--- VALI RÜHM ---
Aakre LA-AK
Aakre LA-AK 1
Aakre LA-AK 2
Abja G
Adavere PK
Aegviidu PK
Ahtme G 2a
Ahtme G 3a
Ahtme G 3b
Ahtme G 3c
Ahtme G 4a
Ahtme G 4b
Ahtme G 4c
Ahtme G 5a
Ahtme G 5b
Ahula LA-AK
Albu PK
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio
Antsla G
Antsla G 1
Antsla G 2
Ardu PK
Are PK
Aruküla LA Rukkilill
Aste PK
Aste PK 2
Aste PK 3
C.R.Jakobsoni nim G 3
C.R.Jakobsoni nim. G 5
C.R.Jakobsoni nim. G 6
C.R.Jakobsoni nim. G 7
Eidapere Kool
Elva G
Elva G 1
Elva G 1C
Emmaste PK
Emmaste PK 2
Emmaste PK 4
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool
Haanja-Ruusmäe PK
Haanja-Ruusmäe PK 3-4
Haanja-Ruusmäe PK 5
Haanja-Ruusmäe PK 6
Halliste PK
Halliste PK 4
Hargla Kool
Hargla Kool 2
Hargla Kool 3
Harmi PK
Harmi PK 3-4
Helme SIK
Holstre Kool
Häädemeeste Keskkool
Imavere PK
Jõhvi G
Jäneda PK
Jäneda PK 2
Jäneda PK 3
Kadrina Keskkool
Kadrina Keskkool 2
Kadrina Keskkool 3
Kadrina Keskkool 4
Kasari PK
Kehtna PK
Keila ÜhisG
Kiili G
Kildu PK
Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G I
Kiltsi PK
Kiltsi PK 2
Kiltsi PK 3
Koeru Keskkool
Koeru Keskkool 2a
Kohila G
Kohla-Järve Järve G
Kohtla-Järve Järve G 3b
Kohtla-Järve Järve G 1
Kohtla-Järve Järve G 2
Kohtla-Järve Järve G 3
Kohtla-Järve Järve G 3a
Kohtla-Järve Järve G 6
Kohtla-Järve ÜhisG
Koigi LA "Kalevipoeg"
Kolga Keskkool
Konguta Kool
Konguta Kool - LA
Konguta Kool 56
Koonga PK
Koonga PK 1
Koonga PK 2
Koonga PK 3
Kose G
Kose G 2
Kostivere PK
Kostivere PK 6
Krabi PK
Krabi PK 1
Krootuse PK
Krootuse PK 3
Krootuse PK 4
Kuldre Kool
Kuldre Kool 2
Kuldre Kool 3
Kuremaa LA-AK
Kuremaa LA-AK 1
Kuremaa LA-AK 3
Kuressaare G
Kuressaare G 5b
Kurtna LA
Kuuste Kool
Kuuste Kool 123
Kuuste Kool 2
Kuuste Kool 7
Kõmsi LA-AK
Kõpu PK
Kärdla ÜhisG
Kärla PK
Kärstna PK
Kääpa PK
Laiuse PK
Lauka PK
Lauka PK 2
Laupa PK 3
Laupa PK 5
Lihula G
Lihula G 2
Lihula G II
Lihula G III
Lihula LA
Lihula LA II
Lilli LM
Luunja LA Midrimaa
Luunja LA MIDRIMAA 2
Lüganuse Keskkool
Lüllemäe PK
Lüllemäe PK 2
Mehikoorma PK
Mehikoorma PK 1
Melliste AK - LA
Metsapoole PK
Metsküla AK
Metsküla AK I
Mikitamäe Kool
Mikitamäe Kool 3-4
Mikitamäe Kool 5
Mikitamäe Kool 6
Misso Keskkool
Mooste PK
Muhu PK
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK
Mäetaguse PK
Narva Eesti G
Narva HumanitaarG
Narva HumanitaarG 1abcd
Narva HumanitaarG 2abc
Narva HumanitaarG 3abc
Narva HumanitaarG 4
Narva Pähklimäe G
Neeme AK
Neeme AK 6
Nõo PK
Olustvere PK
Olustvere PK 1
Orava PK
Oru Kool
Oru LA Mesimumm
Oru PK
Oskar Lutsu Palamuse G
Oskar Lutsu Palamuse G 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Otepää G
Otepää G 1
Paide G
Paide ÜhisG
Paide ÜhisG 2
Paikuse PK
Paikuse PK 1B
Paikuse PK 3
Paikuse PK 7
Paistu PK
Parksepa Keskkool
Parksepa Keskkool 2
Peetri PK
Pirita LA
Puhja LA Pääsusilm
Puiga PK 1
Puiga PK 2
Puiga PK 3
Puiga PK 4
