"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnjõe Põhikool Pajud 12. aprill 2006 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2 Pajud 13. aprill 2006 Ida-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool Pajud 13. aprill 2006 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Pajud 13. aprill 2006 Viljandi
Unipiha Algkool Pajud 14. aprill 2006 Tartu
Tallinna Reaalkool Pajud 15. aprill 2006 Harju
Türi Gümnaasium Pajud 15. aprill 2006 Järva
Tallinna Reaalkool 2 Pajud 16. aprill 2006 Harju
Muhu Põhikool Pajud 17. aprill 2006 Saare
Konguta Kool Pajud 18. aprill 2006 Tartu
Valga Vene Gümnaasium Pajud 19. aprill 2006 Valga
Tapa Gümnaasium Pajud 19. aprill 2006 Lääne-Viru
Ahtme Gümnaasium Pajud 19. aprill 2006 Ida-Viru
Taali Põhikool Pajud 19. aprill 2006 Pärnu
Vara Põhikool Pajud 19. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2B Pajud 19. aprill 2006 Tartu
Turba Gümnaasium Pajud 19. aprill 2006 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Pajud 20. aprill 2006 Jõgeva
Viluste Põhikool Pajud 20. aprill 2006 Põlva
Tartu Hiie Kool Pajud 20. aprill 2006 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium Pajud 20. aprill 2006 Lääne-Viru
Koikküla Lasteaed-Algkool Pajud 20. aprill 2006 Valga
Vasta Kool Pajud 21. aprill 2006 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 5 Pajud 21. aprill 2006 Järva
Krootuse Põhikool Pajud 21. aprill 2006 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Pajud 21. aprill 2006 Põlva
A. Haava nim Pala Kool Pajud 21. aprill 2006 Jõgeva
Tallinna Kristiine Lasteaed-Algkool Pajud 21. aprill 2006 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Pajud 21. aprill 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Pajud 21. aprill 2006 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium Pajud 21. aprill 2006 Võru
Mäetaguse Põhikool Pajud 22. aprill 2006 Ida-Viru
Johannese Kool Rosmal Pajud 22. aprill 2006 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 1 Pajud 22. aprill 2006 Võru
Kildu Põhikool Pajud 22. aprill 2006 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Pajud 22. aprill 2006 Pärnu
C.R.J. nim. Gümnaasium Pajud 22. aprill 2006 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium Pajud 23. aprill 2006 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2 Pajud 23. aprill 2006 Harju
Elva Gümnaasium 2A Pajud 23. aprill 2006 Tartu
Koonga Põhikool Pajud 23. aprill 2006 Pärnu
Oru Kool Pajud 24. aprill 2006 Lääne
Metsküla Algkool Pajud 24. aprill 2006 Lääne
Aakre Lasteaed Algkool Pajud 24. aprill 2006 Valga
Väluste Lasteaed-Algkool Pajud 24. aprill 2006 Viljandi
Kärstna Põhikool Pajud 24. aprill 2006 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool Pajud 24. aprill 2006 Võru
Ruusa Põhikool Pajud 24. aprill 2006 Pärnu
Sadala Põhikool Pajud 24. aprill 2006 Jõgeva
Rõngu Keskkool Pajud 24. aprill 2006 Tartu
Adavere Põhikool Pajud 24. aprill 2006 Jõgeva
Otepää Gümnaasium 2 Pajud 24. aprill 2006 Valga
Kahtla Põhikool Pajud 24. aprill 2006 Saare
Tori Põhikool 1 Pajud 24. aprill 2006 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Pajud 24. aprill 2006 Ida-Viru
Võhma Gümnaasium Pajud 24. aprill 2006 Viljandi
Aste Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Saare
Mikitamäe Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Põlva
Raudna Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Viljandi
Jäneda Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Pajud 25. aprill 2006 Jõgeva
Tääksi Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Viljandi
Sipa Lasteaed-Algkool Pajud 25. aprill 2006 Rapla
Valgjärve Põhikool II Pajud 25. aprill 2006 Põlva
Kavastu Algkool-Lasteaed Pajud 25. aprill 2006 Tartu
Misso Keskkool Pajud 25. aprill 2006 Võru
Kohtla-Järve Oru Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium Pajud 25. aprill 2006 Valga
Koikküla Lasteaed-Algkool 2 Pajud 25. aprill 2006 Valga
Osula Põhikool Pajud 25. aprill 2006 Võru
Tartu Loodusmaja Pajud 26. aprill 2006 Tartu
Ahula Lasteaed-Algkool Pajud 26. aprill 2006 Järva
Risti Põhikool Pajud 26. aprill 2006 Harju
Holstre Põhikool 2 Pajud 26. aprill 2006 Viljandi
Aakre Lasteaed Algkool 2 Pajud 26. aprill 2006 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Pajud 26. aprill 2006 Viljandi
Pärnu Loodusmaja Pajud 26. aprill 2006 Pärnu
Aruküla Põhikool Pajud 26. aprill 2006 Harju
Koigi Lasteaed Pajud 26. aprill 2006 Järva
Mehikoorma Põhikool Pajud 26. aprill 2006 Tartu
Tartu Lasteaed Rukkilill Pajud 26. aprill 2006 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Pajud 26. aprill 2006 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool Pajud 26. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2 Pajud 26. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium Pajud 26. aprill 2006 Tartu
Riidaja Põhikool Pajud 26. aprill 2006 Valga
Valgjärve Põhikool Pajud 26. aprill 2006 Põlva
Lihula Gümnaasium 2 Pajud 26. aprill 2006 Lääne
Kadrina Keskkool Pajud 26. aprill 2006 Lääne-Viru
Jõhvi gümnaasium Pajud 27. aprill 2006 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Pajud 27. aprill 2006 Pärnu
Kääpa Põhikool Pajud 27. aprill 2006 Võru
Muraste Pajud 27. aprill 2006 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium 3 Pajud 27. aprill 2006 Pärnu
Rakke Gümnaasium Pajud 27. aprill 2006 Lääne-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed Pajud 27. aprill 2006 Tartu
Kolga Keskkool Pajud 27. aprill 2006 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Pajud 27. aprill 2006 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Pajud 27. aprill 2006 Lääne
Vatla Põhikool Pajud 27. aprill 2006 Lääne
Virtsu põhikool Pajud 27. aprill 2006 Lääne
Antsla Gümnaasium Pajud 28. aprill 2006 Võru
Vormsi Pajud 28. aprill 2006 Lääne
Tallinna Ristiku Põhikool Pajud 28. aprill 2006 Harju
Paikuse Põhikool 2 Pajud 28. aprill 2006 Pärnu
Otepää Gümnaasium Pajud 28. aprill 2006 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum Pajud 28. aprill 2006 Tartu
Teenuse Pajud 28. aprill 2006 Rapla
Saue Gümnaasium Pajud 28. aprill 2006 Harju
Kohila Gümnaasium Pajud 28. aprill 2006 Rapla
Koeru Keskkool Pajud 28. aprill 2006 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Pajud 28. aprill 2006 Harju
Laiuse Põhikool Pajud 28. aprill 2006 Jõgeva
Lüllemäe Põhikool 2 Pajud 28. aprill 2006 Valga
Peetri Põhikool Pajud 28. aprill 2006 Järva
Kehtna Põhikool Pajud 28. aprill 2006 Rapla
Sadala Põhikool 2 Pajud 29. aprill 2006 Jõgeva
Kaali Põhikool Pajud 29. aprill 2006 Saare
Viljandi Valuoja Põhikool Pajud 29. aprill 2006 Viljandi
Pärnu Loodusmaja 2 Pajud 29. aprill 2006 Pärnu
Lepistu Põhikool Pajud 29. aprill 2006 Harju
Albu Põhikool Pajud 29. aprill 2006 Järva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Pajud 29. aprill 2006 Jõgeva
Neeme Algkool Pajud 29. aprill 2006 Harju
Lohusuu Põhikool Pajud 1. mai 2006 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool Pajud 2. mai 2006 Järva
Mikitamäe Põhikool 2 Pajud 2. mai 2006 Põlva
Pärnu Koidula Gümnaasium Pajud 2. mai 2006 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 2. mai 2006 Harju
Kunda Ühisgümnaasium 1 Pajud 2. mai 2006 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool Pajud 2. mai 2006 Hiiu
Kadrioru Saksa Gümnaasium Pajud 2. mai 2006 Harju
Padise Põhikool Pajud 3. mai 2006 Harju
Tilsi Põhikool Pajud 3. mai 2006 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Pajud 3. mai 2006 Pärnu
Tornimäe Põhikool Pajud 3. mai 2006 Saare
Mustjala Põhikool Pajud 3. mai 2006 Harju
Tarbja Lasteaed-Algkool Pajud 3. mai 2006 Järva
Aravete Keskkool 8 Pajud 4. mai 2006 Järva
Aravete Keskkool Pajud 4. mai 2006 Järva
Tilsi Põhikool 2 Pajud 4. mai 2006 Põlva
Järva-Jaani Gümnaasium Pajud 7. mai 2006 Järva
Väätsa Põhikool Pajud 7. mai 2006 Järva
Kuusalu Keskkool 2 Pajud 8. mai 2006 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2 Pajud 8. mai 2006 Jõgeva
Valga Põhikool Pajud 8. mai 2006 Valga
Tori Põhikool Pajud 10. mai 2006 Pärnu
Oru Põhikool Pajud 13. mai 2006 Harju
Kabala Lasteaed-Põhikool Pajud 16. mai 2006 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 16. mai 2006 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde