Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Lümanda Põhikool 1 | Põldlõoke | 25. veebruar 2022 | Saare |
Virtsu Kool 1-2 | Põldlõoke | 3. märts 2022 | Pärnu |
Tarvastu Gümnaasium 2h | Põldlõoke | 10. märts 2022 | Viljandi |
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" | Põldlõoke | 11. märts 2022 | Rapla |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Tartu |
Rakke Kool 6 | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Lääne-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Pärnu |
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Harju |
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Viljandi |
Lümanda Põhikool 2 | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Saare |
Risti Kool 5-9 | Põldlõoke | 12. märts 2022 | Harju |
Nõo Põhikool 3b | Põldlõoke | 13. märts 2022 | Tartu |
Nõo Põhikool 3a | Põldlõoke | 13. märts 2022 | Tartu |
Sinima | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Hiiu |
Türi Põhikool 3b | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Järva |
Risti Kool 2 | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Harju |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Pärnu |
Imavere Põhikool 3 | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Järva |
Kõo Lasteaed "Tähed" | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Viljandi |
Risti Põhikool 1 | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Lääne |
Muraste Looduskool 9 | Põldlõoke | 14. märts 2022 | Harju |
Värska Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 15. märts 2022 | Võru |
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" | Põldlõoke | 15. märts 2022 | Harju |
Muhu Põhikool 5 | Põldlõoke | 15. märts 2022 | Saare |
Oru Põhikool 4 | Põldlõoke | 15. märts 2022 | Harju |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrimõmmid" | Põldlõoke | 16. märts 2022 | Tartu |
Kõrveküla Põhikool 2c | Põldlõoke | 16. märts 2022 | Tartu |
Are Kool | Põldlõoke | 16. märts 2022 | Pärnu |
Kolga Kool 2 | Põldlõoke | 16. märts 2022 | Harju |
Riidaja Põhikool 5-8 | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Valga |
Unipiha Algkool 1-4 | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Tartu |
Koigi Kool 6 | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Järva |
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Võru |
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Tartu |
Konguta Kool 1 | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Tartu |
Kadrina Keskkool 2a | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Lääne-Viru |
Parksepa Keskkool 1 | Põldlõoke | 17. märts 2022 | Võru |
Kadrina Keskkool 6c | Põldlõoke | 18. märts 2022 | Lääne-Viru |
Konguta Kool 5-6 | Põldlõoke | 18. märts 2022 | Tartu |
Türi Põhikool 2c | Põldlõoke | 18. märts 2022 | Järva |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Põldlõoke | 18. märts 2022 | Harju |
Mäetaguse Põhikool 2 | Põldlõoke | 19. märts 2022 | Ida-Viru |
Suure-Jaani Kool 4b | Põldlõoke | 19. märts 2022 | Viljandi |
Lohusuu Kool 1-8 | Põldlõoke | 19. märts 2022 | Jõgeva |
Suure-Jaani Kool 2b | Põldlõoke | 19. märts 2022 | Viljandi |
Elva Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Tartu |
Tamsalu Gümnaasium 4a | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Lääne-Viru |
Alavere Põhikool 3-4 | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Harju |
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Viljandi |
Värska Gümnaasium 3 | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Võru |
Alavere Põhikool 1 | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Harju |
Saverna Põhikool 1 | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Põlva |
Kadrina Keskkool 3c | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Lääne-Viru |
Jõhvi Põhikool 7 | Põldlõoke | 20. märts 2022 | Ida-Viru |
Haljala Lasteaed "Sipsik" | Põldlõoke | 21. märts 2022 | Lääne-Viru |
Saverna Põhikool 3 | Põldlõoke | 21. märts 2022 | Põlva |
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" | Põldlõoke | 21. märts 2022 | Harju |
Tõrva Gümnaasium 6 | Põldlõoke | 21. märts 2022 | Valga |
Väike-Maarja Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 21. märts 2022 | Lääne-Viru |
Albu Põhikool 1-3 | Põldlõoke | 22. märts 2022 | Järva |
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" | Põldlõoke | 22. märts 2022 | Harju |
Torma Lasteaed "Nipitirid" | Põldlõoke | 24. märts 2022 | Jõgeva |
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" | Põldlõoke | 24. märts 2022 | Ida-Viru |
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" | Põldlõoke | 24. märts 2022 | Järva |
Sonda Kool 1-3 | Põldlõoke | 24. märts 2022 | Ida-Viru |
Osula Põhikool 1 | Põldlõoke | 25. märts 2022 | Võru |
Tilsi Põhikool 1 | Põldlõoke | 25. märts 2022 | Põlva |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 | Põldlõoke | 25. märts 2022 | Harju |
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" | Põldlõoke | 25. märts 2022 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Põldlõoke | 25. märts 2022 | Lääne-Viru |
Tarvastu Gümnaasium 2i | Põldlõoke | 27. märts 2022 | Viljandi |
Keeni Põhikool 3 | Põldlõoke | 30. märts 2022 | Valga |
Kadrina Keskkool 6ab | Põldlõoke | 30. märts 2022 | Lääne-Viru |
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" | Põldlõoke | 2. aprill 2022 | Jõgeva |
Rapla Vesiroosi Kool 3a | Põldlõoke | 2. aprill 2022 | Rapla |
Nõva Kool (LA) | Põldlõoke | 4. aprill 2022 | Lääne |
Metsküla Algkool 1-3 | Põldlõoke | 6. aprill 2022 | Pärnu |
Krootuse Põhikool 3 | Põldlõoke | 7. aprill 2022 | Põlva |
Tartu Waldorfgümnaasium 5b | Põldlõoke | 8. aprill 2022 | Tartu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Põldlõoke | 10. aprill 2022 | Pärnu |
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 | Põldlõoke | 10. aprill 2022 | Pärnu |
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" | Põldlõoke | 10. aprill 2022 | Ida-Viru |
Orissaare Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 11. aprill 2022 | Saare |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a | Põldlõoke | 11. aprill 2022 | Ida-Viru |
Nõva Kool 13 | Põldlõoke | 12. aprill 2022 | Lääne |
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" | Põldlõoke | 13. aprill 2022 | Põlva |
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" | Põldlõoke | 14. aprill 2022 | Järva |
Sillamäe Vanalinna Kool 1b | Põldlõoke | 17. aprill 2022 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" | Põldlõoke | 17. aprill 2022 | Ida-Viru |
Sindi Gümnaasium 3b | Põldlõoke | 18. aprill 2022 | Pärnu |
Haanja Kool 1-3 | Põldlõoke | 22. aprill 2022 | Võru |
Võru Kreutzwaldi Kool 4a | Põldlõoke | 23. aprill 2022 | Võru |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" | Põldlõoke | 23. aprill 2022 | Tartu |
Varbla Kool 13 | Põldlõoke | 29. aprill 2022 | Pärnu |
Lümanda Põhikool 3 | Põldlõoke | 6. mai 2022 | Saare |
Harku Lasteaed "Oravad" | Põldlõoke | 9. mai 2022 | Harju |
Jõgeva Põhikool 2a | Põldlõoke | 10. mai 2022 | Jõgeva |
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" | Põldlõoke | 15. mai 2022 | Ida-Viru |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" | Põldlõoke | 16. mai 2022 | Tartu |