümnaasium 1 Kägu 23. aprill 2010 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Kägu 23. aprill 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Kägu 24. aprill 2010 Põlva
Pärnu Rääma Põhikool Kägu 24. aprill 2010 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Kägu 25. aprill 2010 Tartu
Oru Põhikool Kägu 26. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool 6 Kägu 26. aprill 2010 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Kägu 26. aprill 2010 Pärnu
Antsla Gümnaasium Kägu 27. aprill 2010 Võru
Kehtna Põhikool Kägu 27. aprill 2010 Rapla
Sonda Põhikool 3 Kägu 27. aprill 2010 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Kägu 27. aprill 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kägu 27. aprill 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Kägu 27. aprill 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium Kägu 27. aprill 2010 Põlva
Valga Gümnaasium Kägu 27. aprill 2010 Valga
Metsapoole Põhikool Kägu 27. aprill 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 2.b Kägu 27. aprill 2010 Tartu
Krabi Põhikool 6 Kägu 28. aprill 2010 Võru
Tali Põhikool Kägu 28. aprill 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kägu 28. aprill 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 5 Kägu 28. aprill 2010 Saare
Otepää Gümnaasium Kägu 28. aprill 2010 Valga
Tõrva gümnaasium Kägu 28. aprill 2010 Valga
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kägu 28. aprill 2010 Võru
Tudu Põhikool Kägu 28. aprill 2010 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 2 Kägu 29. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Kägu 29. aprill 2010 Võru
Kärstna Kool Kägu 29. aprill 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Kägu 29. aprill 2010 Pärnu
Kuuste kool Kägu 29. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Kägu 29. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Kägu 29. aprill 2010 Võru
Misso Keskkool Kägu 29. aprill 2010 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 1c Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Krabi Põhikool 5 Kägu 30. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Kägu 30. aprill 2010 Põlva
Nõo Põhikool Kägu 30. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kägu 30. aprill 2010 Jõgeva
Hargla Kool 1 Kägu 30. aprill 2010 Valga
Konguta Kool/lasteaed Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool Kägu 30. aprill 2010 Põlva
Alatskivi Keskkool Kägu 30. aprill 2010 Tartu
Haljala Gümnaasium 2 Kägu 30. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool 5 Kägu 30. aprill 2010 Valga
Hargla Kool Kägu 30. aprill 2010 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Kägu 30. aprill 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Kägu 1. mai 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Kägu 1. mai 2010 Viljandi
Haljala Gümnaasium Kägu 1. mai 2010 Lääne-Viru
Vara Põhikool Kägu 1. mai 2010 Tartu
Kirivere Põhikool Kägu 1. mai 2010 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Kägu 1. mai 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Kägu 1. mai 2010 Jõgeva
Sonda Põhikool Kägu 1. mai 2010 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium Kägu 1. mai 2010 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool Kägu 1. mai 2010 Tartu
Unipiha Algkool Kägu 1. mai 2010 Tartu
Raasiku Põhikool 5 Kägu 1. mai 2010 Harju
Osula Põhikool Kägu 1. mai 2010 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kägu 2. mai 2010 Võru
Riidaja Põhikool 5-9 Kägu 2. mai 2010 Valga
Mikitamäe Kool Kägu 2. mai 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Kägu 2. mai 2010 Viljandi
Puiga Põhikool Kägu 2. mai 2010 Võru
Taebla Gümnaasium Kägu 2. mai 2010 Lääne
Põlva Keskkool 5b Kägu 2. mai 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Kägu 2. mai 2010 Põlva
Kuldre Kool Kägu 2. mai 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Kägu 2. mai 2010 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium Kägu 2. mai 2010 Pärnu
Tsirguliina Keskkool Kägu 2. mai 2010 Valga
Eidapere Kool Kägu 2. mai 2010 Rapla
Tudulinna põhikool Kägu 2. mai 2010 Ida-Viru
Nõo Põhikool 2.b Kägu 2. mai 2010 Tartu
Kiviõli 1.Keskkool 2 Kägu 2. mai 2010 Ida-Viru
Audru Keskkool2 Kägu 3. mai 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 2 Kägu 3. mai 2010 Lääne-Viru
Paistu Kool 2 Kägu 3. mai 2010 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kägu 3. mai 2010 Jõgeva
Albu Põhikool Kägu 3. mai 2010 Järva
Häädemeeste Keskkool Kägu 3. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Kägu 3. mai 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kägu 3. mai 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Kägu 3. mai 2010 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Kägu 3. mai 2010 Tartu
Konguta Kool Kägu 3. mai 2010 Tartu
Sonda Põhikool 2 Kägu 3. mai 2010 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 1 Kägu 3. mai 2010 Tartu
Sadala Põhikool Kägu 3. mai 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 3. mai 2010 Jõgeva
Elva lasteaed Õnneseen Kägu 3. mai 2010 Tartu
Rakvere Linna Algkool Kägu 3. mai 2010 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Kägu 3. mai 2010 Harju
Paldiski Gümnaasium Kägu 4. mai 2010 Harju
