"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Are Põhikool Pajud 10. aprill 2009 Pärnu
Lauka Põhikool Pajud 10. aprill 2009 Hiiu
Viljandi Valuoja PK Pajud 10. aprill 2009 Viljandi
Ahula lasteaed-algkool Pajud 10. aprill 2009 Järva
Tali Põhikool Pajud 10. aprill 2009 Pärnu
Hargla Kool 3 Pajud 11. aprill 2009 Valga
Krabi Põhikool 5 Pajud 11. aprill 2009 Võru
Vara Põhikool Pajud 11. aprill 2009 Tartu
Aste Põhikool 4 Pajud 11. aprill 2009 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Pajud 11. aprill 2009 Hiiu
Koonga Põhikool 4 Pajud 12. aprill 2009 Pärnu
Virtsu Põhikool Pajud 12. aprill 2009 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4b Pajud 12. aprill 2009 Saare
Luunja Keskkool Pajud 12. aprill 2009 Tartu
Uuemõisa Algkool 2 Pajud 12. aprill 2009 Lääne
Tartu Hiie Kool 2 Pajud 12. aprill 2009 Tartu
Kuressaare Gümnaasium Pajud 12. aprill 2009 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Pajud 12. aprill 2009 Tartu
Valga Gümnaasium Pajud 12. aprill 2009 Valga
Tilsi Põhikool Pajud 12. aprill 2009 Põlva
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Pajud 12. aprill 2009 Pärnu
Hargla Kool 2 Pajud 12. aprill 2009 Valga
Anna Haava nim Pala Kool Pajud 12. aprill 2009 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium II Pajud 12. aprill 2009 Lääne-Viru
Vatla Põhikool Pajud 12. aprill 2009 Lääne
Vasalemma Põhikool Pajud 12. aprill 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Pajud 13. aprill 2009 Viljandi
Saduküla Põhikool Pajud 13. aprill 2009 Jõgeva
Vormsi Pajud 13. aprill 2009 Lääne
Risti Põhikool Pajud 13. aprill 2009 Lääne
Sadala põhikool Pajud 13. aprill 2009 Jõgeva
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Pajud 13. aprill 2009 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Pajud 14. aprill 2009 Lääne
Paikuse Põhikool 1 Pajud 14. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Pajud 14. aprill 2009 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Pajud 14. aprill 2009 Tartu
Lihula Lasteaed II Pajud 14. aprill 2009 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Pajud 14. aprill 2009 Ida-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2009 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Pajud 15. aprill 2009 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Pajud 15. aprill 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Pajud 15. aprill 2009 Harju
Emmaste Põhikool 3 Pajud 15. aprill 2009 Hiiu
Häädemeeste Keskkool Pajud 16. aprill 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium4B Pajud 16. aprill 2009 Tartu
Aakre - Lasteaed Algkool Pajud 16. aprill 2009 Valga
Nõo Põhikool Pajud 16. aprill 2009 Tartu
Tartu Karlova Gümnaasium Pajud 16. aprill 2009 Tartu
Risti Põhikool 1 Pajud 16. aprill 2009 Harju
Salutaguse Pajud 17. aprill 2009 Järva
Hargla Kool Pajud 17. aprill 2009 Valga
Tori Põhikool Pajud 17. aprill 2009 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Pajud 17. aprill 2009 Pärnu
Lasteaed Vigri Pajud 17. aprill 2009 Hiiu
Muhu Põhikool Pajud 17. aprill 2009 Saare
Tartu Descartes'i Lütseum Pajud 17. aprill 2009 Tartu
Tilsi Põhikool2 Pajud 17. aprill 2009 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed I Pajud 17. aprill 2009 Viljandi
Risti Põhikool II Pajud 17. aprill 2009 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Pajud 18. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Reaalkool B Pajud 18. aprill 2009 Harju
Taali Põhikool 4 Pajud 18. aprill 2009 Pärnu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Pajud 19. aprill 2009 Pärnu
Õie Lasteaed Pajud 19. aprill 2009 Harju
Valgu Põhikool Pajud 19. aprill 2009 Rapla
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Pajud 19. aprill 2009 Viljandi
Imavere PK Pajud 19. aprill 2009 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium Pajud 19. aprill 2009 Viljandi
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Pajud 19. aprill 2009 Võru
Koosa Lasteaed-Algkool Pajud 19. aprill 2009 Tartu
Muraste Looduskool Pajud 19. aprill 2009 Harju
Helme SIK Pajud 19. aprill 2009 Valga
Tallinna Ristiku Põhikool Pajud 19. aprill 2009 Harju
Tsirguliina Keskkool Pajud 19. aprill 2009 Valga
Raudna Põhikool Pajud 20. aprill 2009 Viljandi
Abja Gümnaasium Pajud 20. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Pajud 20. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Pajud 20. aprill 2009 Viljandi
Uulu Lasteaed Pajud 20. aprill 2009 Pärnu
Valga Jaanikese kool Pajud 20. aprill 2009 Valga
Mäetaguse Põhikool Pajud 20. aprill 2009 Ida-Viru
Lihula Lasteaed Pajud 20. aprill 2009 Lääne
Kõpu Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2009 Viljandi
Aste Põhikool Pajud 20. aprill 2009 Saare
Mikitamäe Kool 1 Pajud 20. aprill 2009 Põlva
