"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre - Lasteaed Algkool Põldlõoke 5. aprill 2009 Valga
Abja Gümnaasium Põldlõoke 25. aprill 2009 Viljandi
Adavere Põhikool Põldlõoke 15. aprill 2009 Jõgeva
Ahula lasteaed-algkool Põldlõoke 20. aprill 2009 Järva
Alavere Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Harju
Albu Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2009 Järva
Anna Haava nim Pala Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Jõgeva
Are Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Pärnu
Are Põhikool III Põldlõoke 4. aprill 2009 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 4. aprill 2009 Harju
Aruküla Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Harju
Aste Põhikool Põldlõoke 24. märts 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Põldlõoke 3. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Põldlõoke 13. märts 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Põldlõoke 8. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Põldlõoke 3. aprill 2009 Viljandi
Eidapere kool Põldlõoke 4. aprill 2009 Rapla
Elva Gümnaasium 2a Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium2B Põldlõoke 22. märts 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4A Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4B Põldlõoke 12. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5B Põldlõoke 18. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5C Põldlõoke 15. aprill 2009 Tartu
Emmaste Põhikool 3 Põldlõoke 1. aprill 2009 Hiiu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Põldlõoke 12. aprill 2009 Põlva
Halliste põhikool 6 Põldlõoke 29. märts 2009 Viljandi
Hargla Kool Põldlõoke 3. aprill 2009 Valga
Hargla Kool 3 Põldlõoke 4. aprill 2009 Valga
Helme SIK Põldlõoke 1. aprill 2009 Valga
Holstre Kool Põldlõoke 4. aprill 2009 Viljandi
Holstre kool 2 Põldlõoke 4. aprill 2009 Viljandi
Illuka Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2009 Ida-Viru
Imavere PK Põldlõoke 10. aprill 2009 Järva
Jõhvi gümnaasium Põldlõoke 30. märts 2009 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Põldlõoke 28. märts 2009 Võru
Kadrina Keskkool Põldlõoke 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Põldlõoke 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Põldlõoke 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 2. aprill 2009 Hiiu
Kärla Põhikool Põldlõoke 23. märts 2009 Saare
Kärstna Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium 2 Põldlõoke 27. märts 2009 Harju
Kehtna Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Põldlõoke 26. märts 2009 Pärnu
Kirivere Põhikool Põldlõoke 17. märts 2009 Viljandi
Kiviõli I Keskkool Põldlõoke 21. märts 2009 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Põldlõoke 13. märts 2009 Rapla
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Põldlõoke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Põldlõoke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Põldlõoke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Põldlõoke 5. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Kunstide Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Põldlõoke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Põldlõoke 3. aprill 2009 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Põldlõoke 22. märts 2009 Lääne
Konguta Kool II Põldlõoke 17. märts 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Põldlõoke 2. aprill 2009 Tartu
Koonga Põhikool 2 Põldlõoke 5. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 4 Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Koosa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 12. mai 2009 Tartu
Kõpu Põhikool Põldlõoke 17. aprill 2009 Viljandi
Kõpu Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium 4a Põldlõoke 4. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4b Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Kostivere Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Kostivere Põhikool 2 Põldlõoke 26. märts 2009 Harju
Krabi Põhikool Põldlõoke 13. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool (3) Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Kuldre Kool Põldlõoke 16. märts 2009 Võru
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Põldlõoke 7. aprill 2009 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Põldlõoke 10. aprill 2009 Saare
Lauka Põhikool Põldlõoke 19. märts 2009 Hiiu
Lihula Gümnaasium Põldlõoke 29. märts 2009 Lääne
Lihula Lasteaed Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed II Põldlõoke 28. märts 2009 Lääne
Lõpe Põhikool 2 Põldlõoke 18. märts 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 2 Põldlõoke 6. aprill 2009 Valga
Luunja Keskkool Põldlõoke 6. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 2. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Mäetaguse Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Melliste Algkool- Lasteaed Põldlõoke 6. aprill 2009 Tartu
Metsapoole Põhikool Põldlõoke 9. märts 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne
Metsküla Algkool 2 Põldlõoke 6. aprill 2009 Lääne
Mikitamäe Kool 1 Põldlõoke 26. mai 2009 Põlva
Misso Keskkool Põldlõoke 11. aprill 2009 Võru
Mõisaküla Kool Põldlõoke 13. märts 2009 Viljandi
Muhu Põhikool Põldlõoke 31. märts 2009 Saare
Muraste Looduskool Põldlõoke 24. märts 2009 Harju
Narva Eesti Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2009 Ida-Viru
Nõo Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2009 Tartu
Orava Põhikool Põldlõoke 25. märts 2009 Põlva
Orissaare Gümnaasium2 Põldlõoke 3. aprill 2009 Saare
Oru Kool Põldlõoke 15. aprill 2009 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 29. märts 2009 Harju
Oru Põhikool Põldlõoke 12. märts 2009 Harju
Osula Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Võru
Otepää Gümnaasium 1 Põldlõoke 3. aprill 2009 Valga
Paide Gümnaasium Põldlõoke 30. märts 2009 Järva
Paikuse Põhikool 1 Põldlõoke 5. aprill 2009 Pärnu
Paistu Kool Põldlõoke 9. aprill 2009 Viljandi
Parksepa Keskkool Põldlõoke 28. märts 2009 Võru
Pärnjõe Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Põldlõoke 30. märts 2009 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Põldlõoke 12. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Põldlõoke 10. märts 2009 Pärnu
Peetri Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Järva
Peetri Põhikool II Põldlõoke 6. aprill 2009 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Põldlõoke 1. aprill 2009 Jõgeva
Põlva Keskkool Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Puiga Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Võru
Puiga Põhikool 1 Põldlõoke 4. aprill 2009 Võru
Raasiku Põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Raasiku Põhikool1 Põldlõoke 1. aprill 2009 Harju
Rakke Gümnaasium Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Põldlõoke 27. märts 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium II Põldlõoke 3. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Põldlõoke 13. märts 2009 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool Põldlõoke 30. märts 2009 Viljandi
Riidaja Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Valga
Risti Põhikool Põldlõoke 31. märts 2009 Lääne
Risti Põhikool 1 Põldlõoke 14. aprill 2009 Harju
Risti Põhikool II Põldlõoke 31. märts 2009 Harju
Rõngu Keskkool Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Põldlõoke 8. aprill 2009 Järva
Ruhnu Põhikool Põldlõoke 9. märts 2009 Saare
Ruusa Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Põlva
Ruusmäe kool Põldlõoke 13. aprill 2009 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Põldlõoke 13. märts 2009 Saare
Sadala põhikool Põldlõoke 7. aprill 2009 Jõgeva
Saduküla Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Jõgeva
Salutaguse Põldlõoke 3. aprill 2009 Järva
Savikoja Põldlõoke 3. aprill 2009 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 3. aprill 2009 Pärnu
Sillamäe Eesti Põhikool Põldlõoke 12. aprill 2009 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool Põldlõoke 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 6. aprill 2009 Viljandi
Sürgavere Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2009 Viljandi
Surju Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 18. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Põldlõoke 2. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Põldlõoke 5. aprill 2009 Viljandi
Taali Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 3 Põldlõoke 4. aprill 2009 Pärnu
Taebla Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Lääne
Tali Põhikool Põldlõoke 20. märts 2009 Pärnu
Tallinna 1. Internaatkool,TT Põldlõoke 7. aprill 2009 Harju
Tallinna 21. Kool Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Tallinna 5. Lasteaed Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Põldlõoke 31. märts 2009 Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Põldlõoke 19. aprill 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Põldlõoke 28. märts 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Põldlõoke 24. märts 2009 Harju
Tallinna Reaalkool B Põldlõoke 2. aprill 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Põldlõoke 8. aprill 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Põldlõoke 5. aprill 2009 Harju
Tapa Gümnaasium Põldlõoke 10. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Põldlõoke 30. aprill 2009 Tartu
Tartu Erakool Põldlõoke 11. mai 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool Põldlõoke 18. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Põldlõoke 30. märts 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 1. aprill 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Põldlõoke 3. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool Põldlõoke 30. märts 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool 1 Põldlõoke 5. aprill 2009 Tartu
Teenuse Põldlõoke 22. märts 2009 Rapla
Tilsi Põhikool2 Põldlõoke 12. aprill 2009 Põlva
Tori Põhikool Põldlõoke 28. märts 2009 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 24. märts 2009 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium Põldlõoke 20. märts 2009 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Põldlõoke 28. märts 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Põldlõoke 2. aprill 2009 Valga
Tudu Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium Põldlõoke 25. märts 2009 Järva
Türi Majandusgümnaasium 5.b Põldlõoke 16. aprill 2009 Järva
Unipiha Algkool Põldlõoke 3. aprill 2009 Tartu
Uuemõisa Algkool Põldlõoke 7. aprill 2009 Lääne
Uulu Lasteaed Põldlõoke 6. aprill 2009 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Põldlõoke 15. aprill 2009 Lääne-Viru
Valga Jaanikese kool Põldlõoke 14. aprill 2009 Valga
Valgu Põhikool Põldlõoke 30. märts 2009 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool Põldlõoke 27. märts 2009 Tartu
Vara Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2009 Tartu
Vasta Kool Põldlõoke 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Põldlõoke 14. aprill 2009 Võru
Vastseliina Gümnaasium 5 Põldlõoke 27. aprill 2009 Võru
Vatla Põhikool Põldlõoke 19. märts 2009 Lääne
Vatla Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2009 Lääne
Veskitammi Lasteaed Põldlõoke 2. aprill 2009 Harju
Viljandi Maagümnaasium 1a Põldlõoke 27. märts 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 2b Põldlõoke 3. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Valuoja PK Põldlõoke 5. aprill 2009 Viljandi
Viluste põhikool Põldlõoke 3. aprill 2009 Põlva
Virtsu Põhikool Põldlõoke 19. märts 2009 Lääne
Vodja kool Põldlõoke 3. aprill 2009 Järva
Vormsi Põldlõoke 5. aprill 2009 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Põldlõoke 3. aprill 2009 Võru
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Põldlõoke 2. aprill 2009 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Põldlõoke 9. aprill 2009 Võru

Tagasi tulemuste juurde