"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool Sarapuu 22. märts 2009 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sarapuu 22. märts 2009 Saare
Lõpe Põhikool Sarapuu 22. märts 2009 Pärnu
Viimsi Kool 4d Sarapuu 23. märts 2009 Harju
Unipiha Algkool Sarapuu 23. märts 2009 Tartu
Muhu Põhikool Sarapuu 23. märts 2009 Saare
Halliste põhikool 6 Sarapuu 23. märts 2009 Viljandi
Rõngu Keskkool Sarapuu 24. märts 2009 Tartu
Orissaare Gümnaasium Sarapuu 25. märts 2009 Saare
Pärnu Ühisgümnaasium Sarapuu 26. märts 2009 Pärnu
Koonga Põhikool Sarapuu 27. märts 2009 Pärnu
Kuusalu Keskkool Sarapuu 28. märts 2009 Harju
Metsapoole Põhikool Sarapuu 28. märts 2009 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 1a Sarapuu 29. märts 2009 Viljandi
Valga Gümnaasium Sarapuu 29. märts 2009 Valga
Tori Põhikool Sarapuu 29. märts 2009 Pärnu
Orissaare Gümnaasium2 Sarapuu 30. märts 2009 Saare
Konguta Kool II Sarapuu 30. märts 2009 Tartu
Kihnu Kool Sarapuu 30. märts 2009 Pärnu
Kärla Põhikool Sarapuu 30. märts 2009 Saare
Metsküla Algkool Sarapuu 30. märts 2009 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Sarapuu 30. märts 2009 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sarapuu 31. märts 2009 Jõgeva
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Sarapuu 31. märts 2009 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Sarapuu 31. märts 2009 Hiiu
Vasalemma Põhikool Sarapuu 1. aprill 2009 Harju
Imavere PK Sarapuu 1. aprill 2009 Järva
Puiga Põhikool 2 Sarapuu 1. aprill 2009 Võru
Aste Põhikool 4 Sarapuu 1. aprill 2009 Saare
Lõpe Põhikool 2 Sarapuu 1. aprill 2009 Pärnu
Aste Põhikool Sarapuu 1. aprill 2009 Saare
Elva Gümnaasium 2a Sarapuu 1. aprill 2009 Tartu
Lihula Gümnaasium Sarapuu 2. aprill 2009 Lääne
Taebla Gümnaasium Sarapuu 2. aprill 2009 Lääne
Tallinna 1. Internaatkool,TT Sarapuu 2. aprill 2009 Harju
Mõisaküla Kool Sarapuu 2. aprill 2009 Viljandi
Ruhnu Põhikool Sarapuu 2. aprill 2009 Saare
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Sarapuu 2. aprill 2009 Võru
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Sarapuu 2. aprill 2009 Võru
Pärnu Loodusmaja Sarapuu 2. aprill 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Sarapuu 2. aprill 2009 Viljandi
Tartu Veeriku Kool Sarapuu 2. aprill 2009 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium Sarapuu 2. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium2B Sarapuu 3. aprill 2009 Tartu
Krootuse Põhikool (3) Sarapuu 3. aprill 2009 Põlva
Kõpu Põhikool 2 Sarapuu 3. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Sarapuu 3. aprill 2009 Pärnu
Vatla Põhikool 2 Sarapuu 3. aprill 2009 Lääne
Muraste Looduskool Sarapuu 3. aprill 2009 Harju
Tartu Hiie Kool 2 Sarapuu 3. aprill 2009 Tartu
Vatla Põhikool Sarapuu 3. aprill 2009 Lääne
Nõo Põhikool Sarapuu 3. aprill 2009 Tartu
Virtsu Põhikool Sarapuu 3. aprill 2009 Lääne
Kirivere Põhikool Sarapuu 3. aprill 2009 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 3. aprill 2009 Tartu
Otepää Gümnaasium 1 Sarapuu 3. aprill 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Sarapuu 3. aprill 2009 Valga
Emmaste Põhikool 3 Sarapuu 4. aprill 2009 Hiiu
Tartu Loodusmaja Sarapuu 4. aprill 2009 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Sarapuu 4. aprill 2009 Harju
Sillamäe Eesti Põhikool Sarapuu 4. aprill 2009 Ida-Viru
Kiviõli I Keskkool Sarapuu 4. aprill 2009 Ida-Viru
Pärnu Loodusmaja 1 Sarapuu 4. aprill 2009 Pärnu
Türi Majandusgümnaasium Sarapuu 4. aprill 2009 Järva
Otepää Gümnaasium Sarapuu 4. aprill 2009 Valga
Uuemõisa Algkool Sarapuu 4. aprill 2009 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sarapuu 4. aprill 2009 Viljandi
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Sarapuu 4. aprill 2009 Harju
Türi Majandusgümnaasium 5.b Sarapuu 4. aprill 2009 Järva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Riidaja Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Valga
Tudu Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Raudna Põhikool I Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Uuemõisa Algkool 2 Sarapuu 5. aprill 2009 Lääne
Tali Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Reaalkool B Sarapuu 5. aprill 2009 Harju
Veskitammi Lasteaed Sarapuu 5. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Sarapuu 5. aprill 2009 Ida-Viru
Illuka Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna 21. Kool 2 Sarapuu 5. aprill 2009 Harju
Risti Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Lääne
Raudna Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Kohila Gümnaasium Sarapuu 5. aprill 2009 Rapla
Kärstna Põhikool Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Sarapuu 5. aprill 2009 Viljandi
Raasiku Põhikool Sarapuu 6. aprill 2009 Harju
Raasiku Põhikool1 Sarapuu 6. aprill 2009 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sarapuu 6. aprill 2009 Lääne
Tallinna Reaalkool Sarapuu 6. aprill 2009 Harju
Taali Põhikool 3 Sarapuu 6. aprill 2009 Pärnu
Jõhvi gümnaasium Sarapuu 6. aprill 2009 Ida-Viru
Lauka Põhikool Sarapuu 6. aprill 2009 Hiiu
Elva Gümnaasium5B Sarapuu 6. aprill 2009 Tartu
Risti Põhikool 1 Sarapuu 6. aprill 2009 Harju
Paistu Kool Sarapuu 6. aprill 2009 Viljandi
Osula Põhikool Sarapuu 6. aprill 2009 Võru
Kuuste Kool 4 Sarapuu 6. aprill 2009 Tartu
Sürgavere Põhikool Sarapuu 6. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Sarapuu 6. aprill 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium5A Sarapuu 6. aprill 2009 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sarapuu 6. aprill 2009 Pärnu
Tõrva Gümnaasium Sarapuu 6. aprill 2009 Valga
Holstre kool 2 Sarapuu 6. aprill 2009 Viljandi
Lasteaed Vigri Sarapuu 6. aprill 2009 Hiiu
Aruküla Põhikool Sarapuu 7. aprill 2009 Harju
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Sarapuu 7. aprill 2009 Põlva
Kuressaare Gümnaasium Sarapuu 7. aprill 2009 Saare
Tõrva Gümnaasium 2 Sarapuu 7. aprill 2009 Valga
Kuressaare Gümnaasium 4b Sarapuu 7. aprill 2009 Saare
Lüllemäe Põhikool Sarapuu 7. aprill 2009 Valga
Rakvere Põhikool Sarapuu 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Valga Põhikool Sarapuu 7. aprill 2009 Valga
Õie Lasteaed Sarapuu 8. aprill 2009 Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Sarapuu 8. aprill 2009 Harju
Ruusmäe kool Sarapuu 8. aprill 2009 Võru
Kuremaa Lasteaed Sarapuu 8. aprill 2009 Jõgeva
Oru Kool Sarapuu 8. aprill 2009 Lääne
Surju Põhikool Sarapuu 8. aprill 2009 Pärnu
Salutaguse Sarapuu 8. aprill 2009 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sarapuu 8. aprill 2009 Ida-Viru
Peetri Põhikool Sarapuu 8. aprill 2009 Järva
Risti Põhikool II Sarapuu 8. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium5C Sarapuu 8. aprill 2009 Tartu
Kildu põhikool Sarapuu 8. aprill 2009 Viljandi
Paide Gümnaasium Sarapuu 9. aprill 2009 Järva
Tallinna Muusikakeskkool Sarapuu 9. aprill 2009 Harju
Tallinna 21. Kool Sarapuu 9. aprill 2009 Harju
Albu Põhikool Sarapuu 9. aprill 2009 Järva
Kehtna Põhikool Sarapuu 9. aprill 2009 Rapla
Kolga Keskkool Sarapuu 9. aprill 2009 Harju
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Sarapuu 9. aprill 2009 Ida-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Sarapuu 9. aprill 2009 Võru
Peetri Põhikool II Sarapuu 9. aprill 2009 Järva
Eidapere kool Sarapuu 9. aprill 2009 Rapla
Kehra Gümnaasium 2 Sarapuu 9. aprill 2009 Harju
Rakvere Linna Algkool Sarapuu 10. aprill 2009 Lääne-Viru
Alavere Põhikool Sarapuu 10. aprill 2009 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Sarapuu 10. aprill 2009 Harju
Mäetaguse Põhikool Sarapuu 10. aprill 2009 Ida-Viru
Luunja Keskkool Sarapuu 10. aprill 2009 Tartu
Vodja kool Sarapuu 10. aprill 2009 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Sarapuu 10. aprill 2009 Ida-Viru
Are Põhikool Sarapuu 10. aprill 2009 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Sarapuu 10. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna 5. Lasteaed Sarapuu 10. aprill 2009 Harju
Jäneda Kool 2 Sarapuu 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed Sarapuu 11. aprill 2009 Lääne
Oru Põhikool Sarapuu 11. aprill 2009 Harju
Savikoja Sarapuu 11. aprill 2009 Tartu
Are Põhikool III Sarapuu 12. aprill 2009 Pärnu
Halliste Põhikool 3 Sarapuu 12. aprill 2009 Viljandi
Koonga Põhikool 4 Sarapuu 12. aprill 2009 Pärnu
Viljandi Valuoja PK Sarapuu 12. aprill 2009 Viljandi
Rannu Keskkool Sarapuu 12. aprill 2009 Tartu
Koonga Põhikool 2 Sarapuu 13. aprill 2009 Pärnu
Ruusa Põhikool Sarapuu 13. aprill 2009 Põlva
Sadala põhikool Sarapuu 13. aprill 2009 Jõgeva
Aakre - Lasteaed Algkool Sarapuu 13. aprill 2009 Valga
Lüganuse Keskkool Sarapuu 14. aprill 2009 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sarapuu 14. aprill 2009 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sarapuu 15. aprill 2009 Pärnu
Vara Põhikool Sarapuu 15. aprill 2009 Tartu
Rakke Gümnaasium Sarapuu 15. aprill 2009 Lääne-Viru
Helme SIK Sarapuu 15. aprill 2009 Valga
Paikuse Põhikool 1 Sarapuu 15. aprill 2009 Pärnu
Uulu Lasteaed Sarapuu 15. aprill 2009 Pärnu
Tartu Loodusmaja 2 Sarapuu 16. aprill 2009 Tartu
Viluste põhikool Sarapuu 16. aprill 2009 Põlva
Tartu Erakool Sarapuu 16. aprill 2009 Tartu
Tilsi Põhikool Sarapuu 17. aprill 2009 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed I Sarapuu 17. aprill 2009 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Sarapuu 17. aprill 2009 Põlva
Kose Gümnaasium Sarapuu 18. aprill 2009 Harju
Hargla Kool 2 Sarapuu 18. aprill 2009 Valga
Viljandi Maagümnaasium 2b Sarapuu 18. aprill 2009 Viljandi
Misso Keskkool Sarapuu 19. aprill 2009 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sarapuu 21. aprill 2009 Järva
Vastseliina Gümnaasium Sarapuu 22. aprill 2009 Võru
Taali Põhikool Sarapuu 23. aprill 2009 Pärnu
Lihula Lasteaed II Sarapuu 23. aprill 2009 Lääne
Konguta Kool-lasteaed Sarapuu 23. aprill 2009 Tartu
Mikitamäe Kool 1 Sarapuu 24. aprill 2009 Põlva
Elva Gümnaasium4A Sarapuu 25. aprill 2009 Tartu
Kadrina Keskkool Sarapuu 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium II Sarapuu 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Valga Jaanikese kool Sarapuu 27. aprill 2009 Valga
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Sarapuu 27. aprill 2009 Jõgeva
Sõmeru Põhikool Sarapuu 28. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Sarapuu 29. aprill 2009 Tartu
Vormsi Sarapuu 30. aprill 2009 Lääne
Mikitamäe Kool2 Sarapuu 4. mai 2009 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sarapuu 4. mai 2009 Harju
Elva Gümnaasium4B Sarapuu 11. mai 2009 Tartu

Tagasi tulemuste juurde