"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kildu Põhikool Kuldnokk 22. märts 2006 Viljandi
Kuusalu Keskkool 2 Kuldnokk 24. märts 2006 Harju
Metsküla Algkool Kuldnokk 25. märts 2006 Lääne
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 25. märts 2006 Pärnu
Lihula Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2006 Lääne
Kaali Põhikool Kuldnokk 26. märts 2006 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Kuldnokk 26. märts 2006 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Kuldnokk 26. märts 2006 Viljandi
Tapa Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2006 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium 2 Kuldnokk 28. märts 2006 Hiiu
Pärnu Väike Vabakool Kuldnokk 28. märts 2006 Pärnu
Otepää Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2006 Valga
Elva Gümnaasium 2B Kuldnokk 29. märts 2006 Tartu
Väätsa Põhikool Kuldnokk 29. märts 2006 Järva
Vormsi Kuldnokk 29. märts 2006 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kuldnokk 29. märts 2006 Viljandi
Elva Gümnaasium 2A Kuldnokk 29. märts 2006 Tartu
Koigi Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2006 Järva
Hargla Põhikool Kuldnokk 29. märts 2006 Valga
Lihula Gümnaasium 2 Kuldnokk 29. märts 2006 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kuldnokk 29. märts 2006 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2006 Pärnu
Taali Põhikool Kuldnokk 29. märts 2006 Pärnu
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 29. märts 2006 Tartu
Lohusuu Põhikool Kuldnokk 29. märts 2006 Ida-Viru
Kehtna Põhikool Kuldnokk 29. märts 2006 Rapla
Helme Sanatoorne Internaatkool Kuldnokk 29. märts 2006 Valga
Häädemeeste Keskkool Kuldnokk 30. märts 2006 Pärnu
Koikküla Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 30. märts 2006 Valga
Kärstna Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Viljandi
Tääksi Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Viljandi
Koeru Keskkool Kuldnokk 30. märts 2006 Järva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Jõgeva
Johannese Kool Rosmal Kuldnokk 30. märts 2006 Põlva
Tamsalu Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2006 Lääne-Viru
Valgjärve Põhikool III Kuldnokk 30. märts 2006 Põlva
Vodja kool Kuldnokk 30. märts 2006 Järva
Raudna Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Viljandi
Oru Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 30. märts 2006 Tartu
Riidaja Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Valga
Viluste Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2006 Võru
Vasta Kool Kuldnokk 30. märts 2006 Lääne-Viru
Koikküla Lasteaed-Algkool Kuldnokk 30. märts 2006 Valga
Aakre Lasteaed Algkool Kuldnokk 30. märts 2006 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Võru
Aakre Lasteaed Algkool 2 Kuldnokk 30. märts 2006 Valga
Kahtla Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Saare
Koonga Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Pärnu
Unipiha Algkool Kuldnokk 30. märts 2006 Tartu
Mooste Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Põlva
Mäetaguse Põhikool Kuldnokk 30. märts 2006 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 2 Kuldnokk 30. märts 2006 Valga
Konguta Kool Kuldnokk 30. märts 2006 Tartu
Pärnu Loodusmaja 2 Kuldnokk 30. märts 2006 Pärnu
Jõhvi gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool 1 Kuldnokk 31. märts 2006 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2006 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Kuldnokk 31. märts 2006 Viljandi
Misso Keskkool Kuldnokk 31. märts 2006 Võru
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Valga
Sadala Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2006 Jõgeva
Tilsi Põhikool Kuldnokk 31. märts 2006 Põlva
Rakvere Reaalgümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool Kuldnokk 31. märts 2006 Põlva
Oru Kool Kuldnokk 31. märts 2006 Lääne
Kabala Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 31. märts 2006 Rapla
Vastse-Kuuste Kool Kuldnokk 31. märts 2006 Põlva
Pärnu Koidula Gümnaasium 1 Kuldnokk 31. märts 2006 Pärnu
Saue Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Harju
Kavastu Algkool-Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2006 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Kuldnokk 31. märts 2006 Ida-Viru
Pärnu Loodusmaja Kuldnokk 31. märts 2006 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 31. märts 2006 Jõgeva
Järva-Jaani Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Järva
Sadala Põhikool Kuldnokk 31. märts 2006 Jõgeva
Halliste Põhikool Kuldnokk 31. märts 2006 Viljandi
C.R.J. nim. Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Viljandi
Türi Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2006 Järva
Teenuse Kuldnokk 31. märts 2006 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool Kuldnokk 1. aprill 2006 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Pärnu
Mikitamäe Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2006 Põlva
Vatla Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Lääne
Mikitamäe Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Põlva
Savikoja Kuldnokk 1. aprill 2006 Tartu
Rõngu Keskkool Kuldnokk 1. aprill 2006 Tartu
Kuuste Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Tartu
Osula Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Võru
Holstre Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Viljandi
Antsla Gümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2006 Võru