Ruusa Põhikool Kägu 4. mai 2010 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kägu 4. mai 2010 Pärnu
Tartu Loodusmaja Kägu 4. mai 2010 Tartu
Illuka Põhikool 5 Kägu 4. mai 2010 Ida-Viru
Tääksi Pk Kägu 4. mai 2010 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed Kägu 4. mai 2010 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 3 Kägu 4. mai 2010 Võru
Torma lasteaed Linnutaja Kägu 4. mai 2010 Jõgeva
Sürgavare Põhikool 2 Kägu 4. mai 2010 Viljandi
Vara Põhikool 5 Kägu 4. mai 2010 Tartu
Puhja Gümnaasium 3kl Kägu 4. mai 2010 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kägu 5. mai 2010 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium Kägu 5. mai 2010 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Kägu 5. mai 2010 Tartu
Sürgavere Põhikool 4 Kägu 5. mai 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kägu 5. mai 2010 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1,3 Kägu 5. mai 2010 Lääne
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Kägu 5. mai 2010 Tartu
Kernu Põhikool 2 Kägu 5. mai 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kägu 5. mai 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Kägu 5. mai 2010 Saare
Lauka Põhikool Kägu 6. mai 2010 Hiiu
Salme Põhikool Kägu 6. mai 2010 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Kägu 6. mai 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kägu 6. mai 2010 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Kägu 6. mai 2010 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Kägu 6. mai 2010 Lääne-Viru
Kärla Põhikool Kägu 7. mai 2010 Saare
Savikoja Kägu 7. mai 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Kägu 7. mai 2010 Võru
Kohila Gümnaasium Kägu 8. mai 2010 Rapla
Are Põhikool Kägu 8. mai 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Kägu 8. mai 2010 Pärnu
Saduküla Põhikool Kägu 8. mai 2010 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 2 Kägu 8. mai 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Kägu 8. mai 2010 Saare
Viljandi Maagümnaasium2.a Kägu 8. mai 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 6C Kägu 8. mai 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Kägu 8. mai 2010 Viljandi
Aegviidu Põhikool Kägu 8. mai 2010 Harju
Sõmeru Põhikool Kägu 8. mai 2010 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium Kägu 9. mai 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Kägu 9. mai 2010 Harju
Õie Lasteaed Kägu 9. mai 2010 Harju
Lõpe Põhikool 3 Kägu 9. mai 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 1 Kägu 9. mai 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 6 Kägu 9. mai 2010 Põlva
Kaelase Kool Kägu 9. mai 2010 Pärnu
Jäneda Kool Kägu 9. mai 2010 Lääne-Viru
Pärnu Väike Vabakool Kägu 9. mai 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Kägu 9. mai 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kägu 10. mai 2010 Lääne
Paikuse Põhikool 2 Kägu 10. mai 2010 Pärnu
Rakvere Gümnaasium Kägu 10. mai 2010 Lääne-Viru
Aruküla lasteaed Rukkilill Kägu 10. mai 2010 Harju
Põlva Ühisgümnaasium Kägu 10. mai 2010 Põlva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Kägu 10. mai 2010 Jõgeva
Suuremõisa Põhikool 2 Kägu 10. mai 2010 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kägu 10. mai 2010 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Kägu 10. mai 2010 Tartu
Peetri Põhikool Kägu 10. mai 2010 Järva
Vastseliina Gümnaasium 1 Kägu 10. mai 2010 Võru
Alavere Põhikool Kägu 10. mai 2010 Harju
Vastseliina Internaatkool Kägu 10. mai 2010 Võru
Tartu Hiie Kool 3 Kägu 10. mai 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Kägu 10. mai 2010 Tartu
Loo Keskkool Kägu 10. mai 2010 Harju
Anna Haava nim. Pala Kool Kägu 11. mai 2010 Jõgeva
Paistu Kool Kägu 11. mai 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool Kägu 11. mai 2010 Viljandi
Uulu lasteaed Kägu 11. mai 2010 Pärnu
Pühajärve Põhikooli Otepää Gümnaasiumi Loodusring Kägu 11. mai 2010 Valga
Käina Gümnaasium2 Kägu 11. mai 2010 Hiiu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kägu 12. mai 2010 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kägu 12. mai 2010 Harju
Metsküla Algkool 2 Kägu 12. mai 2010 Lääne
Muhu Põhikool Kägu 12. mai 2010 Saare
Lokuta Lasteaed Kägu 12. mai 2010 Järva
Käina Gümnaasium Kägu 12. mai 2010 Hiiu
Vambola Lasteaed Kägu 13. mai 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kägu 13. mai 2010 Ida-Viru
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kägu 13. mai 2010 Järva
Haljala Gümnaasium 4 Kägu 14. mai 2010 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Kägu 14. mai 2010 Harju
Vaida Põhikool Kägu 14. mai 2010 Harju
Tori Põhikool Kägu 15. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Kägu 15. mai 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 3 Kägu 15. mai 2010 Lääne-Viru
Salutaguse Kägu 16. mai 2010 Järva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Kägu 16. mai 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Kägu 16. mai 2010 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kägu 17. mai 2010 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Kägu 17. mai 2010 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kägu 19. mai 2010 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kägu 23. mai 2010 Harju

Tagasi tulemuste juurde