"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Rannu Keskkool Kuldnokk 7. märts 2004 Tartu
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 8. märts 2004 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium Kuldnokk 10. märts 2004 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool Kuldnokk 10. märts 2004 Saare
Eidapre Kool Kuldnokk 11. märts 2004 Rapla
Vastse-Kuuste Kool Kuldnokk 13. märts 2004 Põlva
Raudna Põhikool Kuldnokk 13. märts 2004 Viljandi
Luunja Keskkool Kuldnokk 13. märts 2004 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 14. märts 2004 Hiiu
Valga Gümnaasium Kuldnokk 14. märts 2004 Valga
A. Haava nim. Pala Põhikool Kuldnokk 14. märts 2004 Jõgeva
Sindi Gümnaasium Kuldnokk 15. märts 2004 Pärnu
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Kuldnokk 15. märts 2004 Viljandi
Tääksi Põhikool Kuldnokk 15. märts 2004 Viljandi
Aruküla Põhikool Kuldnokk 16. märts 2004 Harju
Mikitamäe Põhikool Kuldnokk 16. märts 2004 Põlva
Emmaste Põhikool Kuldnokk 16. märts 2004 Hiiu
Orissaare Gümnaasium Kuldnokk 16. märts 2004 Saare
Valga Põhikool 2 Kuldnokk 16. märts 2004 Valga
Ruusa Põhikool Kuldnokk 16. märts 2004 Põlva
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 16. märts 2004 Rapla
Paikuse Põhikool Kuldnokk 17. märts 2004 Pärnu
Uulu Põhikool Kuldnokk 17. märts 2004 Pärnu
Konguta Algkool Kuldnokk 17. märts 2004 Tartu
Surju Põhikool Kuldnokk 18. märts 2004 Pärnu
Virtsu Põhikool Kuldnokk 18. märts 2004 Lääne
Muhu Põhikool Kuldnokk 18. märts 2004 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Kuldnokk 18. märts 2004 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Kuldnokk 18. märts 2004 Pärnu
Vormsi Kuldnokk 18. märts 2004 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 19. märts 2004 Viljandi
Kambja Põhikool Kuldnokk 19. märts 2004 Tartu
Võhma Gümnaasium Kuldnokk 19. märts 2004 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 2 Kuldnokk 19. märts 2004 Põlva
Räpina Ühisgümnaasium Kuldnokk 19. märts 2004 Põlva
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 19. märts 2004 Valga
Mustjala Põhikool Kuldnokk 19. märts 2004 Saare
Lauka Põhikool Kuldnokk 19. märts 2004 Hiiu
Lüllemäe Põhikool I Kuldnokk 19. märts 2004 Valga
Osula Põhikool Kuldnokk 19. märts 2004 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool Kuldnokk 19. märts 2004 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 19. märts 2004 Viljandi
Tallinna HK Kullo Kuldnokk 20. märts 2004 Harju
Vao Lasteaed-Algkool Kuldnokk 20. märts 2004 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kuldnokk 20. märts 2004 Viljandi
Peetri Põhikool Kuldnokk 21. märts 2004 Järva
Häädemeeste Keskkool Kuldnokk 21. märts 2004 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Kuldnokk 22. märts 2004 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Kuldnokk 22. märts 2004 Pärnu
Misso Keskkool Kuldnokk 22. märts 2004 Võru
Aakre Algkool Kuldnokk 22. märts 2004 Valga
Muraste Kuldnokk 22. märts 2004 Harju
Lihula Gümnaasium Kuldnokk 22. märts 2004 Lääne
Vasta Põhikool Kuldnokk 22. märts 2004 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Kuldnokk 22. märts 2004 Ida-Viru
Pikasilla Algkool Kuldnokk 22. märts 2004 Valga
Türi Gümnaasium Kuldnokk 22. märts 2004 Järva
Rõngu Keskkool Kuldnokk 22. märts 2004 Tartu
Albu Põhikool Kuldnokk 23. märts 2004 Järva
Varstu Keskkool Kuldnokk 23. märts 2004 Võru