Puiga PK 5
Puiga PK 6-9
Puurmani G
Põltsamaa ÜhisG
Põlva Keskkool 2
Põlva Keskkool 3a
Põlva keskkool 3b
Pärnu Koidula G
Pärnu Koidula G 1
Pärnu LM
Pärnu Noorte LM 1
Pärnu Noorte LM 2
Pärnu Vanalinna PK
Pärnu Vanalinna PK 2
Pärnu ÜhisG
Püünsi PK
Püünsi PK 4
Püünsi PK 5
Püünsi PK 6
Rakke G
Rakke G 2
Rakvere EraG
Rakvere Linna AK
Rakvere PK
Rakvere PK 2
Ramsi LA-AK
Rapla ÜhisG
Raudna PK
Raudna PK II
Riidaja PK
Riidaja PK 2
Risti PK 1, Harju-Risti
Risti PK, Harju-Risti
Risti PK, Risti
Roela PK
Roosna-Alliku PK
Roosna-Alliku PK
Rõngu Keskkool
Saadjärve Looduskool
Saaremaa ÜhisG
Saaremaa ÜhisG 2
Sadala PK
Saduküla PK
Salutaguse
Saue G
Savikoja
Sillamäe Eesti PK
Suigu LA-AK 2,4
Suislepa LA-AK
Surju PK
Suure-Jaani G
Suure-Jaani G 1
Suure-Jaani G 2
Suure-Jaani G 4
Sõmerpalu PK
Sõmeru PK
Sürgavere PK
Sürgavere PK 3
Sürgavere PK 4
Taali PK
Taali PK 2
Taebla G
Tallinna 1 Internaatkool
Tallinna 21. Kool
Tallinna 5. LA
Tallinna I Internaatkool
Tallinna Laagna LA-PK
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Kraavikrõll
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lilleküla G
Tallinna Lilleküla G 1
Tallinna Lilleküla G 4
Tallinna Mustamäe G
Tallinna Mustjõe G
Tallinna Nõmme Noortemaja LM
Tallinna Päikesejänku LA
Tallinna Rahumäe PK
Tallinna Rahumäe PK 2
Tallinna Ranniku G
Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool 2
Tallinna Ristiku PK
Tallinna Ristiku PK 2
Tallinna Saksa G
Tallinna Saksa G (TSG)
Tallinna Saksa G 5
Tallinna ÜhisG
Tartu Descartes'i Lütseum 1
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu Descartes'i Lütseum 3
Tartu Descartes'i Lütseum 4
Tartu Hiie Kool
Tartu Hiie Kool 5.B
Tartu Hiie Kool 6B
Tartu katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool 1
Tartu Katoliku Kool 2
Tartu Kivilinna G
Tartu LA Ristikhein
Tartu LA Ristikhein 2
Tartu LM
Tartu LM 1
Tartu POKU LA
Tartu Raatuse G
Tartu Raatuse G 1
Tartu Raatuse G 2
Tartu Raatuse G 3
Tartu Raatuse G 5
Tartu Veeriku Kool
Teenuse
Tilsi PK
Tilsi PK 2
Toila G
Tori PK
Tori PK 2
Tori PK 3
Tornimäe PK I
Tornimäe PK II
Tõrva G
Tõrva G 2
Tääksi PK
Türi Kesklinna LA
Türi MajandusG
Uhtna PK
Unipiha AK
Uulu LA
Valga G
Valga Jaanikese Kool
Valga PK
Valgjärve PK
Valguta LA-AK
Vambola LA
Vara PK
Vasta Kool
Vastseliina G
Vastseliina G (5)
Vastseliina G 2
Vastseliina G 3
Vastseliina G 4
Vastseliina Internaatkool
Vatla PK
Vatla PK 2
Veskitammi LA
viimsi keskkool
Viimsi Kool
Viljandi LA Mesimumm
Viljandi MaaG
Viljandi MaaG 1c
Viljandi Valuoja PK
Viljandi Valuoja PK 2
Viluste PK
Virtsu PK
Vormsi LA-PK
Võru Kesklinna G
Võru Kreutzwaldi G
Võru LA Päkapikk
Väike-Maarja G
Väätsa PK
Projektis "
Tere, Kevad! 2008
" osaleb
5986
õpilast ja
351
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 5986 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Aakre Lasteaed-Algkool
Valga
Näita
2.
