"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tali Põhikool Rohukonn 10. aprill 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium2B Rohukonn 10. aprill 2009 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Rohukonn 10. aprill 2009 Tartu
Valgu Põhikool 2 Rohukonn 10. aprill 2009 Rapla
Tallinna Reaalkool B Rohukonn 10. aprill 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Rohukonn 10. aprill 2009 Viljandi
Valga Gümnaasium Rohukonn 10. aprill 2009 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 3 Rohukonn 11. aprill 2009 Järva
Lihula Lasteaed Rohukonn 11. aprill 2009 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Rohukonn 11. aprill 2009 Harju
Kiviõli I Keskkool Rohukonn 11. aprill 2009 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Rohukonn 11. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium4A Rohukonn 11. aprill 2009 Tartu
Rakvere Eragümnaasium II Rohukonn 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Albu Põhikool Rohukonn 11. aprill 2009 Järva
Holstre Kool Rohukonn 11. aprill 2009 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Rohukonn 11. aprill 2009 Harju
Viljandi Maagümnaasium Rohukonn 11. aprill 2009 Viljandi
Luunja Keskkool Rohukonn 11. aprill 2009 Tartu
Pärnjõe Põhikool Rohukonn 11. aprill 2009 Pärnu
Lihula Lasteaed II Rohukonn 12. aprill 2009 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Rohukonn 12. aprill 2009 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool Rohukonn 12. aprill 2009 Pärnu
Risti Põhikool Rohukonn 12. aprill 2009 Lääne
Helme SIK Rohukonn 12. aprill 2009 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 2 Rohukonn 12. aprill 2009 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Rohukonn 13. aprill 2009 Lääne
Abja Gümnaasium Rohukonn 13. aprill 2009 Viljandi
Mäetaguse Põhikool Rohukonn 13. aprill 2009 Ida-Viru
Hargla Kool 3 Rohukonn 13. aprill 2009 Valga
Viljandi Maagümnaasium 1a Rohukonn 13. aprill 2009 Viljandi
Saduküla Põhikool Rohukonn 13. aprill 2009 Jõgeva
Melliste Algkool- Lasteaed Rohukonn 14. aprill 2009 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Rohukonn 14. aprill 2009 Valga
Veskitammi Lasteaed Rohukonn 14. aprill 2009 Harju
Nõo Põhikool Rohukonn 14. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool Rohukonn 15. aprill 2009 Viljandi
Kolga Keskkool Rohukonn 15. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium5B Rohukonn 15. aprill 2009 Tartu
Krootuse Põhikool (3) Rohukonn 15. aprill 2009 Põlva
Kehtna Põhikool Rohukonn 15. aprill 2009 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Rohukonn 16. aprill 2009 Viljandi
Taali Põhikool 3 Rohukonn 17. aprill 2009 Pärnu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Rohukonn 17. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Rohukonn 18. aprill 2009 Harju
Kääpa Põhikool Rohukonn 18. aprill 2009 Võru
Lihula Gümnaasium Rohukonn 19. aprill 2009 Lääne
Imavere PK Rohukonn 19. aprill 2009 Järva
Õie Lasteaed Rohukonn 19. aprill 2009 Harju
Vatla Põhikool Rohukonn 19. aprill 2009 Lääne
Sadala põhikool Rohukonn 20. aprill 2009 Jõgeva
Peetri Põhikool II Rohukonn 20. aprill 2009 Järva
Otepää Gümnaasium 1 Rohukonn 20. aprill 2009 Valga
Valga Jaanikese kool Rohukonn 20. aprill 2009 Valga
Tallinna Reaalkool Rohukonn 20. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium5C Rohukonn 21. aprill 2009 Tartu
Eidapere kool Rohukonn 21. aprill 2009 Rapla
Puiga Põhikool 1 Rohukonn 21. aprill 2009 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Rohukonn 21. aprill 2009 Pärnu
Muraste Looduskool Rohukonn 21. aprill 2009 Harju
Uuemõisa Algkool 2 Rohukonn 22. aprill 2009 Lääne
Vasta Kool Rohukonn 22. aprill 2009 Lääne-Viru
Tsirguliina Keskkool Rohukonn 22. aprill 2009 Valga
Jõhvi gümnaasium Rohukonn 22. aprill 2009 Ida-Viru
Rõngu Keskkool Rohukonn 23. aprill 2009 Tartu
Kihnu Kool Rohukonn 23. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Rohukonn 23. aprill 2009 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Rohukonn 23. aprill 2009 Pärnu
Tudu Põhikool Rohukonn 23. aprill 2009 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Rohukonn 23. aprill 2009 Pärnu
Krabi Põhikool 5 Rohukonn 24. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool 4 Rohukonn 24. aprill 2009 Põlva
Paide Ühisgümnaasium 1 Rohukonn 24. aprill 2009 Järva
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Rohukonn 24. aprill 2009 Võru
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Rohukonn 24. aprill 2009 Võru
Osula Põhikool Rohukonn 24. aprill 2009 Võru
Tõrva Gümnaasium 2 Rohukonn 24. aprill 2009 Valga
Kadrina Keskkool 2 Rohukonn 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Rohukonn 25. aprill 2009 Ida-Viru
Rannu Keskkool Rohukonn 25. aprill 2009 Tartu
Taali Põhikool 4 Rohukonn 25. aprill 2009 Pärnu
Illuka Põhikool Rohukonn 25. aprill 2009 Ida-Viru
Aruküla Põhikool Rohukonn 25. aprill 2009 Harju
Unipiha Algkool Rohukonn 25. aprill 2009 Tartu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Rohukonn 25. aprill 2009 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Rohukonn 25. aprill 2009 Lääne-Viru
Lüllemäe Põhikool Rohukonn 25. aprill 2009 Valga
Puiga Põhikool 2 Rohukonn 25. aprill 2009 Võru
Tartu Veeriku Kool Rohukonn 26. aprill 2009 Tartu
Kadrina Keskkool Rohukonn 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 2 Rohukonn 26. aprill 2009 Pärnu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Rohukonn 26. aprill 2009 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 2b Rohukonn 26. aprill 2009 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2 Rohukonn 26. aprill 2009 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 5.b Rohukonn 26. aprill 2009 Järva
Vara Põhikool Rohukonn 26. aprill 2009 Tartu
Kohila Gümnaasium Rohukonn 27. aprill 2009 Rapla
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Rohukonn 27. aprill 2009 Harju
Sürgavere Põhikool Rohukonn 27. aprill 2009 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja Rohukonn 28. aprill 2009 Jõgeva
Krabi Põhikool Rohukonn 28. aprill 2009 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Rohukonn 28. aprill 2009 Tartu
Rakke Gümnaasium Rohukonn 28. aprill 2009 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool Rohukonn 30. aprill 2009 Tartu
Rakvere Linna Algkool Rohukonn 30. aprill 2009 Lääne-Viru
Kärla Põhikool Rohukonn 30. aprill 2009 Saare
Tartu Hiie Kool Rohukonn 30. aprill 2009 Tartu
Aakre - Lasteaed Algkool Rohukonn 30. aprill 2009 Valga
Paistu Kool Rohukonn 30. aprill 2009 Viljandi
Konguta Kool II Rohukonn 3. mai 2009 Tartu
Koosa Lasteaed-Algkool Rohukonn 3. mai 2009 Tartu
Konguta Kool Rohukonn 3. mai 2009 Tartu
Orissaare Gümnaasium2 Rohukonn 3. mai 2009 Saare
Lasteaed Vigri Rohukonn 3. mai 2009 Hiiu
Kõpu Põhikool 2 Rohukonn 4. mai 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium Rohukonn 5. mai 2009 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool Rohukonn 7. mai 2009 Järva
Ruusmäe kool Rohukonn 8. mai 2009 Võru
Tõrva Gümnaasium Rohukonn 11. mai 2009 Valga
Halliste põhikool 6 Rohukonn 12. mai 2009 Viljandi
Konguta Kool-lasteaed Rohukonn 12. mai 2009 Tartu
Võru Lasteaed Päkapikk Rohukonn 13. mai 2009 Võru
Uulu Lasteaed Rohukonn 15. mai 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Rohukonn 16. mai 2009 Ida-Viru
Mikitamäe Kool 1 Rohukonn 26. mai 2009 Põlva

Tagasi tulemuste juurde