Mustjala Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Harju
Lepistu Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2006 Harju
Kuressaare Gümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2006 Saare
Tartu Kunstigümnaasium Kuldnokk 1. aprill 2006 Tartu
Antsla Gümnaasium II Kuldnokk 2. aprill 2006 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2006 Pärnu
Ahtme Gümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2006 Ida-Viru
Sipa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 2. aprill 2006 Rapla
Padise Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2006 Harju
Tori Põhikool 1 Kuldnokk 2. aprill 2006 Pärnu
Ramsi Lasteaed-Algkool Kuldnokk 2. aprill 2006 Viljandi
Vara Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2006 Tartu
Aruküla Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2006 Harju
Elva Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2006 Tartu
Aravete Keskkool 8 Kuldnokk 3. aprill 2006 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2006 Harju
Vastse-Kuuste Kool 2 Kuldnokk 3. aprill 2006 Põlva
Ruusa Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2006 Pärnu
Tallinna Kristiine Lasteaed-Algkool Kuldnokk 3. aprill 2006 Harju
Aravete Keskkool Kuldnokk 3. aprill 2006 Järva
Ahula Lasteaed-Algkool Kuldnokk 3. aprill 2006 Järva
Muhu Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2006 Saare
Võhma Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2006 Viljandi
Adavere Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2006 Jõgeva
Holstre Põhikool 2 Kuldnokk 4. aprill 2006 Viljandi
Kääpa Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2006 Võru
Orava Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2006 Põlva
Tori Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2006 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2006 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed Kuldnokk 4. aprill 2006 Tartu
Emmaste Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2006 Hiiu
Paikuse Põhikool 2 Kuldnokk 4. aprill 2006 Pärnu
Kolga Keskkool Kuldnokk 4. aprill 2006 Harju
Tori Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2006 Pärnu
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2006 Lääne-Viru
Väluste Lasteaed-Algkool Kuldnokk 4. aprill 2006 Viljandi
Jäneda Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2006 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 2 Kuldnokk 4. aprill 2006 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 5. aprill 2006 Harju
Otepää Gümnaasium 2 Kuldnokk 5. aprill 2006 Valga
Elva Gümnaasium 2 Kuldnokk 5. aprill 2006 Tartu
Valga Vene Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2006 Valga
Luunja Keskkool Kuldnokk 5. aprill 2006 Tartu
Lüllemäe Põhikool Kuldnokk 5. aprill 2006 Valga
Risti Põhikool Kuldnokk 5. aprill 2006 Harju
Turba Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2006 Harju
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2006 Rapla
Käina Gümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2006 Hiiu
Valgjärve Põhikool II Kuldnokk 6. aprill 2006 Põlva
Aste Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2006 Saare
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2006 Jõgeva
Kunda Ühisgümnaasium 1 Kuldnokk 6. aprill 2006 Lääne-Viru
Tallinna Hiiu Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2006 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 6. aprill 2006 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 7. aprill 2006 Tartu
Põlva Ühisgümnaasium Kuldnokk 7. aprill 2006 Põlva
Peetri Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2006 Järva
Tornimäe Põhikool 2 Kuldnokk 7. aprill 2006 Saare
Albu Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2006 Järva
Valgjärve Põhikool Kuldnokk 8. aprill 2006 Põlva
Narva Eesti Gümnaasium Kuldnokk 8. aprill 2006 Ida-Viru
Sonda Põhikool Kuldnokk 8. aprill 2006 Ida-Viru
Laiuse Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2006 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 9. aprill 2006 Jõgeva
Tornimäe Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2006 Saare
Tallinna Reaalkool Kuldnokk 9. aprill 2006 Harju
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 10. aprill 2006 Tartu
Paide Gümnaasium Kuldnokk 10. aprill 2006 Järva
Aseri Keskkool Kuldnokk 10. aprill 2006 Ida-Viru
Viljandi Valuoja Põhikool Kuldnokk 10. aprill 2006 Viljandi
Tarbja Lasteaed-Algkool Kuldnokk 10. aprill 2006 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kuldnokk 11. aprill 2006 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kuldnokk 12. aprill 2006 Jõgeva
Kohtla-Järve Oru Põhikool Kuldnokk 13. aprill 2006 Ida-Viru
Narva Kesklinna Gümnasium Kuldnokk 14. aprill 2006 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum Kuldnokk 15. aprill 2006 Tartu
Tartu Loodusmaja 2 Kuldnokk 15. aprill 2006 Tartu
Kadrina Keskkool Kuldnokk 16. aprill 2006 Lääne-Viru
Muraste Kuldnokk 16. aprill 2006 Harju
Valga Põhikool Kuldnokk 17. aprill 2006 Valga
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Kuldnokk 17. aprill 2006 Pärnu
A. Haava nim Pala Kool Kuldnokk 17. aprill 2006 Jõgeva
Kadrioru Saksa Gümnaasium Kuldnokk 18. aprill 2006 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 5 Kuldnokk 20. aprill 2006 Järva
Tallinna Ristiku Põhikool Kuldnokk 21. aprill 2006 Harju
Vastseliina Gümnaasium 2 Kuldnokk 22. aprill 2006 Võru
Roosna-Alliku Põhikool Kuldnokk 3. mai 2006 Järva

Tagasi tulemuste juurde