"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Väätsa Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Vastseliina Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Sõmerpalu Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Kärstna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Tallinna Reaalkool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Tallinna Reaalkool Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Are Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Taali Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Laupa Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Koeru Keskkool Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Põlva keskkool 3b Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Türi Kesklinna Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Taali Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Tori Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Koeru Keskkool 2a Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Paide Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Paide Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Viluste Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Kiltsi Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Püünsi Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Türi Majandusgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Rapla
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Kuuste Kool 123 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5b Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Laupa Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Hargla Kool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Emmaste Põhikool 4 Lumikelluke 1. märts 2008 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Jõgeva
Raudna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Raudna Põhikool II Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Valga Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Antsla Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Kuuste Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Lauka Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Hiiu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Halliste Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Ida-Viru
Nõo Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Konguta Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Lüllemäe Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Tartu Hiie Kool 6B Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Krootuse Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Kääpa Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Orava Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Virtsu Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Krootuse Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Lihula Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Kuuste Kool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kuressaare Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Kiltsi Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Lihula Gümnaasium II Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Vatla Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Koonga Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Mäetaguse Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Ida-Viru
Roela Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Parksepa Keskkool Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kasari Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Eidapere Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Rapla
Salutaguse Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Valga Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Antsla Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Taebla Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Surju Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Otepää Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Kiili Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Paistu Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Hiiu
Risti Põhikool, Harju-Risti Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Tartu Hiie Kool 5.B Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool 1 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kehtna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Rapla
Metsapoole Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Neeme Algkool Lumikelluke 2. märts 2008 Harju
Muhu Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Saare
Tallinna Rahumäe Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Harju
Abja Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Tääksi Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Lumikelluke 2. märts 2008 Võru
Pärnu Loodusmaja Lumikelluke 2. märts 2008 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Ida-Viru
Koonga Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Tartu Lasteaed Ristikhein Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Imavere Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Järva
Teenuse Lumikelluke 3. märts 2008 Rapla
Konguta Kool - Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Sõmeru Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Kool 2 Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Parksepa Keskkool 2 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Uulu Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Puiga Põhikool 3 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Harju
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Kiltsi Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1C Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Viljandi Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Peetri Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Järva
Puiga Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Olustvere Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Metsküla Algkool I Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Elva Gümnaasium 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Kildu Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 6-9 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Lihula Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Lumikelluke 3. märts 2008 Järva
Pärnu Ühisgümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2008 Põlva
Puiga Põhikool 5 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Saduküla Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Jõgeva
Toila Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Ida-Viru
Metsküla Algkool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Tornimäe Põhikool I Lumikelluke 3. märts 2008 Saare
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Rapla
Hargla Kool 3 Lumikelluke 3. märts 2008 Valga
Unipiha Algkool Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Vara Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Pärnu Koidula Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Kurtna Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2008 Harju
Oru Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Harju
Oru Kool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Adavere Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Jõgeva
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Lumikelluke 3. märts 2008 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Lumikelluke 4. märts 2008 Põlva
