"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 1. märts 2008 Tartu
Sõmeru Põhikool Põldlõoke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Põldlõoke 3. märts 2008 Jõgeva
Savikoja Põldlõoke 5. märts 2008 Tartu
Eidapere Kool Põldlõoke 5. märts 2008 Rapla
Emmaste Põhikool 2 Põldlõoke 5. märts 2008 Hiiu
Lüllemäe Põhikool Põldlõoke 5. märts 2008 Valga
Abja Gümnaasium Põldlõoke 6. märts 2008 Viljandi
Rõngu Keskkool Põldlõoke 6. märts 2008 Tartu
Kuldre Kool Põldlõoke 7. märts 2008 Võru
Koonga Põhikool 3 Põldlõoke 8. märts 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool 4 Põldlõoke 8. märts 2008 Hiiu
Saduküla Põhikool Põldlõoke 8. märts 2008 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool Põldlõoke 8. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 2 Põldlõoke 8. märts 2008 Pärnu
Risti Põhikool, Harju-Risti Põldlõoke 8. märts 2008 Harju
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Põldlõoke 8. märts 2008 Viljandi
Teenuse Põldlõoke 8. märts 2008 Rapla
Metsapoole Põhikool Põldlõoke 8. märts 2008 Pärnu
Krootuse Põhikool Põldlõoke 9. märts 2008 Põlva
Unipiha Algkool Põldlõoke 9. märts 2008 Tartu
Vasta Kool Põldlõoke 9. märts 2008 Lääne-Viru
Kärstna Põhikool Põldlõoke 9. märts 2008 Viljandi
Taebla Gümnaasium Põldlõoke 9. märts 2008 Lääne
Kasari Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Lääne
Saadjärve Looduskool Põldlõoke 10. märts 2008 Tartu
Parksepa Keskkool Põldlõoke 10. märts 2008 Võru
Vatla Põhikool 2 Põldlõoke 10. märts 2008 Lääne
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Põldlõoke 10. märts 2008 Järva
Väätsa Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Järva
Kuuste Kool Põldlõoke 10. märts 2008 Tartu
Põlva keskkool 3b Põldlõoke 10. märts 2008 Põlva
Kehtna Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Rapla
Võru Kesklinna Gümnaasium Põldlõoke 10. märts 2008 Võru
Virtsu Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Lääne
Muhu Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Saare
Kuldre Kool 2 Põldlõoke 10. märts 2008 Võru
Vatla Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Lääne
Koeru Keskkool Põldlõoke 10. märts 2008 Järva
Konguta Kool Põldlõoke 10. märts 2008 Tartu
Nõo Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Tartu
Kurtna Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2008 Harju
Rapla Ühisgümnaasium Põldlõoke 10. märts 2008 Rapla
Lauka Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Hiiu
Muraste Looduskool Põldlõoke 10. märts 2008 Harju
Kostivere Põhikool Põldlõoke 10. märts 2008 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Põldlõoke 10. märts 2008 Lääne
Kolga Keskkool Põldlõoke 10. märts 2008 Harju
Kiltsi Põhikool 2 Põldlõoke 10. märts 2008 Lääne-Viru
Raudna Põhikool II Põldlõoke 11. märts 2008 Viljandi
Raudna Põhikool Põldlõoke 11. märts 2008 Viljandi
Tartu POKU lasteaed Põldlõoke 11. märts 2008 Tartu
Jäneda Põhikool Põldlõoke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Viluste Põhikool Põldlõoke 11. märts 2008 Põlva
Paide Ühisgümnaasium 2 Põldlõoke 11. märts 2008 Järva
Antsla Gümnaasium 1 Põldlõoke 11. märts 2008 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool Põldlõoke 11. märts 2008 Tartu
Jõhvi Gümnaasium Põldlõoke 11. märts 2008 Ida-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Põldlõoke 11. märts 2008 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 11. märts 2008 Hiiu
Lihula Gümnaasium Põldlõoke 11. märts 2008 Lääne
Koonga Põhikool 1 Põldlõoke 11. märts 2008 Pärnu
Are Põhikool Põldlõoke 11. märts 2008 Pärnu
Tartu Hiie Kool Põldlõoke 11. märts 2008 Tartu
Tallinna 21. Kool Põldlõoke 12. märts 2008 Harju
Sürgavere Põhikool Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
Tääksi Põhikool Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
Halliste Põhikool Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Põldlõoke 12. märts 2008 Ida-Viru
Hargla Kool 2 Põldlõoke 12. märts 2008 Valga
Paistu Põhikool Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool 3 Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
Sillamäe Eesti Põhikool Põldlõoke 12. märts 2008 Ida-Viru
Olustvere Põhikool Põldlõoke 12. märts 2008 Viljandi
