--- VALI RÜHM ---
Aakre LA-AK
Abja G
Adavere PK
Aegviidu PK
Ahula LA-AK
Alatskivi Keskkool
Alavere PK
Albu PK
Anna Haava nim. Pala Kool
Anna Haava nim. Pala Kool 2
Antsla G
Antsla G 1
Antsla G 3
Ardu PK
Are PK
Are PK 2-3
Aruküla LA Rukkilill
Aseri Keskkool
Audru Keskkool
Audru Keskkool2
C. R. Jakobsoni nim. G 1a
C. R. Jakobsoni nim. G 5B
C. R. Jakobsoni nim. G 6A
C. R. Jakobsoni nim. G 6B
C. R. Jakobsoni nim. G 6C
C. R. Jakobsoni nim. G 7b
C. R. Jakobsoni nim. Torma PK 1
C. R. Jakobsoni nim. Torma PK 2
Eidapere Kool
Elva G 1c
Elva G 3a
Elva G 3B
Elva G 4C
Elva G 5A
Elva G 5C
Elva G 6A
Elva G 6C
Elva G loodussõprade ring
Elva LA Õnneseen
Emmaste PK
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela PK
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 2b
Gustav Adolfi G 6b
Haanja-Ruusmäe PK
Haljala G
Haljala G 2
Haljala G 3
Haljala G 4
Halliste PK 3 ja 4 klass
Hargla Kool
Hargla Kool 1
Hargla Kool 2
Hargla Kool 4
Hargla Kool 5
Harmi PK
Helme Sanatoorne Internaatkool
Holstre Kool
Holstre Kool 2
Holstre Kool 3
Holstre Kool 4
Häädemeeste Keskkool
Illuka PK
Illuka PK 2
Illuka PK 5
Imavere PK
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool
Jõhvi G
Jäneda Kool
Jäneda7
Kaagvere Erikool
Kaagvere Erikool 2
Kadrina Keskkool
Kadrina Keskkool 2
Kadrina Keskkool 3
Kaelase Kool
Kanepi G
Kanepi G 2
Kanepi G 3
Kanepi G 6
Karksi- Nuia LA
Karksi-Nuia LA
Karksi-Nuia LA 2
Kehtna PK
Kernu PK
Kernu PK 2
Kiili G
Kildu PK
Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G 5a
Kirivere PK
Kiviõli 1. keskkool
Kiviõli 1.Keskkool 2
Kodila PK
Kohila G
Kohtla-Järve Järve G 2a
Kohtla-Järve Järve G 3a
Kohtla-Järve Järve G 4b
Kohtla-Järve Järve G 5
Kohtla-Järve Järve G 7b
Kohtla-Järve Järve G 8b
Kohtla-Järve Kunstide Kool
Kohtla-Järve ÜhisG
Kohtla-Järve ÜhisG 8a
Koigi LA "Kalevipoeg"
Konguta Kool
Konguta Kool 2
Konguta Kool/LA
Koonga PK
Koonga PK 3
Koonga PK 7
Koonga PK 8
Koonga PK 9
Kose G
Kostivere PK
Krabi PK
Krabi PK 3
Krabi PK 5
Krabi PK 6
Krootuse PK
Kuldre Kool
Kuremaa LA- AK 1
Kuremaa LA-AK
Kuressaare G
Kuressaare G 4b
Kuressaare G5b
Kurtna Kool
Kurtna Lastepäevakeskus
Kuusalu Keskkool
Kuusalu Keskkool 4kl
Kuuste kool
Kuuste Kool 1
Kõmsi LA-AK
Kõmsi LA-AK 2
Kõpu PK
Kõpu PK II
Kõpu PK III
Käina G
Käina G2
Kärdla ÜhisG
Kärla PK
Kärstna Kool
Kääpa PK
Kääpa PK 2
Kääpa PK 3
Laiuse PK
Lasnamäe LA-AK
Lauka PK
Laulasmaa Kool
Laulasmaa Kool 1
Lihula G
Lihula LA
Lihula LA II
Lilli LM
Lokuta LA
Loo Keskkool
Luunja LA Midrimaa
Lõpe PK
Lõpe PK 2
Lõpe PK 3
Lüganuse Keskkool
Lüllemäe PK
Maardu G
Melliste AK-LA
Melliste LA
Meremäe-Obinitsa PK
Metsapoole PK
Metsküla AK
Metsküla AK 2
Mikitamäe Kool
Misso Keskkool
Muhu PK
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK
Narva Eesti G
Narva Kesklinna G
Nõo PK
Nõo PK 2
Nõo PK 2.b
Orava PK
Orissaare G
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Orissaare G 5
Oru Kool
Oru LA Mesimumm
Oru PK
Oskar Lutsu Palamuse G
Oskar Lutsu Palamuse G II
Osula PK
Otepää G
Paide G
Paide ÜhisG
Paikuse LA Mesimumm
Paikuse PK 1
Paikuse PK 2
Paistu Kool
Paistu Kool 2
Paistu kool 3
Palade PK
Paldiski G
Palivere LA
Palupera PK
Palupera PK 1
Palupera PK 6
Peetri PK
Puhja G 3kl
Puiga PK
Puka Keskkool
Puurmani G
Põltsamaa ÜhisG
Põlva Keskkool 2
Põlva Keskkool 5a
Põlva Keskkool 5b
Põlva LA Mesimumm
Põlva ÜhisG
Pärnjõe PK
Pärnu Koidula G
Pärnu Koidula G1
Pärnu Kuninga Tänava PK
Pärnu LM
Pärnu LM 2
Pärnu LM 3
Pärnu LM 4
Pärnu LM 5
Pärnu LM 6
Pärnu Päikesejänku LA
Pärnu Rääma PK
Pärnu Vanalinna PK 4b
Pärnu Väike Vabakool
Pärnu Väike Vabakool 1
Pärnu Väike Vabakool 2
Pärnu Väike Vabakool 4
Pärnu Väike Vabakool 6
Pärnu ÜhisG
Pärnu-Jaagupi G
Pärnu-Jaagupi G 2
Pärnu-Jaagupi G 3
Pühajärve PKi Otepää Gi Loodusring
Raasiku PK
Raasiku PK 5
Rakke G
Rakvere EraG
Rakvere EraG 2
Rakvere G
Rakvere Linna AK
Rakvere Linna AK 1
Rakvere ReaalG
Rakvere reaalG 2
Rakvere ReaalG 5
Ramsi LA-AK
Rannamõisa LA
Rannu Keskkool
Rapla ÜhisG
Riidaja PK 3-4
Riidaja PK 5-9
Risti PK 1,3
Risti PK 3
Risti PK 5-9
Rocca al Mare Kool, Vodja 4
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8
Roosna-Alliku PK 1
Roosna-Alliku PK 2
Roosna-Alliku PK 3
Roosna-Alliku PK 4
Roosna-Alliku PK 6
Ruila PK
Ruila PK 3
Ruila PK 4
Ruila PK 5
Ruusa PK
Rõngu Keskkool
Saaremaa ÜhisG
Saaremaa ÜhisG 2
Sadala PK
Saduküla PK
Salme PK
Salutaguse
Savikoja
Sillamäe Astangu kool
Sonda PK
Sonda PK 2
Sonda PK 3
Suislepa LA-AK
Surju PK
Suure - Jaani G
Suure-Jaani G
Suure-Jaani G 2.a
Suure-Jaani G 2.b
Suure-Jaani G 3.a
Suure-Jaani G 4
Suuremõisa PK 1
Suuremõisa PK 2
Sõmerpalu PK
Sõmeru PK
Sürgavare PK 2
Sürgavere PK
Sürgavere PK 4
Tabivere G
Taebla G
Tahkuranna LA-AK
Tali PK
Tallinna 21. Kool
Tallinna I Internaatkool
Tallinna I Internaatkool 2A
Tallinna I Internaatkool 9
Tallinna I Internaatkool PÕK
Tallinna Inglise Kolledž
Tallinna Järveotsa G
Tallinna K.Pätsi Vabaõhukool
Tallinna Kristiine G
Tallinna Kristiine G 2
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna Lilleküla G
Tallinna Lilleküla G 2
Tallinna Lilleküla G 2c
Tallinna Muusikakeskkool
Tallinna Rahumäe PK
Tallinna Ranniku G
Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool 2
Tallinna Saksa G
Tallinna Saksa Gi 2.b
Tallinna Sikupilli Keskkool
Tallinna TehnikaG
Tallinna TehnikaG 2
Tallinna ÜhisG
Tallinna ÜhisG2
Tapa G
Tartu Descartes'i Lütseum
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu Emajõe Kool
Tartu Erakool
Tartu Hiie Kool
Tartu Hiie Kool 2
Tartu Hiie Kool 3
Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool 1
Tartu Katoliku Kool 2.a
Tartu Katoliku Kool 2.b
Tartu Katoliku Kool 3.b
Tartu Katoliku Kool 4
Tartu Kivilinna G
Tartu Kivilinna G 1.a
Tartu Kivilinna G 3.e
Tartu Kroonuaia Kool
Tartu KunstiG
Tartu KunstiG 1
Tartu KunstiG 2
Tartu LM
Tartu Raatuse G
Tartu Raatuse G 1a
Tartu Raatuse G 3a
Tartu Raatuse G 5
Tartu Raatuse G 6a
Tartu Raatuse G 7
Tartu Veeriku Kool 2b
Tartu Veeriku Kool 5b
Tartu Veeriku Kool 8
Tartu Veeriku Kool 9
Tarvastu G
Tilsi PK
Tilsi PK 7
Tori PK
Tori PK2
Torma LA Linnutaja
Tornimäe PK
Tsirguliina Keskkool
Tudu PK
Tudulinna PK
Tõrva G
Tääksi Pk
Türi MajandusG
Türi MajandusG 4.
Türi MajandusG 5.
Türi MajandusG 6.a
Türi MajandusG 6.b
Uhtna PK
Unipiha AK
Uuemõisa AK
Uuemõisa AK3
Uuemõisa AK4
Uuemõisa AK5
Uuemõisa AK6
Uulu LA
Uulu LA 2
Vaida PK
Valga G
Valga Jaanikese Kool
Valga PK
Valgjärve PK
Valgjärve PK 2
Valguta LA-AK
Valguta LA-AK 1
Vambola LA
Vambola LA 1
Vambola LA 2
Vara PK
Vara PK 5
Vasta Kool
Vastse-Kuuste Kool 5
Vastse-Kuuste Kool 6
Vastse-Kuuste Kool 7
Vastseliina G
Vastseliina G 1
Vastseliina G 3
Vastseliina G 4
Vastseliina G 5
Vastseliina Internaatkool
Vatla PK
Veskitammi LA
Veskitammi LA2
Viimsi Kool 2e
Viimsi Kool 4c
Viimsi Kool 6b
Viimsi Kool 6c
Viljandi MaaG
Viljandi MaaG 3b
Viljandi maaG 3c
Viljandi MaaG 4b
Viljandi MaaG 7b
Viljandi MaaG2.a
Viljandi Valuoja PK
Virtsu PK
Vormsi LA-PK
Võnnu LA "Värvuke"
Väike-Maarja G
Väike-Maarja G 2
Värska G 1
Värska G 3
Väätsa PK
Õie LA
Ääsmäe PK 2
Ääsmäe PK 3
Ääsmäe PK 4
Ääsmäe PK 5
Ääsmäe PK 6
Projektis "
Tere, Kevad! 2010
" osaleb
7097
õpilast ja
440
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 7097 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Aakre Lasteaed-Algkool
Valga
Näita
Loe
Loe
2.
Adavere Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
3.
Aegviidu Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
4.
Alatskivi Keskkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
5.
Alavere Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
6.
Albu Põhikool
Järva
Näita
Loe
Loe
7.
Antsla Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
8.
Antsla Gümnaasium 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
Antsla Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Vaata
10.
Audru Keskkool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
11.
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B
Viljandi
Näita
Loe
Loe
12.
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b
Viljandi
Näita
Loe
Loe
13.
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
14.
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
Elva Gümnaasium 3B
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
16.
Elva Gümnaasium 5A
Tartu
Näita
Loe
17.
Elva Gümnaasium 6C
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Elva Gümnaasium loodussõprade ring
Tartu
Näita
Loe
Loe
19.
Emmaste Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
20.
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
21.
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl
Põlva
Näita
Loe
22.
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
Loe
23.
Haanja-Ruusmäe Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
24.
Haljala Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
25.
Haljala Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
26.
Haljala Gümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
27.
