Saabunud joonistused:


Adavere PK (7)
Aegviidu PK (4)
Ahtme G 2a (10)
Ahtme G 3a (7)
Ahtme G 3b (5)
Ahtme G 3c (11)
Ahtme G 4a (6)
Ahtme G 4b (5)
Ahtme G 5a (3)
Ahtme G 5b (1)
Ahula LA-AK (5)
Antsla G (19)
Antsla G 1 (4)
Antsla G 2 (11)
Are PK (1)
Aste PK (1)
Aste PK 3 (4)
Elva G (14)
Elva G 1C (4)
Emmaste PK (2)
Emmaste PK 2 (8)
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool (1)
Haanja-Ruusmäe PK 3-4 (18)
Helme SIK (1)
Imavere PK (16)
Jäneda PK (5)
Kadrina Keskkool (10)
Kadrina Keskkool 2 (28)
Kadrina Keskkool 3 (9)
Kadrina Keskkool 4 (4)
Kärdla ÜhisG (8)
Kärla PK (12)
Kiili G (3)
Kilingi-Nõmme G (3)
Koeru Keskkool (11)
Kohtla-Järve Järve G 3b (9)
Kohtla-Järve Järve G 1 (4)
Kohtla-Järve Järve G 2 (21)
Kohtla-Järve Järve G 6 (4)
Kohtla-Järve ÜhisG (11)
Kolga Keskkool (9)
Kõmsi LA-AK (5)
Konguta Kool (2)
Konguta Kool - LA (7)
Koonga PK (5)
Kõpu PK (13)
Kostivere PK (14)
Krabi PK (6)
Krabi PK 1 (2)
Krootuse PK (25)
Krootuse PK 4 (7)
Kuldre Kool (1)
Kuldre Kool 2 (2)
Kuremaa LA-AK (8)
Kuremaa LA-AK 3 (8)
Kuuste Kool (5)
Kuuste Kool 2 (2)
Lihula LA II (15)
Lüganuse Keskkool (6)
Lüllemäe PK 2 (8)
Mehikoorma PK 1 (4)
Melliste AK - LA (1)
Mikitamäe Kool 3-4 (8)
Misso Keskkool (18)
Narva Eesti G (14)
Narva HumanitaarG 1abcd (7)
Narva HumanitaarG 2abc (22)
Narva HumanitaarG 3abc (6)
Narva Pähklimäe G (2)
Nõo PK (1)
Olustvere PK (9)
Olustvere PK 1 (8)
Oru LA Mesimumm (1)
Osula PK 3 (21)
Osula PK 4 (23)
Otepää G (9)
Paide G (9)
Paide ÜhisG (2)
Paikuse PK (11)
Paistu PK (7)
Parksepa Keskkool 2 (2)
Pärnu Koidula G (8)
Pärnu Koidula G 1 (16)
Pärnu Noorte LM 1 (7)
Pärnu Vanalinna PK (33)
Pärnu Vanalinna PK 2 (27)
Peetri PK (8)
Põltsamaa ÜhisG (7)
Puiga PK 4 (12)
Püünsi PK (22)
Puurmani G (6)
Rakvere Linna AK (2)
Riidaja PK (1)
Risti PK, Risti (6)
Saadjärve Looduskool (2)
Saaremaa ÜhisG (11)
Saduküla PK (12)
Salutaguse (1)
Sillamäe Eesti PK (5)
Sõmerpalu PK (7)
Suure-Jaani G (4)
Suure-Jaani G 4 (6)
Tääksi PK (18)
Tallinna 21. Kool (1)
Tallinna 5. LA (4)
Tallinna Lauliku LA (8)
Tallinna Lilleküla G (31)
Tallinna Lilleküla G 1 (22)
Tallinna Mustjõe G (8)
Tallinna Ranniku G (6)
Tallinna Ristiku PK (8)
Tallinna Ristiku PK 2 (19)
Tartu Descartes'i Lütseum 1 (7)
Tartu Hiie Kool 5.B (3)
Tartu Hiie Kool 6B (3)
Tartu Raatuse G (2)
Tartu Raatuse G 1 (9)
Tartu Raatuse G 5 (8)
Tilsi PK (1)
Tõrva G (11)
Tõrva G 2 (24)
Türi Kesklinna LA (7)
Uulu LA (5)
Valga G (9)
Valguta LA-AK (15)
Vambola LA (2)
Vasta Kool (2)
Vastseliina G (12)
Vastseliina G (5) (6)
Vastseliina Internaatkool (2)
Viimsi Kool (21)
Viljandi MaaG 1c (5)
Viljandi Valuoja PK (8)
Vormsi LA-PK (7)
Võru Kreutzwaldi G (7)
Võru LA Päkapikk (12)

Kevadjoonistus:

"Linavästrik"
Joonas Rennu
Tallinna Ristiku Põhikool

Projektis "Tere, Kevad! 2008" osaleb 5986 õpilast ja 351 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Narva Humanitaargümnaasium 2abc

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Kulikov Oleg 2b
Linnud tulid
Anja Antipova 2b
Kevade saabumine
Liza Isakova 2A
Kevad suvilas
Liza Isakova 2A
Kevadine arnastus
Nikita Virunen 2A
Varakevad
Aleksei Bezborodov 2A
Kevad külas
Liza Gavrilova 2A
Kaseke
Daša Tokmantseva 2A
Päikesepaisteline päev
Abakumov Mark, 2a
Metsakevad
Bõtšihhin Jegor, 2a
Kevad tuleb
Andrejeva Jaana, 2a
Muinaskuud. Märts, aprill, mai.
Turkina Olesja, 2a
Kevad mais
Aleksandr Mihhailov, 2a
Kevadlilled
Daša Sukhova, 2a
Kevad
Liza Issakova, 2a
Põdrad
Liza Gavrilova, 2a
Suvi algab
Robert Grankin, 2a
Kevadine pilt
Roman Makejev, 2a
Kevadine hommik
Daša Aleksejeva, 2a
Kevad pargis
Daša Sukhova, 2a
Liblikas lille peal
Liza Issakova,2a
Kollased lilled
Roman Makejev, 2a
Kevadine hommik