Konguta Kool II Pajud 20. aprill 2009 Tartu
Kose Gümnaasium Pajud 20. aprill 2009 Harju
Riidaja Põhikool Pajud 21. aprill 2009 Valga
Rõngu Keskkool Pajud 21. aprill 2009 Tartu
Lüllemäe Põhikool Pajud 21. aprill 2009 Valga
Kääpa Põhikool Pajud 21. aprill 2009 Võru
Albu Põhikool Pajud 22. aprill 2009 Järva
Elva Gümnaasium5C Pajud 22. aprill 2009 Tartu
Jäneda Kool 2 Pajud 22. aprill 2009 Lääne-Viru
Tallinna 5. Lasteaed Pajud 22. aprill 2009 Harju
Mikitamäe Kool2 Pajud 22. aprill 2009 Põlva
Kose Gümnaasium 4a Pajud 22. aprill 2009 Harju
Tapa Gümnaasium Pajud 22. aprill 2009 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool (3) Pajud 22. aprill 2009 Põlva
Orava Põhikool Pajud 22. aprill 2009 Põlva
Kehra Gümnaasium 2 Pajud 22. aprill 2009 Harju
Vastseliina Gümnaasium Pajud 22. aprill 2009 Võru
Pärnu Väike Vabakool 3 Pajud 22. aprill 2009 Pärnu
Lihula Gümnaasium Pajud 23. aprill 2009 Lääne
Paide Ühisgümnaasium 1 Pajud 23. aprill 2009 Järva
Aruküla Põhikool Pajud 23. aprill 2009 Harju
Unipiha Algkool Pajud 23. aprill 2009 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2009 Järva
Tartu Erakool Pajud 23. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Pajud 23. aprill 2009 Tartu
Misso Keskkool Pajud 23. aprill 2009 Võru
Krootuse Põhikool 4 Pajud 23. aprill 2009 Põlva
Pärnu Ühisgümnaasium Pajud 23. aprill 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Pajud 23. aprill 2009 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Pajud 23. aprill 2009 Viljandi
Krabi Põhikool Pajud 23. aprill 2009 Võru
Rakke Gümnaasium Pajud 23. aprill 2009 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool Pajud 23. aprill 2009 Tartu
Metsküla Algkool Pajud 23. aprill 2009 Lääne
Otepää Gümnaasium 1 Pajud 24. aprill 2009 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Pajud 24. aprill 2009 Viljandi
Tallinna Ranniku Gümnaasium Pajud 24. aprill 2009 Harju
Alavere Põhikool Pajud 24. aprill 2009 Harju
Ruusmäe kool Pajud 24. aprill 2009 Võru
Vodja kool Pajud 24. aprill 2009 Järva
Tudu Põhikool Pajud 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Pajud 24. aprill 2009 Ida-Viru
Kolga Keskkool Pajud 24. aprill 2009 Harju
Veskitammi Lasteaed Pajud 24. aprill 2009 Harju
Pärnu Loodusmaja Pajud 24. aprill 2009 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Pajud 24. aprill 2009 Valga
Kohila Gümnaasium Pajud 24. aprill 2009 Rapla
Taali Põhikool 3 Pajud 24. aprill 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Pajud 24. aprill 2009 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 2b Pajud 24. aprill 2009 Viljandi
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Pajud 24. aprill 2009 Harju
Tartu Loodusmaja Pajud 25. aprill 2009 Tartu
Tõrva Gümnaasium Pajud 25. aprill 2009 Valga
Jõhvi gümnaasium Pajud 25. aprill 2009 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Pajud 25. aprill 2009 Järva
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Pajud 25. aprill 2009 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 1a Pajud 25. aprill 2009 Viljandi
Illuka Põhikool Pajud 25. aprill 2009 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Pajud 25. aprill 2009 Viljandi
Peetri Põhikool II Pajud 25. aprill 2009 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium Pajud 25. aprill 2009 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool Pajud 26. aprill 2009 Harju
Ruhnu Põhikool Pajud 26. aprill 2009 Saare
Kadrina Keskkool Pajud 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Pajud 26. aprill 2009 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Pajud 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Sillamäe Eesti Põhikool Pajud 26. aprill 2009 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed Pajud 27. aprill 2009 Jõgeva
Paistu Kool Pajud 27. aprill 2009 Viljandi
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Pajud 27. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Pajud 27. aprill 2009 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Pajud 27. aprill 2009 Harju
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Pajud 27. aprill 2009 Jõgeva
Melliste Algkool- Lasteaed Pajud 27. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Pajud 27. aprill 2009 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 5 Pajud 27. aprill 2009 Võru
Peetri Põhikool Pajud 27. aprill 2009 Järva
Puiga Põhikool 2 Pajud 28. aprill 2009 Võru
Raasiku Põhikool Pajud 28. aprill 2009 Harju
Sõmeru Põhikool Pajud 28. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Pajud 29. aprill 2009 Tartu
Ruusa Põhikool Pajud 29. aprill 2009 Põlva
Kuldre Kool 5 Pajud 2. mai 2009 Võru
Lüganuse Keskkool Pajud 6. mai 2009 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde