"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aruküla Põhikool Kullerkupp 6. mai 2006 Harju
Unipiha Algkool Kullerkupp 6. mai 2006 Tartu
Tartu Hiie Kool Kullerkupp 7. mai 2006 Tartu
Tallinna Reaalkool Kullerkupp 7. mai 2006 Harju
Elva Gümnaasium 2A Kullerkupp 9. mai 2006 Tartu
Krootuse Põhikool Kullerkupp 10. mai 2006 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool Kullerkupp 10. mai 2006 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool Kullerkupp 10. mai 2006 Tartu
Võhma Gümnaasium Kullerkupp 11. mai 2006 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Kullerkupp 12. mai 2006 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Kullerkupp 12. mai 2006 Võru
Metsküla Algkool Kullerkupp 13. mai 2006 Lääne
Tallinna Reaalkool 2 Kullerkupp 13. mai 2006 Harju
C.R.J. nim. Gümnaasium Kullerkupp 13. mai 2006 Viljandi
Turba Gümnaasium Kullerkupp 13. mai 2006 Harju
Vatla Põhikool Kullerkupp 13. mai 2006 Lääne
Väätsa Põhikool Kullerkupp 13. mai 2006 Järva
Kildu Põhikool Kullerkupp 14. mai 2006 Viljandi
Ahtme Gümnaasium Kullerkupp 14. mai 2006 Ida-Viru
Koeru Keskkool Kullerkupp 14. mai 2006 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kullerkupp 14. mai 2006 Harju
Vastseliina Gümnaasium 2 Kullerkupp 14. mai 2006 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Kullerkupp 14. mai 2006 Ida-Viru
Risti Põhikool Kullerkupp 15. mai 2006 Harju
Hargla Põhikool Kullerkupp 15. mai 2006 Valga
Koonga Põhikool Kullerkupp 15. mai 2006 Pärnu
Holstre Põhikool Kullerkupp 16. mai 2006 Viljandi
Ramsi Lasteaed-Algkool Kullerkupp 16. mai 2006 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Kullerkupp 16. mai 2006 Pärnu
Antsla Gümnaasium Kullerkupp 16. mai 2006 Võru
Kahtla Põhikool Kullerkupp 17. mai 2006 Saare
Tori Põhikool 1 Kullerkupp 17. mai 2006 Pärnu
Valgjärve Põhikool III Kullerkupp 17. mai 2006 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kullerkupp 17. mai 2006 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool Kullerkupp 17. mai 2006 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kullerkupp 17. mai 2006 Lääne
Vasta Kool Kullerkupp 17. mai 2006 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 2 Kullerkupp 18. mai 2006 Saare
Oru Põhikool Kullerkupp 18. mai 2006 Harju
Muhu Põhikool Kullerkupp 18. mai 2006 Saare
Ahula Lasteaed-Algkool Kullerkupp 18. mai 2006 Järva
Otepää Gümnaasium Kullerkupp 18. mai 2006 Valga
Elva Gümnaasium 2B Kullerkupp 19. mai 2006 Tartu
Virtsu põhikool Kullerkupp 19. mai 2006 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Kullerkupp 19. mai 2006 Jõgeva
Luunja Keskkool Kullerkupp 19. mai 2006 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 Kullerkupp 19. mai 2006 Harju
Tääksi Põhikool Kullerkupp 20. mai 2006 Viljandi
Tõrva Gümnaasium Kullerkupp 20. mai 2006 Valga
Pärnu Loodusmaja 2 Kullerkupp 20. mai 2006 Pärnu
Riidaja Põhikool Kullerkupp 20. mai 2006 Valga
Kavastu Algkool-Lasteaed Kullerkupp 20. mai 2006 Tartu
Paikuse Põhikool 2 Kullerkupp 21. mai 2006 Pärnu
Kadrioru Saksa Gümnaasium Kullerkupp 21. mai 2006 Harju
Kaali Põhikool Kullerkupp 21. mai 2006 Saare
Aravete Keskkool Kullerkupp 21. mai 2006 Järva
Pärnu Loodusmaja Kullerkupp 21. mai 2006 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium Kullerkupp 21. mai 2006 Võru
Johannese Kool Rosmal Kullerkupp 21. mai 2006 Põlva
Jõhvi gümnaasium Kullerkupp 22. mai 2006 Ida-Viru
Kolga Keskkool Kullerkupp 22. mai 2006 Harju
Kohila Gümnaasium Kullerkupp 22. mai 2006 Rapla
Mikitamäe Põhikool 2 Kullerkupp 22. mai 2006 Põlva
Viluste Põhikool Kullerkupp 22. mai 2006 Põlva
Koigi Lasteaed Kullerkupp 22. mai 2006 Järva
Pärnu Ühisgümnaasium Kullerkupp 22. mai 2006 Pärnu
Peetri Põhikool Kullerkupp 22. mai 2006 Järva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kullerkupp 22. mai 2006 Võru
Mikitamäe Põhikool Kullerkupp 22. mai 2006 Põlva
Kabala Lasteaed-Põhikool Kullerkupp 22. mai 2006 Rapla
Kuuste Põhikool Kullerkupp 23. mai 2006 Tartu
Saue Gümnaasium Kullerkupp 23. mai 2006 Harju
Tori Põhikool Kullerkupp 23. mai 2006 Pärnu
Albu Põhikool Kullerkupp 23. mai 2006 Järva
Elva Gümnaasium 2 Kullerkupp 24. mai 2006 Tartu
Sadala Põhikool Kullerkupp 24. mai 2006 Jõgeva
Koikküla Lasteaed-Algkool Kullerkupp 24. mai 2006 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kullerkupp 24. mai 2006 Harju
Lihula Gümnaasium 2 Kullerkupp 24. mai 2006 Lääne
A. Haava nim Pala Kool Kullerkupp 25. mai 2006 Jõgeva
Helme Sanatoorne Internaatkool Kullerkupp 25. mai 2006 Valga
Osula Põhikool Kullerkupp 25. mai 2006 Võru
Türi Gümnaasium Kullerkupp 26. mai 2006 Järva
Tarbja Lasteaed-Algkool Kullerkupp 29. mai 2006 Järva
Muraste Kullerkupp 30. mai 2006 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Kullerkupp 30. mai 2006 Viljandi
Tartu Lasteaed Rukkilill Kullerkupp 31. mai 2006 Tartu
Misso Keskkool Kullerkupp 31. mai 2006 Võru

Tagasi tulemuste juurde