"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Orava Põhikool Ülane 15. aprill 2003 Põlva
A. Haava nim. Pala Põhikool Ülane 20. aprill 2003 Jõgeva
Pärnjõe Põhikool Ülane 21. aprill 2003 Pärnu
Mustjala Põhikool Ülane 21. aprill 2003 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Ülane 21. aprill 2003 Viljandi
Raudna Põhikool Ülane 22. aprill 2003 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 22. aprill 2003 Saare
Riidaja Põhikool Ülane 23. aprill 2003 Valga
Orissaare Gümnaasium Ülane 24. aprill 2003 Saare
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ülane 25. aprill 2003 Võru
Uulu Põhikool Ülane 25. aprill 2003 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2003 Võru
Kuressaare Gümnaasium Ülane 26. aprill 2003 Saare
Viira Kool Ülane 27. aprill 2003 Pärnu
Vatla Põhikool Ülane 27. aprill 2003 Lääne
C.R.J. nim Gümnaasium Ülane 29. aprill 2003 Viljandi
Kirivere Põhikool Ülane 29. aprill 2003 Viljandi
Metsküla Algkool Ülane 30. aprill 2003 Lääne
Leevi Algkool Ülane 30. aprill 2003 Põlva
Vao Lasteaed-Algkool Ülane 1. mai 2003 Järva
Valgjärve Põhikool 2 Ülane 1. mai 2003 Põlva
Väätsa Põhikool Ülane 1. mai 2003 Järva
Vara Põhikool Ülane 1. mai 2003 Tartu
Muhu Põhikool Ülane 2. mai 2003 Saare
Tartu Hiie Kool Ülane 2. mai 2003 Tartu
Vändra Gümnaasium Ülane 3. mai 2003 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium Ülane 3. mai 2003 Ida-Viru
Tääksi Põhikool Ülane 3. mai 2003 Viljandi
Puiatu Lasteaed-Algkool Ülane 3. mai 2003 Viljandi
Tartu Loodusmaja Ülane 3. mai 2003 Tartu
Tõrva Gümnaasium Ülane 3. mai 2003 Valga
Albu Põhikool Ülane 3. mai 2003 Järva
Valguta Algkool Ülane 4. mai 2003 Tartu
Antsla Gümnaasium Ülane 4. mai 2003 Võru
Kambja Põhikool Ülane 4. mai 2003 Tartu
Pärnu Noorte Loodusmaja Ülane 5. mai 2003 Pärnu
Lepistu Põhikool Ülane 5. mai 2003 Võru
Palupera Põhikool Ülane 5. mai 2003 Valga
Konguta Algkool Ülane 5. mai 2003 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 6. mai 2003 Pärnu
Kohila Gümnaasium Ülane 6. mai 2003 Rapla
Lauka Põhikool Ülane 6. mai 2003 Hiiu
Vana-Koiola Kool Ülane 6. mai 2003 Põlva
Sonda Põhikool Ülane 6. mai 2003 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium Ülane 6. mai 2003 Lääne-Viru
Valgjärve Põhikool 1 Ülane 7. mai 2003 Põlva
Pikasilla Algkool Ülane 7. mai 2003 Valga
Paide Ühisgümnaasium Ülane 7. mai 2003 Järvamaa
Puhja Gümnaasium Ülane 7. mai 2003 Tartu
Saduküla Põhikool Ülane 7. mai 2003 Jõgeva
Paikuse Põhikool Ülane 7. mai 2003 Pärnu
Osula Põhikool Ülane 7. mai 2003 Võru
Lihula Gümnaasium Ülane 7. mai 2003 Lääne
Rakvere Põhikool Ülane 7. mai 2003 Lääne-Viru
Mikitamäe Põhikool Ülane 8. mai 2003 Põlva
Unipiha Algkool Ülane 8. mai 2003 Tartu
Tartu Elu Sõna Kristlik Kool Ülane 9. mai 2003 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ülane 9. mai 2003 Ida-Viru
Paide Gümnaasium Ülane 10. mai 2003 Järva
Narva Pähklimäe Gümnaasium Ülane 10. mai 2003 Ida-Viru
Tartu Forseliuse Gümnaasium Ülane 10. mai 2003 Tartu
Tallinna Reaalkool Ülane 10. mai 2003 Harju
Krabi Põhikool Ülane 10. mai 2003 Võru
Peetri Põhikool Ülane 11. mai 2003 Järva
Vormsi Ülane 11. mai 2003 Lääne
Aravete Keskkool Ülane 11. mai 2003 Järva
Räpina Ühisgümnaasium Ülane 11. mai 2003 Põlva
Kadrina Keskkool Ülane 12. mai 2003 Lääne-Viru
Muraste Ülane 12. mai 2003 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 14. mai 2003 Lääne-Viru
Aruküla Põhikool Ülane 15. mai 2003 Harju
Ahtme Gümnaasium Ülane 15. mai 2003 Ida-Viru
Lagedi Põhikool Ülane 16. mai 2003 Harju
Osula Põhikool 2 Ülane 18. mai 2003 Võru
Lüganuse Keskkool Ülane 20. mai 2003 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde