"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre - Lasteaed Algkool Ülane 25. aprill 2009 Valga
Abja Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Viljandi
Ahula lasteaed-algkool Ülane 15. aprill 2009 Järva
Alavere Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Albu Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Järva
Anna Haava nim Pala Kool Ülane 25. aprill 2009 Jõgeva
Are Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Pärnu
Are Põhikool 2 Ülane 22. aprill 2009 Pärnu
Are Põhikool III Ülane 21. aprill 2009 Pärnu
Aruküla Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Harju
Aste Põhikool 4 Ülane 13. aprill 2009 Saare
Aste Põhikool Ülane 11. aprill 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Ülane 16. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Ülane 1. mai 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Eidapere kool Ülane 23. aprill 2009 Rapla
Elva Gümnaasium2B Ülane 25. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4A Ülane 26. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5A Ülane 11. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5C Ülane 8. aprill 2009 Tartu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Ülane 24. aprill 2009 Põlva
Häädemeeste Keskkool Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Halliste põhikool 6 Ülane 22. aprill 2009 Viljandi
Hargla Kool 3 Ülane 23. aprill 2009 Valga
Helme SIK Ülane 27. aprill 2009 Valga
Illuka Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Ida-Viru
Imavere PK Ülane 22. aprill 2009 Järva
Jäneda Kool 2 Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Jõhvi gümnaasium Ülane 24. aprill 2009 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Võru
Kadrina Keskkool Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Ülane 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 9. aprill 2009 Hiiu
Kärla Põhikool Ülane 14. aprill 2009 Saare
Kärstna Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium 2 Ülane 26. aprill 2009 Harju
Kehtna Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Rapla
Kihnu Kool Ülane 23. aprill 2009 Pärnu
Kildu põhikool Ülane 17. aprill 2009 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Kiviõli I Keskkool Ülane 23. aprill 2009 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Ülane 16. aprill 2009 Rapla
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Ülane 25. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ülane 10. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Ülane 25. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Ülane 26. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 24. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Ülane 26. aprill 2009 Ida-Viru
Kolga Keskkool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 7. aprill 2009 Lääne
Konguta Kool Ülane 10. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool II Ülane 10. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Ülane 19. aprill 2009 Tartu
Koonga Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 4 Ülane 17. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Ülane 28. aprill 2009 Pärnu
Koosa Lasteaed-Algkool Ülane 8. mai 2009 Tartu
Kõpu Põhikool Ülane 10. aprill 2009 Viljandi
Kõpu Põhikool 2 Ülane 13. aprill 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium Ülane 22. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4a Ülane 20. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4b Ülane 23. aprill 2009 Harju
Krabi Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool 5 Ülane 26. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool (3) Ülane 22. aprill 2009 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Ülane 21. aprill 2009 Põlva
Kuremaa Lasteaed Ülane 27. aprill 2009 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Ülane 21. aprill 2009 Saare
Kuusalu Keskkool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Lasteaed Vigri Ülane 13. aprill 2009 Hiiu
Lihula Gümnaasium Ülane 30. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed II Ülane 16. aprill 2009 Lääne
Lõpe Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Pärnu
Lõpe Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2009 Pärnu
Lõpe Põhikool 3 Ülane 10. aprill 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool Ülane 26. aprill 2009 Valga
Luunja Keskkool Ülane 21. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 19. aprill 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Ülane 23. aprill 2009 Tartu
Mäetaguse Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Ida-Viru
Melliste Algkool- Lasteaed Ülane 27. aprill 2009 Tartu
Metsapoole Põhikool Ülane 11. aprill 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Metsküla Algkool 2 Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Mikitamäe Kool 1 Ülane 25. aprill 2009 Põlva
Mikitamäe Kool2 Ülane 1. mai 2009 Põlva
Misso Keskkool Ülane 26. aprill 2009 Võru
Mõisaküla Kool Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Muhu Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Saare
Muraste Looduskool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Nõo Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Tartu
Õie Lasteaed Ülane 22. aprill 2009 Harju
Orissaare Gümnaasium Ülane 10. aprill 2009 Saare
Orissaare Gümnaasium2 Ülane 20. aprill 2009 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 23. aprill 2009 Harju
Oru Põhikool Ülane 29. aprill 2009 Harju
Osula Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Otepää Gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2009 Valga
Paikuse Põhikool 1 Ülane 23. aprill 2009 Pärnu
Paistu Kool Ülane 27. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Ülane 13. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 1 Ülane 26. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Ülane 9. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool2 Ülane 5. mai 2009 Pärnu
Peetri Põhikool Ülane 29. aprill 2009 Järva
Peetri Põhikool II Ülane 29. aprill 2009 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 17. aprill 2009 Jõgeva
Puiga Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Puiga Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2009 Võru
Raasiku Põhikool Ülane 16. aprill 2009 Harju
Raatuse Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Tartu
Rakke Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium II Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Ülane 29. aprill 2009 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Ülane 28. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool Ülane 17. aprill 2009 Viljandi
Raudna Põhikool I Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Riidaja Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Valga
Risti Põhikool Ülane 12. aprill 2009 Lääne
Risti Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2009 Harju
Risti Põhikool II Ülane 16. aprill 2009 Harju
Roela Põhikool Ülane 23. aprill 2009 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Ülane 22. aprill 2009 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 24. aprill 2009 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2009 Järva
Ruhnu Põhikool Ülane 7. aprill 2009 Saare
Ruusa Põhikool Ülane 29. aprill 2009 Põlva
Ruusmäe kool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 10. aprill 2009 Saare
Sadala põhikool Ülane 28. aprill 2009 Jõgeva
Saduküla Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Jõgeva
Salutaguse Ülane 24. aprill 2009 Järva
Saue Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ülane 27. aprill 2009 Pärnu
Sillamäe Eesti Põhikool Ülane 26. aprill 2009 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Ülane 13. aprill 2009 Pärnu
Sürgavere Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Viljandi
Surju Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Ülane 22. aprill 2009 Viljandi
Taali Põhikool Ülane 23. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 4 Ülane 27. aprill 2009 Pärnu
Taebla Gümnaasium Ülane 14. aprill 2009 Lääne
Tali Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 5. Lasteaed Ülane 22. aprill 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Ülane 3. mai 2009 Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Ülane 23. aprill 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Ülane 22. aprill 2009 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Ülane 24. aprill 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Ülane 25. aprill 2009 Harju
Tallinna Reaalkool B Ülane 25. aprill 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Ülane 24. aprill 2009 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Ülane 1. mai 2009 Harju
Tapa Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Ülane 29. aprill 2009 Tartu
Tartu Erakool Ülane 10. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool Ülane 29. aprill 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Ülane 25. aprill 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Ülane 8. mai 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Ülane 29. aprill 2009 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Ülane 2. mai 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja Ülane 25. aprill 2009 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium Ülane 1. mai 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool Ülane 26. aprill 2009 Tartu
Teenuse Ülane 12. aprill 2009 Rapla
Tori Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Ülane 25. aprill 2009 Jõgeva
Tornimäe Põhikool Ülane 4. mai 2009 Saare
Tõrva Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Ülane 23. aprill 2009 Valga
Tudu Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Türi Majandusgümnaasium 5.b Ülane 25. aprill 2009 Järva
Unipiha Algkool Ülane 25. aprill 2009 Tartu
Uuemõisa Algkool 2 Ülane 9. aprill 2009 Lääne
Uulu Lasteaed Ülane 20. aprill 2009 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Ülane 11. aprill 2009 Valga
Valga Jaanikese kool Ülane 27. aprill 2009 Valga
Valgu Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Rapla
Valgu Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2009 Rapla
Vara Põhikool Ülane 20. aprill 2009 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Ülane 27. aprill 2009 Võru
Vastseliina Gümnaasium 5 Ülane 27. aprill 2009 Võru
Vatla Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Lääne
Veskitammi Lasteaed Ülane 30. aprill 2009 Harju
Viimsi Kool Ülane 26. aprill 2009 Harju
Viljandi Maagümnaasium 1a Ülane 18. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 2b Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Valuoja PK Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Viluste põhikool Ülane 26. aprill 2009 Põlva
Virtsu Põhikool Ülane 16. aprill 2009 Lääne
Vodja kool Ülane 27. aprill 2009 Järva
Vormsi Ülane 21. aprill 2009 Lääne

Tagasi tulemuste juurde