Hargla Kool 1
Valga
Näita
Loe
Loe
28.
Helme Sanatoorne Internaatkool
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Holstre Kool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
30.
Häädemeeste Keskkool
Pärnu
Näita
Loe
31.
Illuka Põhikool 5
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
32.
Imavere Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata
33.
Kadrina Keskkool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
34.
Kadrina Keskkool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
35.
Kehtna Põhikool
Rapla
Näita
Loe
36.
Kernu Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Kiili Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
38.
Kildu põhikool
Viljandi
Näita
Loe
39.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Loe
40.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
Loe
Loe
42.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
44.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
45.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
46.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a
Ida-Viru
Näita
Loe
47.
Koonga Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
48.
Koonga Põhikool 7
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Koonga Põhikool 8
Pärnu
Näita
Loe
Loe
50.
Krabi Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Krootuse Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Kuldre Kool
Võru
Näita
Loe
Vaata
53.
Kurtna Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Kuusalu Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Kuusalu Keskkool 4kl
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Kuuste kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
57.
Kuuste Kool 1
Tartu
Näita
Loe
Loe
58.
Kõmsi Lasteaed-Algkool
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Kõpu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
61.
Kõpu Põhikool II
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
62.
Kärdla Ühisgümnaasium
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Kärstna Kool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
64.
Kääpa Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
65.
Kääpa Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
66.
Lauka Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
67.
Lokuta Lasteaed
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Loo Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
69.
Lõpe Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
70.
Lõpe Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
71.
Lüllemäe Põhikool
Valga
Näita
Loe
Loe
72.
Maardu Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
73.
Melliste Algkool-Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Loe
74.
Meremäe-Obinitsa Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
75.
Metsküla Algkool
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
76.
Metsküla Algkool 2
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Mikitamäe Kool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
78.
Misso Keskkool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Muhu Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
80.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
Loe
81.
Nõo Põhikool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
82.
Orava Põhikool
Põlva
Näita
Loe
83.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
84.
Oru Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
85.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
86.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
87.
Osula Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
88.
Paide Gümnaasium
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
89.
Paikuse Põhikool 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
90.
Paikuse Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
91.
Paistu kool 3
Viljandi
Näita
Loe
Loe
92.
Palade Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
93.
Paldiski Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
94.
Palupera Põhikool 6
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
95.
Peetri Põhikool
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Puhja Gümnaasium 3kl
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
97.
Puiga Põhikool
Võru
Näita
Loe
Vaata
98.
Puka Keskkool
Valga
Näita
Loe
99.
Puurmani Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
100.
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
101.
Põlva Keskkool 5a
Põlva
Näita
Loe
102.
Põlva Keskkool 5b
Põlva
Näita
Loe
Loe
103.
Põlva Ühisgümnaasium
Põlva
Näita
Loe
Loe
104.
Pärnjõe Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
105.
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
106.
Pärnu Koidula Gümnaasium1
Pärnu
Näita
Loe
107.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
108.
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
109.
Pärnu Väike Vabakool 1
Pärnu
Näita
Loe
110.
Pärnu Väike Vabakool 2
Pärnu
Näita
Loe
111.
Pärnu Väike Vabakool 4
Pärnu
Näita
Loe
112.
Pärnu Väike Vabakool 6
Pärnu
Näita
Loe
Loe
113.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
114.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2
Pärnu
Näita
Loe
115.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
116.
Raasiku Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
117.
Rakvere Eragümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
118.
Rakvere Linna Algkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
119.
Rakvere reaalgümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
120.
Rannamõisa Lasteaed
Harju
Näita
Loe
121.
Rannu Keskkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
122.
Riidaja Põhikool 5-9
Valga
Näita
Loe
Loe
123.
Rocca al Mare Kool, Vodja 4
Järva
Näita
Loe
Loe
124.
Roosna-Alliku Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
125.
Ruila põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
126.
Ruila Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
127.
Ruila Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
Loe
128.
Ruusa Põhikool
Põlva
Näita
Loe
129.
Rõngu Keskkool
Tartu
Näita
Loe
130.
Salme Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
131.
Salutaguse
Järva
Näita
Loe
Loe
132.
Sonda Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
133.
Sonda Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
134.
Sonda Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
135.
Suislepa Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
136.
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a
Viljandi
Näita
Loe
Loe
137.