Risti Põhikool, Risti Põldlõoke 13. märts 2008 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Põldlõoke 13. märts 2008 Viljandi
Uulu Lasteaed Põldlõoke 13. märts 2008 Pärnu
Tori Põhikool 3 Põldlõoke 13. märts 2008 Pärnu
Salutaguse Põldlõoke 13. märts 2008 Järva
Kohila Gümnaasium Põldlõoke 13. märts 2008 Rapla
Lilli loodusmaja Põldlõoke 13. märts 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 2 Põldlõoke 13. märts 2008 Võru
Orava Põhikool Põldlõoke 13. märts 2008 Põlva
Koonga Põhikool Põldlõoke 13. märts 2008 Pärnu
Tartu Hiie Kool 6B Põldlõoke 13. märts 2008 Tartu
Kildu Põhikool Põldlõoke 13. märts 2008 Viljandi
Peetri Põhikool Põldlõoke 13. märts 2008 Järva
Viimsi Kool Põldlõoke 13. märts 2008 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 14. märts 2008 Saare
Holstre Kool Põldlõoke 14. märts 2008 Viljandi
Mäetaguse Põhikool Põldlõoke 14. märts 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Põldlõoke 14. märts 2008 Tartu
Taali Põhikool Põldlõoke 14. märts 2008 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Põldlõoke 14. märts 2008 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 14. märts 2008 Harju
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Põldlõoke 14. märts 2008 Ida-Viru
Türi Majandusgümnaasium Põldlõoke 14. märts 2008 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 14. märts 2008 Lääne
Tõrva Gümnaasium Põldlõoke 14. märts 2008 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Põldlõoke 14. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool 1 Põldlõoke 14. märts 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Põldlõoke 14. märts 2008 Ida-Viru
Helme SIK Põldlõoke 14. märts 2008 Valga
Krootuse Põhikool 4 Põldlõoke 15. märts 2008 Põlva
Otepää Gümnaasium Põldlõoke 15. märts 2008 Valga
Kadrina Keskkool 4 Põldlõoke 15. märts 2008 Lääne-Viru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Põldlõoke 15. märts 2008 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Põldlõoke 16. märts 2008 Valga
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Põldlõoke 16. märts 2008 Saare
Kadrina Keskkool 3 Põldlõoke 17. märts 2008 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Põldlõoke 17. märts 2008 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Põldlõoke 18. märts 2008 Lääne-Viru
Roosna-Alliku PK Põldlõoke 18. märts 2008 Järva
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Põldlõoke 18. märts 2008 Põlva
Harmi Põhikool 3-4 Põldlõoke 18. märts 2008 Harju
Lihula Lasteaed II Põldlõoke 19. märts 2008 Lääne
Kadrina Keskkool 2 Põldlõoke 19. märts 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool Põldlõoke 19. märts 2008 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool Põldlõoke 19. märts 2008 Võru
Tartu Hiie Kool 5.B Põldlõoke 20. märts 2008 Tartu
Kiltsi Põhikool Põldlõoke 20. märts 2008 Lääne-Viru
Aegviidu Põhikool Põldlõoke 20. märts 2008 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Põldlõoke 21. märts 2008 Jõgeva
Laiuse Põhikool Põldlõoke 22. märts 2008 Jõgeva
Jäneda Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2008 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 4 Põldlõoke 22. märts 2008 Võru
Kiltsi Põhikool 3 Põldlõoke 24. märts 2008 Lääne-Viru
Toila Gümnaasium Põldlõoke 24. märts 2008 Ida-Viru
Oru Põhikool Põldlõoke 24. märts 2008 Harju
Metsküla Algkool I Põldlõoke 25. märts 2008 Lääne
Türi Kesklinna Lasteaed Põldlõoke 28. märts 2008 Järva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Põldlõoke 28. märts 2008 Viljandi
Antsla Gümnaasium 2 Põldlõoke 29. märts 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Põldlõoke 30. märts 2008 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Põldlõoke 30. märts 2008 Harju
Vara Põhikool Põldlõoke 30. märts 2008 Tartu
Lihula Gümnaasium II Põldlõoke 30. märts 2008 Lääne
Rakke Gümnaasium 2 Põldlõoke 30. märts 2008 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2008 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Põldlõoke 31. märts 2008 Pärnu
Metsküla Algkool Põldlõoke 31. märts 2008 Lääne
Mikitamäe Kool 6 Põldlõoke 31. märts 2008 Põlva
Misso Keskkool Põldlõoke 31. märts 2008 Võru
Albu Põhikool Põldlõoke 31. märts 2008 Järva
Koeru Keskkool 2a Põldlõoke 31. märts 2008 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool Põldlõoke 31. märts 2008 Pärnu
Kärla Põhikool Põldlõoke 31. märts 2008 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 31. märts 2008 Tartu
Kõpu Põhikool Põldlõoke 31. märts 2008 Viljandi
Imavere Põhikool Põldlõoke 31. märts 2008 Järva
Krootuse Põhikool 3 Põldlõoke 1. aprill 2008 Põlva
Melliste Algkool - Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2008 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Põldlõoke 1. aprill 2008 Pärnu
Rakvere Eragümnaasium Põldlõoke 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Põldlõoke 1. aprill 2008 Ida-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2008 Võru
Sadala Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2008 Jõgeva
Võru Lasteaed Päkapikk Põldlõoke 2. aprill 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Põldlõoke 2. aprill 2008 Võru
Tallinna 1 Internaatkool Põldlõoke 3. aprill 2008 Harju
Tallinna Reaalkool Põldlõoke 4. aprill 2008 Harju
Taali Põhikool 2 Põldlõoke 4. aprill 2008 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 4. aprill 2008 Jõgeva
Emmaste Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2008 Hiiu
Oru Kool Põldlõoke 4. aprill 2008 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 4. aprill 2008 Jõgeva
Mikitamäe Kool 3-4 Põldlõoke 5. aprill 2008 Põlva
Puiga Põhikool 6-9 Põldlõoke 5. aprill 2008 Võru
Puurmani Gümnaasium Põldlõoke 5. aprill 2008 Jõgeva
Lihula Gümnaasium III Põldlõoke 6. aprill 2008 Lääne
Paikuse Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2008 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 6. aprill 2008 Harju
Narva Eesti Gümnaasium Põldlõoke 6. aprill 2008 Ida-Viru
Viljandi Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 6. aprill 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium Põldlõoke 6. aprill 2008 Harju
Lihula Lasteaed Põldlõoke 6. aprill 2008 Lääne
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Põldlõoke 7. aprill 2008 Võru
Tori Põhikool Põldlõoke 7. aprill 2008 Pärnu
Elva Gümnaasium Põldlõoke 7. aprill 2008 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Põldlõoke 7. aprill 2008 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Põldlõoke 8. aprill 2008 Tartu
Osula Põhikool 4 Põldlõoke 8. aprill 2008 Võru
Tallinna Reaalkool 2 Põldlõoke 9. aprill 2008 Harju
Antsla Gümnaasium Põldlõoke 10. aprill 2008 Võru
Krabi Põhikool Põldlõoke 10. aprill 2008 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 10. aprill 2008 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 11. aprill 2008 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 12. aprill 2008 Viljandi
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 14. aprill 2008 Võru
Valga Gümnaasium Põldlõoke 15. aprill 2008 Valga
Tilsi Põhikool Põldlõoke 16. aprill 2008 Põlva
Pärnu Loodusmaja Põldlõoke 16. aprill 2008 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool Põldlõoke 16. aprill 2008 Viljandi
Surju Põhikool Põldlõoke 16. aprill 2008 Pärnu
Tilsi Põhikool 2 Põldlõoke 16. aprill 2008 Põlva
Tornimäe Põhikool I Põldlõoke 16. aprill 2008 Saare
Vastseliina Gümnaasium (5) Põldlõoke 17. aprill 2008 Võru
Neeme Algkool Põldlõoke 19. aprill 2008 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Põldlõoke 21. aprill 2008 Harju
Vastseliina Gümnaasium Põldlõoke 23. aprill 2008 Võru
Tornimäe Põhikool II Põldlõoke 24. aprill 2008 Saare
Tallinna Ranniku Gümnaasium Põldlõoke 25. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium 1C Põldlõoke 25. aprill 2008 Tartu
Halliste Põhikool 4 Põldlõoke 27. aprill 2008 Viljandi
Aste Põhikool 3 Põldlõoke 28. aprill 2008 Saare
Mehikoorma Põhikool 1 Põldlõoke 28. aprill 2008 Tartu
Ahula Lasteaed-Algkool Põldlõoke 29. aprill 2008 Järva
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 2. mai 2008 Harju
Roela Põhikool Põldlõoke 3. mai 2008 Lääne-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Põldlõoke 4. mai 2008 Harju
Rakvere Põhikool 2 Põldlõoke 5. mai 2008 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Põldlõoke 5. mai 2008 Harju
Kuldre Kool 3 Põldlõoke 9. mai 2008 Võru

Tagasi tulemuste juurde