"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
A. Haava nim Pala Kool Nurmenukk 13. mai 2006 Jõgeva
Aakre Lasteaed Algkool Nurmenukk 10. mai 2006 Valga
Aakre Lasteaed Algkool 2 Nurmenukk 8. mai 2006 Valga
Ahula Lasteaed-Algkool Nurmenukk 12. mai 2006 Järva
Albu Põhikool Nurmenukk 9. mai 2006 Järva
Antsla Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Võru
Aravete Keskkool Nurmenukk 5. mai 2006 Järva
Aravete Keskkool 8 Nurmenukk 8. mai 2006 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 12. mai 2006 Harju
Aruküla Põhikool Nurmenukk 6. mai 2006 Harju
Aste Põhikool Nurmenukk 6. mai 2006 Saare
C.R.J. nim. Gümnaasium Nurmenukk 20. mai 2006 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Nurmenukk 12. mai 2006 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2 Nurmenukk 8. mai 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2A Nurmenukk 14. mai 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2B Nurmenukk 4. mai 2006 Tartu
Emmaste Põhikool Nurmenukk 8. mai 2006 Hiiu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Nurmenukk 8. mai 2006 Võru
Hargla Põhikool Nurmenukk 1. mai 2006 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Nurmenukk 30. aprill 2006 Valga
Holstre Põhikool Nurmenukk 4. mai 2006 Viljandi
Holstre Põhikool 2 Nurmenukk 11. mai 2006 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Nurmenukk 15. mai 2006 Jõgeva
Jäneda Põhikool Nurmenukk 10. mai 2006 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Nurmenukk 8. mai 2006 Järva
Johannese Kool Rosmal Nurmenukk 10. mai 2006 Põlva
Jõhvi gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Ida-Viru
Kaali Põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Saare
Kääpa Põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Võru
Kabala Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 16. mai 2006 Rapla
Kadrioru Saksa Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Harju
Kahtla Põhikool Nurmenukk 9. mai 2006 Saare
Käina Gümnaasium 2 Nurmenukk 7. mai 2006 Hiiu
Kavastu Algkool-Lasteaed Nurmenukk 1. mai 2006 Tartu
Kehtna Põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Rapla
Kildu Põhikool Nurmenukk 1. mai 2006 Viljandi
Koeru Keskkool Nurmenukk 10. mai 2006 Järva
Kohila Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Nurmenukk 10. mai 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Nurmenukk 13. mai 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Oru Põhikool Nurmenukk 27. aprill 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Nurmenukk 5. mai 2006 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Nurmenukk 23. mai 2006 Järva
Kolga Keskkool Nurmenukk 2. mai 2006 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Nurmenukk 8. mai 2006 Lääne
Konguta Kool Nurmenukk 13. mai 2006 Tartu
Koonga Põhikool Nurmenukk 9. mai 2006 Pärnu
Krootuse Põhikool Nurmenukk 9. mai 2006 Põlva
Kunda Ühisgümnaasium 1 Nurmenukk 15. mai 2006 Lääne-Viru
Kuuste Põhikool Nurmenukk 5. mai 2006 Tartu
Lepistu Põhikool Nurmenukk 6. mai 2006 Harju
Lihula Gümnaasium 2 Nurmenukk 5. mai 2006 Lääne
Lüllemäe Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2006 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Nurmenukk 7. mai 2006 Valga
Luunja Keskkool Nurmenukk 4. mai 2006 Tartu
Mikitamäe Põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Põlva
Mikitamäe Põhikool 2 Nurmenukk 9. mai 2006 Põlva
Muhu Põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Saare
Muraste Nurmenukk 12. mai 2006 Harju
Mustjala Põhikool Nurmenukk 9. mai 2006 Harju
Neeme Algkool Nurmenukk 18. mai 2006 Harju
Orava Põhikool Nurmenukk 12. mai 2006 Põlva
Oru Põhikool Nurmenukk 13. mai 2006 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Nurmenukk 7. mai 2006 Jõgeva
Osula Põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Võru
Otepää Gümnaasium Nurmenukk 3. mai 2006 Valga
Otepää Gümnaasium 2 Nurmenukk 29. aprill 2006 Valga
Padise Põhikool Nurmenukk 18. mai 2006 Harju
Paide Ühisgümnaasium Nurmenukk 28. aprill 2006 Järva
Paikuse Põhikool 2 Nurmenukk 15. mai 2006 Pärnu
Pärnjõe Põhikool Nurmenukk 14. mai 2006 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Nurmenukk 13. mai 2006 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 2 Nurmenukk 10. mai 2006 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Nurmenukk 15. mai 2006 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Pärnu
Peetri Põhikool Nurmenukk 11. mai 2006 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Põlva
Rakke Gümnaasium Nurmenukk 11. mai 2006 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium Nurmenukk 13. mai 2006 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool Nurmenukk 12. mai 2006 Valga
Risti Põhikool Nurmenukk 8. mai 2006 Harju
Risti Põhikool 2 Nurmenukk 5. mai 2006 Harju
Rõngu Keskkool Nurmenukk 7. mai 2006 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Nurmenukk 18. mai 2006 Järva
Sadala Põhikool Nurmenukk 10. mai 2006 Jõgeva
Sadala Põhikool 2 Nurmenukk 14. mai 2006 Jõgeva
Saue Gümnaasium Nurmenukk 8. mai 2006 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Nurmenukk 10. mai 2006 Viljandi
Tallinna Hiiu Põhikool Nurmenukk 11. mai 2006 Harju
Tallinna Kristiine Lasteaed-Algkool Nurmenukk 14. mai 2006 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Nurmenukk 5. mai 2006 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Nurmenukk 14. mai 2006 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 Nurmenukk 19. mai 2006 Harju
Tallinna Reaalkool Nurmenukk 6. mai 2006 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Nurmenukk 28. aprill 2006 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Nurmenukk 15. mai 2006 Harju
Tamsalu Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2006 Lääne-Viru
Tarbja Lasteaed-Algkool Nurmenukk 10. mai 2006 Järva
Tartu Hiie Kool Nurmenukk 13. mai 2006 Tartu
Tartu Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 5. mai 2006 Tartu
Tilsi Põhikool Nurmenukk 12. mai 2006 Põlva
Tori Põhikool Nurmenukk 23. mai 2006 Pärnu
Tori Põhikool 1 Nurmenukk 10. mai 2006 Pärnu
Tornimäe Põhikool Nurmenukk 10. mai 2006 Saare
Tornimäe Põhikool 2 Nurmenukk 10. mai 2006 Saare
Tõrva Gümnaasium Nurmenukk 6. mai 2006 Valga
Turba Gümnaasium Nurmenukk 30. aprill 2006 Harju
Türi Gümnaasium Nurmenukk 4. mai 2006 Järva
Unipiha Algkool Nurmenukk 3. mai 2006 Tartu
Valgjärve Põhikool Nurmenukk 10. mai 2006 Põlva
Valgjärve Põhikool II Nurmenukk 5. mai 2006 Põlva
Valgjärve Põhikool III Nurmenukk 7. mai 2006 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool Nurmenukk 10. mai 2006 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 5. mai 2006 Tartu
Väluste Lasteaed-Algkool Nurmenukk 9. mai 2006 Viljandi
Vasta Kool Nurmenukk 17. mai 2006 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Nurmenukk 13. mai 2006 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2 Nurmenukk 5. mai 2006 Võru
Vatla Põhikool Nurmenukk 8. mai 2006 Lääne
Viluste Põhikool Nurmenukk 4. mai 2006 Põlva
Virtsu põhikool Nurmenukk 7. mai 2006 Lääne
Võhma Gümnaasium Nurmenukk 11. mai 2006 Viljandi
Vormsi Nurmenukk 29. aprill 2006 Lääne

Tagasi tulemuste juurde