Suure-Jaani Gümnaasium 3.a
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
138.
Suuremõisa Põhikool 1
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
139.
Suuremõisa Põhikool 2
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
140.
Sõmerpalu Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
141.
Sõmeru Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
142.
Sürgavere põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
143.
Sürgavere Põhikool 4
Viljandi
Näita
Loe
Loe
144.
Tabivere Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
145.
Tallinna Inglise Kolledž
Harju
Näita
Loe
Loe
146.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
147.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
148.
Tallinna Muusikakeskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
149.
Tallinna Reaalkool
Harju
Näita
Loe
Loe
150.
Tallinna Reaalkool 2
Harju
Näita
Loe
Loe
151.
Tallinna Saksa Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
152.
Tallinna Saksa Gümnaasiumi 2.b
Harju
Näita
Loe
Loe
153.
Tallinna Tehnikagümnaasium
Harju
Näita
Loe
154.
Tartu Descartes'i Lütseum
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
155.
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
156.
Tartu Hiie Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
157.
Tartu Katoliku Kool
Tartu
Näita
Loe
158.
Tartu Katoliku Kool 1
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
159.
Tartu Katoliku Kool 2.a
Tartu
Näita
Loe
160.
Tartu Katoliku Kool 2.b
Tartu
Näita
Loe
Loe
161.
Tartu Katoliku Kool 3.b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
162.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
163.
Tartu Kroonuaia Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
164.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
165.
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
166.
Tartu Raatuse Gümnaasium 5
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
167.
Tartu Raatuse gümnaasium 7
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
168.
Tartu Veeriku Kool 5b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
169.
Tartu Veeriku Kool 8
Tartu
Näita
Loe
170.
Tartu Veeriku Kool 9
Tartu
Näita
Loe
171.
Tarvastu Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
172.
Tilsi Põhikool 7
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
173.
Tori Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
174.
Torma lasteaed Linnutaja
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
175.
Tõrva gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
176.
Türi Majandusgümnaasium 6.a
Järva
Näita
Loe
177.
Türi Majandusgümnaasium 6.b
Järva
Näita
Loe
178.
Unipiha Algkool
Tartu
Näita
Loe
179.
Uuemõisa Algkool
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
180.
Uulu Lasteaed 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
181.
Vaida Põhikool
Harju
Näita
Loe
Vaata
182.
Valguta Lasteaed-Algkool 1
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
183.
Vambola Lasteaed 1
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
184.
Vara Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
185.
Vara Põhikool 5
Tartu
Näita
Loe
Loe
186.
Vasta Kool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
187.
Vastse-Kuuste Kool 5
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
188.
Vastse-Kuuste Kool 6
Põlva
Näita
Loe
Vaata
189.
Vastse-Kuuste Kool 7
Põlva
Näita
Loe
Loe
190.
Vastseliina Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
191.
Vastseliina Gümnaasium 1
Võru
Näita
Loe
Loe
192.
Vastseliina Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
193.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
194.
Veskitammi Lasteaed2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
195.
Viimsi Kool 6b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
196.
Viimsi Kool 6c
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
197.
Viljandi Maagümnaasium 3b
Viljandi
Näita
Loe
Loe
198.
Viljandi maagümnaasium 3c
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
199.
Viljandi Maagümnaasium 7b
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
200.
Virtsu Põhikool
Lääne
Näita
Loe
201.
Värska Gümnaasium 3
Põlva
Näita
Loe
202.
Ääsmäe Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
Loe
203.
Ääsmäe Põhikool 6
Harju
Näita
Loe
Loe
204.
Abja Gümnaasium
Viljandi
Näita
205.
Ahula Lasteaed-Algkool
Järva
Näita
206.
Anna Haava nim. Pala Kool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
207.
Anna Haava nim. Pala Kool 2
Jõgeva
Näita
Loe
208.
Ardu Põhikool
Harju
Näita
209.
Are Põhikool
Pärnu
Näita
210.
Are Põhikool 2-3
Pärnu
Näita
211.
Aruküla lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
Loe
Vaata
212.
Aseri Keskkool
Ida-Viru
Näita
213.
Audru Keskkool2
Pärnu
Näita
Loe
214.
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a
Viljandi
Näita
215.
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
216.
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B
Viljandi
Näita
Loe
217.
