"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Orava Põhikool Rohukonn 18. märts 2006 Põlva
Koonga Põhikool Rohukonn 10. aprill 2006 Pärnu
Vormsi Rohukonn 12. aprill 2006 Lääne
Oru Kool Rohukonn 14. aprill 2006 Lääne
Tõrva Gümnaasium Rohukonn 14. aprill 2006 Valga
Tallinna Reaalkool 2 Rohukonn 16. aprill 2006 Harju
Pärnjõe Põhikool Rohukonn 16. aprill 2006 Pärnu
Valgjärve Põhikool II Rohukonn 16. aprill 2006 Põlva
Saue Gümnaasium Rohukonn 16. aprill 2006 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 16. aprill 2006 Jõgeva
Metsküla Algkool Rohukonn 18. aprill 2006 Lääne
Tallinna Reaalkool Rohukonn 18. aprill 2006 Harju
Padise Põhikool Rohukonn 18. aprill 2006 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool Rohukonn 18. aprill 2006 Valga
Mäetaguse Põhikool Rohukonn 19. aprill 2006 Ida-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Rohukonn 19. aprill 2006 Järva
Otepää Gümnaasium 2 Rohukonn 19. aprill 2006 Valga
Elva Gümnaasium 2B Rohukonn 21. aprill 2006 Tartu
Häädemeeste Keskkool Rohukonn 21. aprill 2006 Pärnu
Krootuse Põhikool Rohukonn 21. aprill 2006 Põlva
Lüllemäe Põhikool Rohukonn 21. aprill 2006 Valga
Sonda Põhikool Rohukonn 22. aprill 2006 Ida-Viru
Unipiha Algkool Rohukonn 22. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2A Rohukonn 22. aprill 2006 Tartu
Raudna Põhikool Rohukonn 23. aprill 2006 Viljandi
Kildu Põhikool Rohukonn 23. aprill 2006 Viljandi
Valgjärve Põhikool III Rohukonn 23. aprill 2006 Põlva
Kääpa Põhikool Rohukonn 23. aprill 2006 Võru
Turba Gümnaasium Rohukonn 23. aprill 2006 Harju
Tääksi Põhikool Rohukonn 24. aprill 2006 Viljandi
Tartu Hiie Kool Rohukonn 24. aprill 2006 Tartu
Valga Põhikool Rohukonn 24. aprill 2006 Valga
Kaali Põhikool Rohukonn 24. aprill 2006 Saare
Kolga Keskkool Rohukonn 24. aprill 2006 Harju
Virtsu põhikool Rohukonn 24. aprill 2006 Lääne
Viluste Põhikool Rohukonn 25. aprill 2006 Põlva
Konguta Kool Rohukonn 25. aprill 2006 Tartu
Vatla Põhikool Rohukonn 26. aprill 2006 Lääne
Põlva Ühisgümnaasium Rohukonn 26. aprill 2006 Põlva
Tartu Loodusmaja Rohukonn 26. aprill 2006 Tartu
Johannese Kool Rosmal Rohukonn 26. aprill 2006 Põlva
Mehikoorma Põhikool Rohukonn 26. aprill 2006 Tartu
Osula Põhikool Rohukonn 27. aprill 2006 Võru
Peetri Põhikool Rohukonn 28. aprill 2006 Järva
Muhu Põhikool Rohukonn 28. aprill 2006 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium Rohukonn 28. aprill 2006 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Rohukonn 28. aprill 2006 Viljandi
Tori Põhikool 1 Rohukonn 28. aprill 2006 Pärnu
C.R.J. nim. Gümnaasium Rohukonn 29. aprill 2006 Viljandi
Vasta Kool Rohukonn 30. aprill 2006 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Rohukonn 30. aprill 2006 Ida-Viru
Kadrina Keskkool Rohukonn 1. mai 2006 Lääne-Viru
Türi Gümnaasium Rohukonn 1. mai 2006 Järva
Rakvere Reaalgümnaasium Rohukonn 1. mai 2006 Lääne-Viru
Lohusuu Põhikool Rohukonn 1. mai 2006 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium II Rohukonn 3. mai 2006 Võru
Tilsi Põhikool Rohukonn 3. mai 2006 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Rohukonn 3. mai 2006 Viljandi
Koikküla Lasteaed-Algkool Rohukonn 4. mai 2006 Valga
Antsla Gümnaasium Rohukonn 4. mai 2006 Võru
Lepistu Põhikool Rohukonn 4. mai 2006 Harju
Oru Põhikool Rohukonn 5. mai 2006 Harju
Aruküla Põhikool Rohukonn 5. mai 2006 Harju
Tilsi Põhikool 2 Rohukonn 7. mai 2006 Põlva
Ahula Lasteaed-Algkool Rohukonn 8. mai 2006 Järva
Vastseliina Gümnaasium Rohukonn 8. mai 2006 Võru
Pärnu Loodusmaja Rohukonn 8. mai 2006 Pärnu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 9. mai 2006 Tartu
Albu Põhikool Rohukonn 9. mai 2006 Järva
Sadala Põhikool Rohukonn 9. mai 2006 Jõgeva
Sadala Põhikool 2 Rohukonn 9. mai 2006 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool Rohukonn 9. mai 2006 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Rohukonn 10. mai 2006 Võru
Mikitamäe Põhikool Rohukonn 10. mai 2006 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Rohukonn 11. mai 2006 Harju
Kohtla-Järve Oru Põhikool Rohukonn 11. mai 2006 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool Rohukonn 12. mai 2006 Järva
Misso Keskkool Rohukonn 14. mai 2006 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Rohukonn 14. mai 2006 Ida-Viru
Emmaste Põhikool Rohukonn 14. mai 2006 Hiiu
Vastseliina Gümnaasium 2 Rohukonn 14. mai 2006 Võru
Lihula Gümnaasium 2 Rohukonn 15. mai 2006 Lääne
Mikitamäe Põhikool 2 Rohukonn 15. mai 2006 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Rohukonn 16. mai 2006 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Rohukonn 17. mai 2006 Ida-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Rohukonn 18. mai 2006 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 2 Rohukonn 21. mai 2006 Pärnu
Kabala Lasteaed-Põhikool Rohukonn 22. mai 2006 Rapla

Tagasi tulemuste juurde