Aakre Lasteaed-Algkool 1
Valga
Näita
3.
Aakre Lasteaed-Algkool 2
Valga
Näita
4.
Abja Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
5.
Adavere Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
6.
Aegviidu Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Ahtme Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
8.
Ahtme Gümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
9.
Ahtme Gümnaasium 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
10.
Ahtme Gümnaasium 3c
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
11.
Ahtme Gümnaasium 4a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
12.
Ahtme Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
Vaata
13.
Ahtme Gümnaasium 4c
Ida-Viru
Näita
14.
Ahtme Gümnaasium 5a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
Ahtme Gümnaasium 5b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
16.
Ahula Lasteaed-Algkool
Järva
Näita
Loe
Vaata
17.
Albu Põhikool
Järva
Näita
Loe
Loe
18.
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio
Pärnu
Näita
Loe
19.
Antsla Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
20.
Antsla Gümnaasium 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
21.
Antsla Gümnaasium 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
22.
Ardu Põhikool
Harju
Näita
23.
Are Põhikool
Pärnu
Näita
Vaata
24.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
25.
Aste Põhikool
Saare
Näita
Loe
Vaata
26.
Aste Põhikool 2
Saare
Näita
Loe
27.
Aste Põhikool 3
Saare
Näita
Vaata
28.
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
Loe
29.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5
Viljandi
Näita
Loe
Loe
30.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6
Viljandi
Näita
Loe
Loe
31.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
Viljandi
Näita
Loe
Loe
32.
Eidapere Kool
Rapla
Näita
Loe
33.
Elva Gümnaasium
Tartu
Näita
Vaata
34.
Elva Gümnaasium 1
Tartu
Näita
35.
Elva Gümnaasium 1C
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Emmaste Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
37.
Emmaste Põhikool 2
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
38.
Emmaste Põhikool 4
Hiiu
Näita
Loe
39.
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
40.
Haanja-Ruusmäe Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
41.
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
42.
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5
Võru
Näita
Loe
43.
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6
Võru
Näita
Loe
Loe
44.
Halliste Põhikool
Viljandi
Näita
45.
Halliste Põhikool 4
Viljandi
Näita
46.
Hargla Kool
Valga
Näita
Loe
Loe
47.
Hargla Kool 2
Valga
Näita
48.
Hargla Kool 3
Valga
Näita
Loe
Loe
49.
Harmi Põhikool
Harju
Näita
50.
Harmi Põhikool 3-4
Harju
Näita
Loe
51.
Helme SIK
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Holstre Kool
Viljandi
Näita
Loe
53.
Häädemeeste Keskkool
Pärnu
Näita
54.
Imavere Põhikool
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Jõhvi Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
56.
Jäneda Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
57.
Jäneda Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
58.
Jäneda Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
59.
Kadrina Keskkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Kadrina Keskkool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
61.
Kadrina Keskkool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
62.
Kadrina Keskkool 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Kasari Põhikool
Lääne
Näita
Loe
64.
Kehtna Põhikool
Rapla
Näita
Loe
65.
Kiili Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Vaata
66.
Kildu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
67.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
68.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I
Pärnu
Näita
Loe
Loe
69.
Kiltsi Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
70.
Kiltsi Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
71.
Kiltsi Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
72.
Koeru Keskkool
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
73.
Koeru Keskkool 2a
Järva
Näita
74.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
Loe
Loe
75.
Kohla-Järve Järve Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
76.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
78.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
80.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
81.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
82.
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg"
Järva
Näita
Loe
83.
Kolga Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
84.
Konguta Kool
Tartu
Näita
Loe
Vaata
85.
Konguta Kool - Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Vaata
86.
Koonga Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
87.
Koonga Põhikool 1
Pärnu
Näita
88.
Koonga Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
89.
Koonga Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
90.
Kose Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
91.
Kose Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
92.
Kostivere Põhikool
Harju
Näita
Loe
Vaata
93.
Kostivere Põhikool 6
Harju
Näita
Loe
Loe
94.