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C
Viljandi
Näita
Loe
218.
Eidapere Kool
Rapla
Näita
219.
Elva Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
Vaata
220.
Elva Gümnaasium 3a
Tartu
Näita
221.
Elva Gümnaasium 4C
Tartu
Näita
222.
Elva Gümnaasium 5C
Tartu
Näita
Vaata
223.
Elva Gümnaasium 6A
Tartu
Näita
Loe
224.
Elva lasteaed Õnneseen
Tartu
Näita
Loe
Vaata
225.
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool
Põlva
Näita
Loe
226.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
227.
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b
Harju
Näita
Loe
Vaata
228.
Haljala Gümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
229.
Halliste põhikool 3 ja 4 klass
Viljandi
Näita
230.
Hargla Kool
Valga
Näita
Loe
231.
Hargla Kool 2
Valga
Näita
Loe
232.
Hargla Kool 4
Valga
Näita
233.
Hargla Kool 5
Valga
Näita
Loe
234.
Harmi Põhikool
Harju
Näita
235.
Holstre Kool 2
Viljandi
Näita
236.
Holstre Kool 3
Viljandi
Näita
237.
Holstre Kool 4
Viljandi
Näita
238.
Illuka Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
239.
Illuka Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
Loe
240.
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool
Tartu
Näita
Loe
Vaata
241.
Jõhvi Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
242.
Jäneda Kool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
243.
Jäneda7
Lääne-Viru
Näita
244.
Kaagvere Erikool
Tartu
Näita
Loe
245.
Kaagvere Erikool 2
Tartu
Näita
Loe
246.
Kadrina Keskkool
Lääne-Viru
Näita
247.
Kaelase Kool
Pärnu
Näita
248.
Kanepi Gümnaasium
Põlva
Näita
Vaata
249.
Kanepi Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Vaata
250.
Kanepi Gümnaasium 3
Põlva
Näita
Vaata
251.
Kanepi Gümnaasium 6
Põlva
Näita
Vaata
252.
Karksi- Nuia Lasteaed
Viljandi
Näita
253.
Karksi-Nuia Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
254.
Karksi-Nuia Lasteaed 2
Viljandi
Näita
255.
Kernu Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
256.
Kirivere Põhikool
Viljandi
Näita
257.
Kiviõli 1. keskkool
Ida-Viru
Näita
258.
Kiviõli 1.Keskkool 2
Ida-Viru
Näita
259.
Kodila Põhikool
Rapla
Näita
260.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
261.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b
Ida-Viru
Näita
262.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b
Ida-Viru
Näita
263.
Kohtla-Järve Kunstide Kool
Ida-Viru
Näita
264.
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg"
Järva
Näita
265.
Konguta Kool
Tartu
Näita
Vaata
266.
Konguta Kool 2
Tartu
Näita
Loe
267.
Konguta Kool/lasteaed
Tartu
Näita
Loe
268.
Koonga Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
269.
Koonga Põhikool 9
Pärnu
Näita
Loe
270.
Kose Gümnaasium
Harju
Näita
271.
Kostivere Põhikool
Harju
Näita
272.
Krabi Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Vaata
273.
Krabi Põhikool 5
Võru
Näita
Loe
274.
Krabi Põhikool 6
Võru
Näita
Loe
Vaata
275.
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1
Jõgeva
Näita
276.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
277.
Kuressaare Gümnaasium
Saare
Näita
Loe
278.
Kuressaare Gümnaasium 4b
Saare
Näita
279.
Kuressaare Gümnaasium5b
Saare
Näita
Loe
280.
Kurtna Lastepäevakeskus
Ida-Viru
Näita
281.
Kõpu Põhikool III
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
282.
Käina Gümnaasium
Hiiu
Näita
283.
Käina Gümnaasium2
Hiiu
Näita
284.
Kärla Põhikool
Saare
Näita
285.
Kääpa Põhikool 3
Võru
Näita
286.
Laiuse Põhikool
Jõgeva
Näita
287.
Lasnamäe Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
Loe
288.
Laulasmaa Kool
Harju
Näita
289.
Laulasmaa Kool 1
Harju
Näita
Vaata
290.
Lihula Gümnaasium
Lääne
Näita
291.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
292.
Lihula Lasteaed II
Lääne
Näita
Vaata
293.
Lilli loodusmaja
Viljandi
Näita
Loe
294.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
295.
Lõpe Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
296.
Lüganuse Keskkool
Ida-Viru
Näita
297.
Melliste Lasteaed
Tartu
Näita
298.
Metsapoole Põhikool
Pärnu
Näita
299.
Mustjala Lasteaed-Põhikool
Saare
Näita
300.
Narva Eesti Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
301.
Narva Kesklinna Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
302.
Nõo Põhikool
Tartu
Näita
Loe
303.
Nõo Põhikool 2.b
Tartu
Näita
304.
Orissaare Gümnaasium
Saare
Näita
Loe
305.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
Loe
306.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
Loe
Vaata
307.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
Loe
Vaata
308.
Orissaare Gümnaasium 5
Saare
Näita
309.
Oru Kool
Lääne
Näita
310.
Otepää Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
311.
Paide Ühisgümnaasium
Järva
Näita
Loe
312.
Paikuse Lasteaed Mesimumm
Pärnu
Näita
Loe
313.
Paistu Kool
Viljandi
Näita
Loe
314.
Paistu Kool 2
Viljandi
Näita
Loe
315.
Palivere Lasteaed
Lääne
Näita
316.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
Loe
317.
Palupera Põhikool 1
Valga
Näita
Loe
318.
Põlva Keskkool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
319.
Põlva lasteaed Mesimumm
Põlva
Näita
Loe
Vaata
320.
Pärnu loodusmaja
Pärnu
Näita
321.
Pärnu Loodusmaja 2
Pärnu
Näita
322.
Pärnu Loodusmaja 3
Pärnu
Näita
323.
Pärnu Loodusmaja 4
Pärnu
Näita
324.
Pärnu Loodusmaja 5
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
325.
Pärnu Loodusmaja 6
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
326.
Pärnu Päikesejänku lasteaed
Pärnu
Näita
327.
Pärnu Rääma Põhikool
Pärnu
Näita
328.
Pärnu Väike Vabakool
Pärnu
Näita
329.
Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu
Näita
330.
Pühajärve Põhikooli Otepää Gümnaasiumi Loodusring
Valga
Näita
331.
Raasiku Põhikool
Harju
Näita
Loe
Vaata
332.
Rakke Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
333.
Rakvere Eragümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
Vaata
334.
Rakvere Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
335.
Rakvere Linna Algkool 1
Lääne-Viru
Näita
336.
Rakvere Reaalgümnaasium
Lääne-Viru
Näita
337.
Rakvere Reaalgümnaasium 5
Lääne-Viru
Näita
338.
Ramsi Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
339.
Rapla Ühisgümnaasium
Rapla
Näita
Loe
340.
Riidaja Põhikool 3-4
Valga
Näita
Vaata
341.
Risti Põhikool 1,3
Lääne
Näita
Loe
Vaata
342.
Risti Põhikool 3
Harju
Näita
343.
Risti Põhikool 5-9
Harju
Näita
344.
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8
Järva
Näita
345.
Roosna-Alliku Põhikool 1
Järva
Näita
Vaata
346.
Roosna-Alliku Põhikool 3
Järva
Näita
347.
Roosna-Alliku Põhikool 4
Järva
Näita
348.
Roosna-Alliku Põhikool 6
Järva
Näita
Loe
349.
Ruila põhikool 4
Harju
Näita
350.
Saaremaa Ühisgümnaasium
Saare
Näita
Vaata
351.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2
Saare
Näita
352.
Sadala Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
353.
Saduküla Põhikool
Jõgeva
Näita
Vaata
354.
Savikoja
Tartu
Näita
355.
Sillamäe Astangu kool
Ida-Viru
Näita
Loe
356.
Surju Põhikool
Pärnu
Näita
357.
Suure - Jaani Gümnaasium
Viljandi
Näita
358.
Suure-Jaani Gümnaasium
Viljandi
Näita
359.
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b
Viljandi
Näita
360.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
Vaata
361.
Sürgavare Põhikool 2
Viljandi
Näita
362.
Taebla Gümnaasium
Lääne
Näita
363.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
364.
Tali Põhikool
Pärnu
Näita
Vaata
365.
Tallinna 21. Kool
Harju
Näita
366.