Teenuse Kuldnokk 23. märts 2004 Rapla
Nõo Põhikool Laguja liitklass Kuldnokk 23. märts 2004 Tartu
Adavere Põhikool Kuldnokk 23. märts 2004 Jõgeva
Palupera Põhikool Kuldnokk 23. märts 2004 Valga
Pärnu Noorte Loodusmaja Kuldnokk 23. märts 2004 Pärnu
Halliste Põhikool Kuldnokk 23. märts 2004 Viljandi
Sadala Põhikool Kuldnokk 23. märts 2004 Jõgeva
Jäneda Põhikool 2 Kuldnokk 23. märts 2004 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2004 Ida-Viru
Mooste Põhikool Kuldnokk 23. märts 2004 Põlva
Pärnu Väike Vabakool Kuldnokk 23. märts 2004 Pärnu
Unipiha Algkool Kuldnokk 24. märts 2004 Tartu
Toila Gümnaasium Kuldnokk 24. märts 2004 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 24. märts 2004 Tartu
Kääpa Põhikool Kuldnokk 24. märts 2004 Võru
Kuuste Põhikool Kuldnokk 24. märts 2004 Tartu
Riidaja Põhikool Kuldnokk 24. märts 2004 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2004 Pärnu
Tapa Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2004 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2004 Võru
Paikuse Põhikool 2 Kuldnokk 25. märts 2004 Pärnu
Kuuste Põhikool2 Kuldnokk 25. märts 2004 Tartu
Kolga Keskkool Kuldnokk 26. märts 2004 Harju
Kärstna Põhikool Kuldnokk 26. märts 2004 Viljandi
Lüganuse Keskkool Kuldnokk 26. märts 2004 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2004 Võru
Käpa Kuldnokk 26. märts 2004 Valga
Tori Põhikool Kuldnokk 26. märts 2004 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2004 Harju
Saduküla Põhikool Kuldnokk 27. märts 2004 Jõgeva
Valga Põhikool Kuldnokk 27. märts 2004 Valga
Roosna-Alliku Põhikool öko Kuldnokk 27. märts 2004 Järva
Vatla Põhikool Kuldnokk 27. märts 2004 Lääne
Rakvere Reaalgümnaasium 2 Kuldnokk 29. märts 2004 Lääne-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium Kuldnokk 29. märts 2004 Harju
Kuressaare Vanalinna Kool Kuldnokk 29. märts 2004 Saare
Kaagjärve Lasteaed-Algkool Kuldnokk 29. märts 2004 Valga
Laiuse Põhikool Kuldnokk 29. märts 2004 Jõgeva
Kehtna Põhikool Kuldnokk 29. märts 2004 Rapla
Metsküla Algkool Kuldnokk 29. märts 2004 Lääne
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2004 Lääne-Viru
Tartu Elu Sõna Kristlik Kool Kuldnokk 30. märts 2004 Tartu
Turba Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2004 Harju
Leevi Algkool Kuldnokk 31. märts 2004 Põlva
Imavere Põhikool 1 Kuldnokk 31. märts 2004 Järva
Melliste Algkool Kuldnokk 31. märts 2004 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2004 Võru
Rakvere Põhikool Kuldnokk 31. märts 2004 Lääne-Viru
Tsirguliina Keskkool Kuldnokk 1. aprill 2004 Valga
Rakvere Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2004 Lääne-Viru
Tartu Kunstigümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2004 Tartu
Kadrina Keskkool Kuldnokk 3. aprill 2004 Lääne-Viru
Paide Ühisgümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2004 Järva
Neeme Algkool Kuldnokk 4. aprill 2004 Harju
Ahtme Gümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2004 Ida-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium Kuldnokk 5. aprill 2004 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium Kuldnokk 10. aprill 2004 Saare
Lüllemäe Põhikool II Kuldnokk 12. aprill 2004 Valga
Tartu Kunstigümnaasium 2 Kuldnokk 20. aprill 2004 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 1. mai 2004 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 3 Kuldnokk 24. mai 2004 Tartu

Tagasi tulemuste juurde