Paikuse Põhikool Lumikelluke 4. märts 2008 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 1 Lumikelluke 4. märts 2008 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool Lumikelluke 4. märts 2008 Tartu
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 4. märts 2008 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Lumikelluke 4. märts 2008 Võru
Melliste Algkool - Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2008 Tartu
Vambola Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2008 Viljandi
Viimsi Kool Lumikelluke 4. märts 2008 Harju
Mikitamäe Kool 6 Lumikelluke 4. märts 2008 Põlva
Viljandi Valuoja Põhikool Lumikelluke 4. märts 2008 Viljandi
Riidaja Põhikool Lumikelluke 4. märts 2008 Valga
Kose Gümnaasium Lumikelluke 5. märts 2008 Harju
Lauka Põhikool 2 Lumikelluke 5. märts 2008 Hiiu
Helme SIK Lumikelluke 5. märts 2008 Valga
Lihula Lasteaed II Lumikelluke 5. märts 2008 Lääne
Risti Põhikool, Risti Lumikelluke 5. märts 2008 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 5. märts 2008 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 5. märts 2008 Jõgeva
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Lumikelluke 6. märts 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool Lumikelluke 6. märts 2008 Hiiu
Tallinna 21. Kool Lumikelluke 6. märts 2008 Harju
Rakvere Põhikool 2 Lumikelluke 7. märts 2008 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 7. märts 2008 Jõgeva
Sadala Põhikool Lumikelluke 7. märts 2008 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 7. märts 2008 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 7. märts 2008 Viljandi
Lüganuse Keskkool Lumikelluke 7. märts 2008 Ida-Viru
Sillamäe Eesti Põhikool Lumikelluke 7. märts 2008 Ida-Viru
Kostivere Põhikool Lumikelluke 7. märts 2008 Harju
Tallinna Mustjõe gümnaasium Lumikelluke 8. märts 2008 Harju
Lilli loodusmaja Lumikelluke 8. märts 2008 Viljandi
Koonga Põhikool 1 Lumikelluke 8. märts 2008 Pärnu
Vasta Kool Lumikelluke 8. märts 2008 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Lumikelluke 8. märts 2008 Harju
Viljandi Maagümnaasium Lumikelluke 9. märts 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Lumikelluke 9. märts 2008 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Lumikelluke 9. märts 2008 Järva
Tilsi Põhikool Lumikelluke 9. märts 2008 Põlva
Krabi Põhikool 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Otepää Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Valga
Harmi Põhikool 3-4 Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Kolga Keskkool Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Tallinna 1 Internaatkool Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Lihula Gümnaasium III Lumikelluke 10. märts 2008 Lääne
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Valga
Tori Põhikool Lumikelluke 10. märts 2008 Pärnu
Savikoja Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Tartu POKU lasteaed Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Lumikelluke 10. märts 2008 Järva
Krabi Põhikool Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Tallinna Ristiku põhikool 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Vastseliina Internaatkool Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Luunja lasteaed MIDRIMAA 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Kadrina Keskkool Lumikelluke 10. märts 2008 Lääne-Viru
Paide Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Järva
Antsla Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lumikelluke 10. märts 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Tornimäe Põhikool II Lumikelluke 10. märts 2008 Saare
Kadrina Keskkool 4 Lumikelluke 10. märts 2008 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 10. märts 2008 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Rakvere Põhikool Lumikelluke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Kuuste Kool 7 Lumikelluke 11. märts 2008 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Kuldre Kool Lumikelluke 11. märts 2008 Võru
Kadrina Keskkool 3 Lumikelluke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2008 Ida-Viru
Tallinna 5. Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Lumikelluke 11. märts 2008 Valga
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 11. märts 2008 Viljandi
Aegviidu Põhikool Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Lumikelluke 12. märts 2008 Harju
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2008 Ida-Viru
Elva Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2008 Tartu
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Lumikelluke 12. märts 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Lumikelluke 12. märts 2008 Harju
Tartu Veeriku Kool Lumikelluke 12. märts 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 Lumikelluke 13. märts 2008 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium Lumikelluke 13. märts 2008 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Lumikelluke 13. märts 2008 Viljandi
Kostivere Põhikool 6 Lumikelluke 13. märts 2008 Harju
Kadrina Keskkool 2 Lumikelluke 13. märts 2008 Lääne-Viru
Sürgavere Põhikool Lumikelluke 13. märts 2008 Viljandi
Misso Keskkool Lumikelluke 13. märts 2008 Võru
Roosna-Alliku PK Lumikelluke 14. märts 2008 Järva
Kuldre Kool 3 Lumikelluke 14. märts 2008 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Lumikelluke 14. märts 2008 Ida-Viru
Mikitamäe Kool 3-4 Lumikelluke 14. märts 2008 Põlva
Hargla Kool Lumikelluke 14. märts 2008 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Lumikelluke 14. märts 2008 Ida-Viru
Jäneda Põhikool Lumikelluke 14. märts 2008 Lääne-Viru
Holstre Kool Lumikelluke 14. märts 2008 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Lumikelluke 15. märts 2008 Tartu
Ahtme Gümnaasium 3b Lumikelluke 15. märts 2008 Ida-Viru
Pirita Lasteaed Lumikelluke 17. märts 2008 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Lumikelluke 19. märts 2008 Ida-Viru
Narva Pähklimäe Gümnaasium Lumikelluke 19. märts 2008 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 4 Lumikelluke 20. märts 2008 Võru
Kuldre Kool 2 Lumikelluke 20. märts 2008 Võru
Tallinna Saksa Gümnaasium 5 Lumikelluke 21. märts 2008 Harju
Ahtme Gümnaasium 2a Lumikelluke 24. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 3c Lumikelluke 24. märts 2008 Ida-Viru
Rõngu Keskkool Lumikelluke 25. märts 2008 Tartu
Aste Põhikool 3 Lumikelluke 25. märts 2008 Saare
Mikitamäe Kool 5 Lumikelluke 25. märts 2008 Põlva
Ahtme Gümnaasium 5a Lumikelluke 25. märts 2008 Ida-Viru
Aste Põhikool 2 Lumikelluke 26. märts 2008 Saare
Saue Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2008 Harju
Ahtme Gümnaasium 5b Lumikelluke 30. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 4a Lumikelluke 30. märts 2008 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium (5) Lumikelluke 31. märts 2008 Võru
Tallinna Ranniku Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2008 Harju
Jäneda Põhikool 3 Lumikelluke 31. märts 2008 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 1. aprill 2008 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool Lumikelluke 1. aprill 2008 Valga
Ahtme Gümnaasium 4b Lumikelluke 3. aprill 2008 Ida-Viru
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 4. aprill 2008 Harju

Tagasi tulemuste juurde