Tallinna I Internaatkool
Harju
Näita
367.
Tallinna I Internaatkool 2A
Harju
Näita
368.
Tallinna I Internaatkool 9
Harju
Näita
369.
Tallinna I Internaatkool PÕK
Harju
Näita
370.
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Harju
Näita
371.
Tallinna K.Pätsi Vabaõhukool
Harju
Näita
372.
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
373.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2
Harju
Näita
374.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Vaata
375.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
376.
Tallinna Rahumäe Põhikool
Harju
Näita
377.
Tallinna Ranniku Gümnaasium
Harju
Näita
378.
Tallinna Sikupilli Keskkool
Harju
Näita
379.
Tallinna Tehnikagümnaasium 2
Harju
Näita
380.
Tallinna Ühisgümnaasium
Harju
Näita
381.
Tallinna Ühisgümnaasium2
Harju
Näita
382.
Tapa Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
383.
Tartu Emajõe Kool
Tartu
Näita
384.
Tartu Erakool
Tartu
Näita
385.
Tartu Hiie Kool 2
Tartu
Näita
386.
Tartu Hiie Kool 3
Tartu
Näita
Loe
387.
Tartu Katoliku Kool 4
Tartu
Näita
388.
Tartu Kivilinna Gümnaasium
Tartu
Näita
389.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a
Tartu
Näita
Loe
390.
Tartu Kunstigümnaasium
Tartu
Näita
391.
Tartu Kunstigümnaasium 1
Tartu
Näita
Loe
392.
Tartu Kunstigümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
393.
Tartu Raatuse Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
394.
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
395.
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a
Tartu
Näita
Loe
396.
Tartu Veeriku Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
397.
Tilsi Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Vaata
398.
Tori Põhikool2
Pärnu
Näita
399.
Tornimäe Põhikool
Saare
Näita
Loe
400.
Tsirguliina Keskkool
Valga
Näita
401.
Tudu Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
402.
Tudulinna põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
403.
Tääksi Pk
Viljandi
Näita
Vaata
404.
Türi Majandusgümnaasium
Järva
Näita
405.
Türi Majandusgümnaasium 4.
Järva
Näita
406.
Türi Majandusgümnaasium 5.
Järva
Näita
407.
Uhtna Põhikool
Lääne-Viru
Näita
408.
Uuemõisa Algkool3
Lääne
Näita
409.
Uuemõisa Algkool4
Lääne
Näita
410.
Uuemõisa Algkool5
Lääne
Näita
Loe
411.
Uuemõisa Algkool6
Lääne
Näita
412.
Uulu lasteaed
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
413.
Valga Gümnaasium
Valga
Näita
414.
Valga Jaanikese Kool
Valga
Näita
415.
Valga Põhikool
Valga
Näita
416.
Valgjärve Põhikool
Põlva
Näita
Loe
417.
Valgjärve Põhikool 2
Põlva
Näita
418.
Valguta Lasteaed-Algkool
Tartu
Näita
Loe
Vaata
419.
Vambola Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
420.
Vambola Lasteaed 2
Viljandi
Näita
Loe
421.
Vastseliina Gümnaasium 4
Võru
Näita
422.
Vastseliina Gümnaasium 5
Võru
Näita
423.
Vastseliina Internaatkool
Võru
Näita
Loe
Vaata
424.
Vatla Põhikool
Lääne
Näita
425.
Viimsi Kool 2e
Harju
Näita
426.
Viimsi Kool 4c
Harju
Näita
Loe
427.
Viljandi Maagümnaasium
Viljandi
Näita
428.
Viljandi Maagümnaasium 4b
Viljandi
Näita
429.
Viljandi Maagümnaasium2.a
Viljandi
Näita
430.
Viljandi Valuoja Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
431.
Vormsi Lasteaed-Põhikool
Lääne
Näita
Loe
432.
Võnnu Lasteaed "Värvuke"
Tartu
Näita
433.
Väike-Maarja Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
434.
Väike-Maarja Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
435.
Värska Gümnaasium 1
Põlva
Näita
436.
Väätsa Põhikool
Järva
Näita
437.
Õie Lasteaed
Harju
Näita
438.
Ääsmäe Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
439.
Ääsmäe Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
440.
Ääsmäe Põhikool 4
Harju
Näita
Loe