Krabi Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
95.
Krabi Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Krootuse Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
97.
Krootuse Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
98.
Krootuse Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
99.
Kuldre Kool
Võru
Näita
Loe
Vaata
100.
Kuldre Kool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
101.
Kuldre Kool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
102.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
103.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1
Jõgeva
Näita
Loe
104.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
105.
Kuressaare Gümnaasium
Saare
Näita
106.
Kuressaare Gümnaasium 5b
Saare
Näita
Loe
Loe
107.
Kurtna Lasteaed
Harju
Näita
108.
Kuuste Kool
Tartu
Näita
Loe
Vaata
109.
Kuuste Kool 123
Tartu
Näita
110.
Kuuste Kool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
111.
Kuuste Kool 7
Tartu
Näita
112.
Kõmsi Lasteaed-Algkool
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
113.
Kõpu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
114.
Kärdla Ühisgümnaasium
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
115.
Kärla Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
116.
Kärstna Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
117.
Kääpa Põhikool
Võru
Näita
118.
Laiuse Põhikool
Jõgeva
Näita
119.
Lauka Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
120.
Lauka Põhikool 2
Hiiu
Näita
Loe
Loe
121.
Laupa Põhikool 3
Järva
Näita
Loe
122.
Laupa Põhikool 5
Järva
Näita
Loe
123.
Lihula Gümnaasium
Lääne
Näita
Loe
124.
Lihula Gümnaasium 2
Lääne
Näita
125.
Lihula Gümnaasium II
Lääne
Näita
126.
Lihula Gümnaasium III
Lääne
Näita
127.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
Loe
128.
Lihula Lasteaed II
Lääne
Näita
Vaata
129.
Lilli loodusmaja
Viljandi
Näita
130.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
131.
Luunja lasteaed MIDRIMAA 2
Tartu
Näita
132.
Lüganuse Keskkool
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
133.
Lüllemäe Põhikool
Valga
Näita
Loe
Loe
134.
Lüllemäe Põhikool 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
135.
Mehikoorma Põhikool
Tartu
Näita
136.
Mehikoorma Põhikool 1
Tartu
Näita
Loe
Vaata
137.
Melliste Algkool - Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
138.
Metsapoole Põhikool
Pärnu
Näita
139.
Metsküla Algkool
Lääne
Näita
Loe
140.
Metsküla Algkool I
Lääne
Näita
141.
Mikitamäe Kool 3-4
Põlva
Näita
Loe
Vaata
142.
Mikitamäe Kool 5
Põlva
Näita
Loe
143.
Mikitamäe Kool 6
Põlva
Näita
Loe
144.
Misso Keskkool
Võru
Näita
Loe
Vaata
145.
Mooste Põhikool
Põlva
Näita
146.
Muhu Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
147.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
Loe
148.
Mustjala Lasteaed-Põhikool
Saare
Näita
149.
Mäetaguse Põhikool
Ida-Viru
Näita
150.
Narva Eesti Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
151.
Narva Humanitaargümnaasium 1abcd
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
152.
Narva Humanitaargümnaasium 2abc
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
153.
Narva Humanitaargümnaasium 3abc
Ida-Viru
Näita
Vaata
154.
Narva Humanitaargümnaasium 4
Ida-Viru
Näita
155.
Narva Pähklimäe Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Vaata
156.
Neeme Algkool
Harju
Näita
Loe
157.
Nõo Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
158.
Olustvere Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
159.
Olustvere Põhikool 1
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
160.
Orava Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
161.
Oru Kool
Lääne
Näita
162.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
163.
Oru Põhikool
Harju
Näita
Loe
164.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
165.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2
Jõgeva
Näita
Loe
166.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
167.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
168.
Otepää Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
169.
Otepää Gümnaasium 1
Valga
Näita
170.
Paide Gümnaasium
Järva
Näita
Loe
Vaata
171.
Paide Ühisgümnaasium
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
172.
Paide Ühisgümnaasium 2
Järva
Näita
173.
Paikuse Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
174.
Paikuse põhikool 1B
Pärnu
Näita
175.
Paikuse Põhikool 7
Pärnu
Näita
176.
Paistu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
177.
Parksepa Keskkool
Võru
Näita
Loe
Loe
178.
Parksepa Keskkool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
179.
Peetri Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata
180.
Pirita Lasteaed
Harju
Näita
181.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
182.
Puiga Põhikool 1
Võru
Näita
183.
Puiga Põhikool 2
Võru
Näita
184.
Puiga Põhikool 3
Võru
Näita
185.
Puiga Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Vaata
186.
Puiga Põhikool 5
Võru
Näita
187.
Puiga Põhikool 6-9
Võru
Näita
Loe
188.
Puurmani Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
189.
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
190.
Põlva Keskkool 3a
Põlva
Näita
Loe
191.
Põlva keskkool 3b
Põlva
Näita
Loe
Loe
192.
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu
Näita
Vaata
193.
Pärnu Koidula Gümnaasium 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
194.
Pärnu Loodusmaja
Pärnu
Näita
Loe
195.
Pärnu Noorte Loodusmaja 1
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
196.
Pärnu Noorte Loodusmaja 2
Pärnu
Näita
Loe
197.
Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
198.
Pärnu Vanalinna Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
199.
Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
200.
Püünsi Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
201.
Püünsi Põhikool 4
Harju
Näita
202.
Rakke Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
203.
Rakke Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
204.
Rakvere Eragümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
205.
Rakvere Linna Algkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
206.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
207.
Rakvere Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
208.
Ramsi Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
209.
Rapla Ühisgümnaasium
Rapla
Näita
210.
Raudna Põhikool
Viljandi
Näita
211.
Raudna Põhikool II
Viljandi
Näita
Loe
212.
Riidaja Põhikool
Valga
Näita
Loe
Vaata
213.
Risti Põhikool 1, Harju-Risti
Harju
Näita
Loe
214.
Risti Põhikool, Harju-Risti
Harju
Näita
215.
Risti Põhikool, Risti
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
216.
Roela Põhikool
Lääne-Viru
Näita
217.
Roosna-Alliku PK
Järva
Näita
218.
Roosna-Alliku Põhikool
Järva
Näita
219.
Rõngu Keskkool
Tartu
Näita
Loe
220.
Saadjärve Looduskool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
221.
Saaremaa Ühisgümnaasium
Saare
Näita
Loe
Vaata
222.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2
Saare
Näita
Loe
223.
Sadala Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
224.
Saduküla Põhikool
Jõgeva
Näita
Vaata
225.
Salutaguse
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
226.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
227.
Savikoja
Tartu
Näita
228.
Sillamäe Eesti Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
229.
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4
Pärnu
Näita
Loe
Loe
230.
Suislepa Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
Loe
231.
Surju Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
232.
Suure-Jaani Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
233.
Suure-Jaani Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
234.
Suure-Jaani Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
235.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
236.
Sõmerpalu Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
237.
Sõmeru Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
238.
Sürgavere Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
239.
Sürgavere Põhikool 3
Viljandi
Näita
Loe
240.
Taali Põhikool
Pärnu
Näita
241.
Taali Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
242.
Taebla Gümnaasium
Lääne
Näita
Loe
243.
Tallinna 1 Internaatkool
Harju
Näita
Loe
244.
Tallinna 21. Kool
Harju
Näita
Vaata
245.
Tallinna 5. Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
246.
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
247.
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Harju
Näita
248.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
249.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
250.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
251.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4
Harju
Näita
Loe
252.
Tallinna Mustjõe gümnaasium
Harju
Näita
Vaata
253.
Tallinna Nõmme Noortemaja loodusmaja
Harju
Näita
254.
Tallinna Rahumäe Põhikool
Harju
Näita
255.
Tallinna Rahumäe Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
256.
Tallinna Ranniku Gümnaasium
Harju
Näita
Vaata
257.
Tallinna Reaalkool
Harju
Näita
Loe
Loe
258.
Tallinna Reaalkool 2
Harju
Näita
259.
Tallinna Ristiku Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
260.
Tallinna Ristiku põhikool 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
261.
Tallinna Saksa Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
262.
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG)
Harju
Näita
Loe
Loe
263.
Tallinna Saksa Gümnaasium 5
Harju
Näita
Loe
Loe
264.
Tallinna Ühisgümnaasium
Harju
Näita
Loe
265.
Tartu Descartes'i Lütseum 1
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
266.
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu
Näita
Loe
267.
Tartu Descartes'i Lütseum 3
Tartu
Näita
Loe
268.
Tartu Descartes'i Lütseum 4
Tartu
Näita
Loe
269.
Tartu Hiie Kool
Tartu
Näita
Loe
270.
Tartu Hiie Kool 5.B
Tartu
Näita
Vaata
271.
Tartu Hiie Kool 6B
Tartu
Näita
Vaata
272.
Tartu Katoliku Kool 1
Tartu
Näita
Loe
Loe
273.
Tartu Katoliku Kool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
274.
Tartu Kivilinna Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
275.
Tartu Lasteaed Ristikhein
Tartu
Näita
Loe
Loe
276.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
Loe
277.
Tartu Loodusmaja 1
Tartu
Näita
278.
Tartu POKU lasteaed
Tartu
Näita
279.
Tartu Raatuse Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
280.
Tartu Raatuse Gümnaasium 1
Tartu
Näita
Loe
Vaata
281.
Tartu Raatuse Gümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
282.
Tartu Raatuse Gümnaasium 5
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
283.
Tartu Veeriku Kool
Tartu
Näita
Loe
284.
Teenuse
Rapla
Näita
285.
Tilsi Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
286.
Tilsi Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
287.
Toila Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
288.
Tori Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
289.
Tori Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
290.
Tornimäe Põhikool I
Saare
Näita
Loe
291.
Tornimäe Põhikool II
Saare
Näita
Loe
Loe
292.
Tõrva Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
293.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
294.
Tääksi Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
295.
Türi Kesklinna Lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
296.
Türi Majandusgümnaasium
Järva
Näita
Loe
297.
Unipiha Algkool
Tartu
Näita
Loe
298.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
299.
Valga Gümnaasium
Valga
Näita
Vaata
300.
Valga Jaanikese Kool
Valga
Näita
301.
Valga Põhikool
Valga
Näita
302.
Valgjärve Põhikool
Põlva
Näita
303.
Valguta Lasteaed-Algkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
304.
Vambola Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
305.
Vara Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
306.
Vasta Kool
Lääne-Viru
Näita
Vaata
307.
Vastseliina Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Vaata
308.
Vastseliina Gümnaasium (5)
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
309.
Vastseliina Gümnaasium 2
Võru
Näita
310.
Vastseliina Gümnaasium 3
Võru
Näita
311.
Vastseliina Gümnaasium 4
Võru
Näita
Loe
Loe
312.
Vastseliina Internaatkool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
313.
Vatla Põhikool
Lääne
Näita
Loe
314.
Vatla Põhikool 2
Lääne
Näita
Loe
315.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
316.
Viimsi Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
317.
Viljandi Lasteaed Mesimumm
Viljandi
Näita
318.
Viljandi Maagümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
319.
Viljandi Maagümnaasium 1c
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
320.
Viljandi Valuoja Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
321.
Viluste Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
322.
Virtsu Põhikool
Lääne
Näita
Loe
323.
Vormsi Lasteaed-Põhikool
Lääne
Näita
Loe
Vaata
324.
Võru Kesklinna Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
325.
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
326.
Võru Lasteaed Päkapikk
Võru
Näita
Loe
Vaata
327.
Väike-Maarja Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
328.
Väätsa Põhikool
Järva
Näita
329.
Keila Ühisgümnaasium
Harju
Näita
330.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a
Ida-Viru
Näita
331.
Konguta Kool 56
Tartu
Näita
332.
Mikitamäe Kool
Põlva
Näita
333.
Narva Humanitaargümnaasium
Ida-Viru
Näita
334.
Neeme Algkool 6
Harju
Näita
335.
Paikuse Põhikool 3
Pärnu
Näita
336.
Põlva Keskkool 2
Põlva
Näita
337.
Püünsi Põhikool 5
Harju
Näita
338.
Püünsi Põhikool 6
Harju
Näita
339.
Riidaja Põhikool 2
Valga
Näita
340.
Sürgavere Põhikool 4
Viljandi
Näita
341.
Tallinna I Internaatkool
Harju
Näita
342.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
343.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Harju
Näita
344.
Tallinna Päikesejänku Lasteaed
Harju
Näita
345.
Tartu katoliku Kool
Tartu
Näita
346.
Tartu Lasteaed Ristikhein 2
Tartu
Näita
347.
Tartu Raatuse Gümnaasium 3
Tartu
Näita
348.
Tori Põhikool 2
Pärnu
Näita
349.
Uhtna Põhikool
Lääne-Viru
Näita
350.
viimsi keskkool
Harju
Näita
351.
Viljandi Valuoja Põhikool 2
Viljandi
Näita