"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre - Lasteaed Algkool Sinilill 8. aprill 2009 Valga
Abja Gümnaasium Sinilill 30. märts 2009 Viljandi
Ahula lasteaed-algkool Sinilill 31. märts 2009 Järva
Albu Põhikool Sinilill 11. aprill 2009 Järva
Anna Haava nim Pala Kool Sinilill 4. aprill 2009 Jõgeva
Are Põhikool Sinilill 16. aprill 2009 Pärnu
Are Põhikool 2 Sinilill 11. aprill 2009 Pärnu
Are Põhikool III Sinilill 11. aprill 2009 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 4. aprill 2009 Harju
Aruküla Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Harju
Aste Põhikool 4 Sinilill 4. aprill 2009 Saare
Aste Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Sinilill 8. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sinilill 16. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Sinilill 10. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sinilill 23. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Sinilill 11. aprill 2009 Viljandi
Eidapere kool Sinilill 21. aprill 2009 Rapla
Elva Gümnaasium2B Sinilill 11. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4A Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4B Sinilill 6. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5A Sinilill 8. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5B Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5C Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Emmaste Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2009 Hiiu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Sinilill 5. aprill 2009 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Halliste põhikool Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Halliste Põhikool 3 Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Halliste põhikool 6 Sinilill 4. aprill 2009 Viljandi
Hargla Kool Sinilill 5. aprill 2009 Valga
Hargla Kool 1 Sinilill 2. aprill 2009 Valga
Hargla Kool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Valga
Hargla Kool 3 Sinilill 11. aprill 2009 Valga
Helme SIK Sinilill 29. märts 2009 Valga
Illuka Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Ida-Viru
Imavere PK Sinilill 7. aprill 2009 Järva
Jäneda Kool Sinilill 9. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 1 Sinilill 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 2 Sinilill 9. aprill 2009 Lääne-Viru
Jõhvi gümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Sinilill 11. aprill 2009 Võru
Kadrina Keskkool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 22. märts 2009 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed I Sinilill 17. aprill 2009 Viljandi
Kärla Põhikool Sinilill 23. märts 2009 Saare
Kärstna Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Kehra Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Kehtna Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Rapla
Kihnu Kool Sinilill 30. märts 2009 Pärnu
Kildu põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sinilill 18. aprill 2009 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Kirivere Põhikool Sinilill 2. aprill 2009 Viljandi
Kiviõli I Keskkool Sinilill 11. aprill 2009 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2009 Rapla
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Sinilill 18. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Sinilill 12. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Sinilill 10. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Sinilill 12. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Sinilill 11. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Kunstide Kool Sinilill 1. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Sinilill 13. aprill 2009 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sinilill 13. aprill 2009 Järva
Kolga Keskkool Sinilill 9. aprill 2009 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sinilill 27. märts 2009 Lääne
Konguta Kool Sinilill 6. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool II Sinilill 1. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Sinilill 9. aprill 2009 Tartu
Koonga Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 4 Sinilill 10. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Sinilill 28. aprill 2009 Pärnu
Koosa Lasteaed-Algkool Sinilill 8. aprill 2009 Tartu
Kõpu Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Viljandi
Kõpu Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4a Sinilill 7. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4b Sinilill 12. aprill 2009 Harju
Krabi Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool 5 Sinilill 3. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool 6 Sinilill 17. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool (3) Sinilill 1. aprill 2009 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Sinilill 5. aprill 2009 Põlva
Kuldre Kool 5 Sinilill 4. aprill 2009 Võru
Kuremaa Lasteaed Sinilill 6. aprill 2009 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Sinilill 27. aprill 2009 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Sinilill 20. märts 2009 Saare
Kuusalu Keskkool Sinilill 11. aprill 2009 Harju
Kuuste Kool 4 Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Kuuste Kool 5 Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Lasteaed Vigri Sinilill 28. märts 2009 Hiiu
Lauka Põhikool Sinilill 29. märts 2009 Hiiu
Lihula Gümnaasium Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed Sinilill 4. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed II Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Lõpe Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Pärnu
Lõpe Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Valga
Luunja Keskkool Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 3. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sinilill 26. märts 2009 Tartu
Mäetaguse Põhikool Sinilill 10. aprill 2009 Ida-Viru
Melliste Algkool- Lasteaed Sinilill 6. aprill 2009 Tartu
Metsapoole Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Metsküla Algkool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Lääne
Mikitamäe Kool 1 Sinilill 6. aprill 2009 Põlva
Mikitamäe Kool2 Sinilill 15. aprill 2009 Põlva
Misso Keskkool Sinilill 11. aprill 2009 Võru
Mõisaküla Kool Sinilill 20. märts 2009 Viljandi
Muhu Põhikool Sinilill 22. märts 2009 Saare
Muraste Looduskool Sinilill 3. aprill 2009 Harju
Narva Eesti Gümnaasium Sinilill 20. aprill 2009 Ida-Viru
Nõo Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Õie Lasteaed Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Orava Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Põlva
Orissaare Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Saare
Orissaare Gümnaasium2 Sinilill 24. märts 2009 Saare
Oru Kool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 7. aprill 2009 Harju
Oru Põhikool Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Osula Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Võru
Otepää Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2009 Valga
Otepää Gümnaasium 1 Sinilill 6. aprill 2009 Valga
Paide Ühisgümnaasium 1 Sinilill 15. aprill 2009 Järva
Paikuse Põhikool 1 Sinilill 3. aprill 2009 Pärnu
Paistu Kool Sinilill 9. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Sinilill 22. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 1 Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Sinilill 10. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 3 Sinilill 8. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Sinilill 31. märts 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool2 Sinilill 1. aprill 2009 Pärnu
Peetri Põhikool Sinilill 14. aprill 2009 Järva
Peetri Põhikool II Sinilill 19. aprill 2009 Järva
Põlva Keskkool Sinilill 6. aprill 2009 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 16. aprill 2009 Tartu
Puiga Põhikool 1 Sinilill 2. aprill 2009 Võru
Puiga Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Võru
Raasiku Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Harju
Raatuse Gümnaasium Sinilill 23. märts 2009 Tartu
Rakke Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium II Sinilill 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sinilill 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Sinilill 14. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Sinilill 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Viljandi
Raudna Põhikool I Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Riidaja Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Valga
Risti Põhikool Sinilill 1. aprill 2009 Lääne
Risti Põhikool 1 Sinilill 4. aprill 2009 Harju
Risti Põhikool II Sinilill 1. aprill 2009 Harju
Roela Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Sinilill 3. aprill 2009 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Sinilill 22. märts 2009 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2009 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2009 Järva
Ruhnu Põhikool Sinilill 12. aprill 2009 Saare
Ruusa Põhikool Sinilill 9. aprill 2009 Põlva
Ruusmäe kool Sinilill 10. aprill 2009 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2009 Saare
Sadala põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Jõgeva
Saduküla Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Jõgeva
Salutaguse Sinilill 4. aprill 2009 Järva
Saue Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Savikoja Sinilill 12. aprill 2009 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sinilill 14. aprill 2009 Pärnu
Sõmeru Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Sinilill 6. aprill 2009 Viljandi
Sürgavere Põhikool Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Surju Põhikool Sinilill 6. aprill 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Sinilill 30. märts 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sinilill 1. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Sinilill 3. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Sinilill 10. aprill 2009 Viljandi
Taali Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 3 Sinilill 19. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 4 Sinilill 15. aprill 2009 Pärnu
Taebla Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Lääne
Tali Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 1. Internaatkool,TT Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Tallinna 21. Kool Sinilill 11. aprill 2009 Harju
Tallinna 5. Lasteaed Sinilill 1. aprill 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Sinilill 15. aprill 2009 Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Sinilill 26. märts 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Sinilill 16. aprill 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Sinilill 19. märts 2009 Harju
Tallinna Reaalkool B Sinilill 6. aprill 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Sinilill 28. aprill 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Sinilill 24. aprill 2009 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Tapa Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Sinilill 14. aprill 2009 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Tartu Erakool Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool Sinilill 14. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Sinilill 8. aprill 2009 Tartu
Tartu Karlova Gümnaasium Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Sinilill 29. aprill 2009 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Sinilill 2. aprill 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja Sinilill 4. aprill 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja 2 Sinilill 16. aprill 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool Sinilill 10. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool 1 Sinilill 9. aprill 2009 Tartu
Tilsi Põhikool Sinilill 10. aprill 2009 Põlva
Tilsi Põhikool2 Sinilill 11. aprill 2009 Põlva
Tori Põhikool Sinilill 3. aprill 2009 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Sinilill 3. aprill 2009 Jõgeva
Tornimäe Põhikool Sinilill 24. märts 2009 Saare
Tõrva Gümnaasium Sinilill 15. aprill 2009 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 8. aprill 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Sinilill 3. aprill 2009 Valga
Tudu Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium Sinilill 30. märts 2009 Järva
Türi Majandusgümnaasium 5.b Sinilill 9. aprill 2009 Järva
Uhtna Põhikool Sinilill 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Unipiha Algkool Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Uuemõisa Algkool Sinilill 5. aprill 2009 Lääne
Uuemõisa Algkool 2 Sinilill 5. aprill 2009 Lääne
Uulu Lasteaed Sinilill 11. aprill 2009 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Sinilill 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Sinilill 31. märts 2009 Valga
Valga Jaanikese kool Sinilill 6. aprill 2009 Valga
Valga Põhikool Sinilill 13. aprill 2009 Valga
Valgu Põhikool Sinilill 15. aprill 2009 Rapla
Valgu Põhikool 2 Sinilill 22. aprill 2009 Rapla
Vara Põhikool Sinilill 7. aprill 2009 Tartu
Vasalemma Põhikool Sinilill 8. aprill 2009 Harju
Vastseliina Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2009 Võru
Vastseliina Gümnaasium 5 Sinilill 13. aprill 2009 Võru
Vatla Põhikool Sinilill 1. aprill 2009 Lääne
Vatla Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2009 Lääne
Veskitammi Lasteaed Sinilill 5. aprill 2009 Harju
Viimsi Kool Sinilill 19. aprill 2009 Harju
Viimsi Kool 1e Sinilill 10. aprill 2009 Harju
Viimsi Kool 4d Sinilill 4. aprill 2009 Harju
Viljandi Maagümnaasium Sinilill 13. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 1a Sinilill 5. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 2b Sinilill 7. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Valuoja PK Sinilill 12. aprill 2009 Viljandi
Viluste põhikool Sinilill 2. aprill 2009 Põlva
Virtsu Põhikool Sinilill 4. aprill 2009 Lääne
Vodja kool Sinilill 16. aprill 2009 Järva
Vormsi Sinilill 6. aprill 2009 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Sinilill 1. aprill 2009 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Sinilill 9. aprill 2009 Võru

Tagasi tulemuste juurde