"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Abja Gümnaasium Varsakabi 22. aprill 2009 Viljandi
Ahula lasteaed-algkool Varsakabi 1. mai 2009 Järva
Albu Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Järva
Anna Haava nim Pala Kool Varsakabi 3. mai 2009 Jõgeva
Are Põhikool Varsakabi 30. aprill 2009 Pärnu
Are Põhikool 2 Varsakabi 30. aprill 2009 Pärnu
Aruküla Põhikool Varsakabi 15. mai 2009 Harju
Aste Põhikool Varsakabi 24. aprill 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium2B Varsakabi 5. mai 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4B Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5C Varsakabi 2. mai 2009 Tartu
Emmaste Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2009 Hiiu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Põlva
Halliste põhikool 6 Varsakabi 2. mai 2009 Viljandi
Hargla Kool 3 Varsakabi 6. mai 2009 Valga
Helme SIK Varsakabi 27. aprill 2009 Valga
Illuka Põhikool Varsakabi 4. mai 2009 Ida-Viru
Imavere PK Varsakabi 4. mai 2009 Järva
Jäneda Kool 2 Varsakabi 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Jõhvi gümnaasium Varsakabi 3. mai 2009 Ida-Viru
Kadrina Keskkool Varsakabi 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Varsakabi 2. mai 2009 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 26. aprill 2009 Hiiu
Kärla Põhikool Varsakabi 29. aprill 2009 Saare
Kehra Gümnaasium 2 Varsakabi 4. mai 2009 Harju
Kehtna Põhikool Varsakabi 28. aprill 2009 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Varsakabi 26. aprill 2009 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Varsakabi 1. mai 2009 Pärnu
Kiviõli I Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Varsakabi 29. aprill 2009 Rapla
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Varsakabi 8. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Varsakabi 12. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Varsakabi 4. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Varsakabi 5. mai 2009 Ida-Viru
Kolga Keskkool Varsakabi 8. mai 2009 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Varsakabi 27. aprill 2009 Lääne
Konguta Kool Varsakabi 14. mai 2009 Tartu
Konguta Kool II Varsakabi 6. mai 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Varsakabi 12. mai 2009 Tartu
Koosa Lasteaed-Algkool Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Kõpu Põhikool Varsakabi 24. aprill 2009 Viljandi
Kõpu Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium 4b Varsakabi 1. mai 2009 Harju
Krabi Põhikool Varsakabi 28. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool (3) Varsakabi 2. mai 2009 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Varsakabi 30. aprill 2009 Põlva
Kuremaa Lasteaed Varsakabi 21. mai 2009 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Varsakabi 4. mai 2009 Saare
Kuusalu Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Harju
Lasteaed Vigri Varsakabi 27. aprill 2009 Hiiu
Lihula Gümnaasium Varsakabi 6. mai 2009 Lääne
Lüllemäe Põhikool Varsakabi 9. mai 2009 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2009 Valga
Luunja Keskkool Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 10. mai 2009 Tartu
Mäetaguse Põhikool Varsakabi 5. mai 2009 Ida-Viru
Melliste Algkool- Lasteaed Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Metsapoole Põhikool Varsakabi 23. aprill 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Varsakabi 3. mai 2009 Lääne
Mikitamäe Kool 1 Varsakabi 4. mai 2009 Põlva
Mikitamäe Kool2 Varsakabi 4. mai 2009 Põlva
Misso Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Võru
Mõisaküla Kool Varsakabi 25. aprill 2009 Viljandi
Muhu Põhikool Varsakabi 29. aprill 2009 Saare
Muraste Looduskool Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Nõo Põhikool Varsakabi 27. aprill 2009 Tartu
Õie Lasteaed Varsakabi 1. mai 2009 Harju
Orissaare Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2009 Saare
Orissaare Gümnaasium2 Varsakabi 30. aprill 2009 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 29. aprill 2009 Harju
Osula Põhikool Varsakabi 4. mai 2009 Võru
Otepää Gümnaasium 1 Varsakabi 1. mai 2009 Valga
Paikuse Põhikool 1 Varsakabi 1. mai 2009 Pärnu
Paistu Kool Varsakabi 30. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Varsakabi 13. mai 2009 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Varsakabi 2. mai 2009 Pärnu
Peetri Põhikool Varsakabi 29. aprill 2009 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Varsakabi 30. aprill 2009 Jõgeva
Puiga Põhikool 2 Varsakabi 8. mai 2009 Võru
Raasiku Põhikool Varsakabi 7. mai 2009 Harju
Rakke Gümnaasium Varsakabi 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium II Varsakabi 16. mai 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Varsakabi 9. mai 2009 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Tartu
Raudna Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Viljandi
Risti Põhikool Varsakabi 28. aprill 2009 Lääne
Risti Põhikool II Varsakabi 29. aprill 2009 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 3 Varsakabi 4. mai 2009 Järva
Ruhnu Põhikool Varsakabi 6. mai 2009 Saare
Ruusmäe kool Varsakabi 30. aprill 2009 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Varsakabi 5. mai 2009 Saare
Saduküla Põhikool Varsakabi 5. mai 2009 Jõgeva
Salutaguse Varsakabi 8. mai 2009 Järva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 2. mai 2009 Pärnu
Sillamäe Eesti Põhikool Varsakabi 11. mai 2009 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool Varsakabi 8. mai 2009 Lääne-Viru
Sürgavere Põhikool Varsakabi 4. mai 2009 Viljandi
Surju Põhikool Varsakabi 24. aprill 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Varsakabi 4. mai 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Varsakabi 3. mai 2009 Viljandi
Taali Põhikool 3 Varsakabi 1. mai 2009 Pärnu
Tali Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 5. Lasteaed Varsakabi 26. aprill 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Varsakabi 6. mai 2009 Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Varsakabi 11. mai 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Varsakabi 13. mai 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Tallinna Reaalkool B Varsakabi 3. mai 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Tartu Erakool Varsakabi 3. mai 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Tartu Karlova Gümnaasium Varsakabi 6. mai 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Varsakabi 12. mai 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja Varsakabi 3. mai 2009 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Varsakabi 3. mai 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Tornimäe Põhikool Varsakabi 15. mai 2009 Saare
Tõrva Gümnaasium Varsakabi 11. mai 2009 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Varsakabi 2. mai 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Varsakabi 7. mai 2009 Valga
Tudu Põhikool Varsakabi 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Unipiha Algkool Varsakabi 2. mai 2009 Tartu
Uulu Lasteaed Varsakabi 7. mai 2009 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Varsakabi 4. mai 2009 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Varsakabi 10. mai 2009 Valga
Valgu Põhikool Varsakabi 1. mai 2009 Rapla
Vara Põhikool Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2009 Võru
Veskitammi Lasteaed Varsakabi 1. mai 2009 Harju
Viimsi Kool Varsakabi 11. mai 2009 Harju
Viljandi Lasteaed Mesimumm Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 1a Varsakabi 6. mai 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 2b Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
Viljandi Valuoja PK Varsakabi 5. mai 2009 Viljandi
Virtsu Põhikool Varsakabi 6. mai 2009 Lääne
Vodja kool Varsakabi 24. aprill 2009 Järva
Vormsi Varsakabi 28. mai 2009 Lääne
Võru Lasteaed Päkapikk Varsakabi 13. mai 2009 Võru

Tagasi tulemuste juurde